„Apple“: mokyklos turėtų susikoncentruoti ties „iPad“
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 20 Sausis 2012 13:47

Kompanija „Apple“ ketvirtadienį pristatė būdus, kaip ji ruošiasi daryti perversmą edukacinėse srityse, taip atverdama kelią į naują rinką savo vienam populiariausių produktų - planšetiniui kompiuteriui „iPad“.

„Švietimas yra „Apple“ DNR, o mūsų „iPad“ gali būti labiausiai jaudinantis produktas mokslo srityje“, - teigė „Apple“ viceprezidentas Philip Schiller.

Niujorke surengtoje spaudos konferencijoje, kompanija pristatė tris naujus produktus, kuriais bus siekiama moksleiviams bei mokytojams palengvinti darbą su plašetiniu kompiuteriu „iPad“: lengviau rašyti, skaityti bei bendrauti tarpusavyje.

Pirmasis pristatytas produktas, pavadinimu „iBooks Author“, leis kiekvienam besinaudojančiam „iPad“ sukurti nuosavą tekstinę knygą. Ties, ji bus virtuali.

Kaip praneša keli tinklaraščiai, plačiai aprašę renginio įvykius, pristatant šią naują paslaugą „Apple“ darbuotojas tekstinę knygą sukūrė per beveik penkias minutes.

Antrąjį pristatytą produktą verčiau reikėtų vadinti programinės įrangos atnaujinimu. Populiariosios „Apple“ programos „iTunes“ papildinys „iTunes U“ leis mokytojams kurti mokymo programas bei bendrauti su savo mokiniais tiesiog per „iPad“.

„Universitetų ir kitų mokslo įstaigų pedagogai, pasinaudodami „iTunes U“, galės jau nuo šiandienos lengvai kurti mokymo programas garso, vaizdo arba tekstiniu formatu, o jų mokiniai - nemokamai mokintis“, - rašoma oficialioje „Apple“ svetainėje.

Paskutinis, tačiau bene svarbiausias pristatytas produktas - nemokama programa „iBooks 2“. Virtualioje knygų parduotuvėje „iBooks 2“ kompanija siūlys įvairiausių knygų mokymo įstaigoms.

Kaip praneša portalas fortune.com, „Apple“ teigia, jog yra sudariusi partnerystę su keliomis didžiosiomis knygų leidybos kompanijomis, kurios gamins elektronines knygas virtualiai parduotuvei.

Elektroninių knygų-vadovėlių pristatyme „Apple“ darbuotojas Roger Rosner rodė, kaip patogiai moksleiviai nuo šiol galės tyrinėti įvairias mokslo šakas. Jie galės ne tik priartinti reikiamos ląstelės nuotraukas ar perpjauti virtualią varlę, bet ir pasižymėti reikiamą informaciją ar užsirašyti pastabą pačiame vadovėlio lape.

„Nemanau, kad šiuo metu yra geresnių skaitmeninių vadovėlių sprendimo būdu, nei siūlome mes“, - teigė Roger Rosner.

Taigi, apibendrinus visas renginyje pristatytas naujoves galima teigti, jog kompanija „Apple“ bando žengti labai didelį žingsnį link revoliucijos edukacinėje srityje.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed