Atliktas naujojo „iPad“ „skrodimas“ viceo
Kompiuterių pasaulis
Šeštadienis, 17 kovas 2012 10:06

Savarankiškam elektronikos įrenginių remontui skirtas tinklalapis „iFixit“ pranešė išardęs naująjį „Apple“ planšetinį kompiuterį „iPad“, kuris šiandien pradėtas pardavinėti 10 šalių, ir aprašęs visus jo komponentus.

„iFixit“ informuoja, kad naujojoje „Apple“ planšetėje naudojamas „Toshiba“ gamybos „flash“ atminties kaupiklis, o už „Wi-Fi“, „Bluetooth 4.0“ belaidį ryšį ir FM radijo transliacijas yra atsakinga bendrovės „Broadcom“ mikroschema BCM4330. Ekranas, iš visko sprendžiant, yra pagamintas „Samsung“ gamyklose.Pasak „autopsiją“ atlikusių „iFixit“ darbuotojų, 11 560 mAh talpos baterija užima gana daug vietos „iPad“ korpuse. Naujojo „iPad“ tinkamumą remontuoti „iFixit“ įvertino 2 balais iš 10 galimų. Pasak „iFixit“ darbuotojų, priekinė planšetinio kompiuterio dalis sujungta su įrenginio korpusu, todėl yra didelė tikimybė, kad išrinkinėjant kompiuterį gali būti pažeistas stiklas. Prieigą prie daugumos komponentų apsunkina didelis klijuojančios medžiagos kiekis. Tačiau „iPad“ baterija nėra prilituota prie pagrindinės plokštės, todėl ją šiek tiek lengviau pakeisti, sakoma „iFixit“ pranešime.

Šiame vaizdo siužete – naujojo „iPad“ išrinkimo procesas.

 

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed