Atliktas naujojo „iPad“ „skrodimas“ viceo
Kompiuterių pasaulis
Šeštadienis, 17 kovas 2012 10:06

Savarankiškam elektronikos įrenginių remontui skirtas tinklalapis „iFixit“ pranešė išardęs naująjį „Apple“ planšetinį kompiuterį „iPad“, kuris šiandien pradėtas pardavinėti 10 šalių, ir aprašęs visus jo komponentus.

„iFixit“ informuoja, kad naujojoje „Apple“ planšetėje naudojamas „Toshiba“ gamybos „flash“ atminties kaupiklis, o už „Wi-Fi“, „Bluetooth 4.0“ belaidį ryšį ir FM radijo transliacijas yra atsakinga bendrovės „Broadcom“ mikroschema BCM4330. Ekranas, iš visko sprendžiant, yra pagamintas „Samsung“ gamyklose.Pasak „autopsiją“ atlikusių „iFixit“ darbuotojų, 11 560 mAh talpos baterija užima gana daug vietos „iPad“ korpuse. Naujojo „iPad“ tinkamumą remontuoti „iFixit“ įvertino 2 balais iš 10 galimų. Pasak „iFixit“ darbuotojų, priekinė planšetinio kompiuterio dalis sujungta su įrenginio korpusu, todėl yra didelė tikimybė, kad išrinkinėjant kompiuterį gali būti pažeistas stiklas. Prieigą prie daugumos komponentų apsunkina didelis klijuojančios medžiagos kiekis. Tačiau „iPad“ baterija nėra prilituota prie pagrindinės plokštės, todėl ją šiek tiek lengviau pakeisti, sakoma „iFixit“ pranešime.

Šiame vaizdo siužete – naujojo „iPad“ išrinkimo procesas.

 

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed