„Canon“ pateikė iš telefonų spausdinti galinčius biuro spausdintuvus
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 01 kovas 2012 16:26

Bendrovė „Canon“ pristatė du spausdintuvus „PIXMA MX715“ ir „PIXMA MX895“, kurie pritaikyti spausdinti iš mobiliųjų įrenginių – išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių. Naujieji spausdintuvai priskiriami aukštos produktų klasės kategorijai, kuri išsiskiria funkcionalumu ir didele spalvotų dokumentų spausdinimo sparta, teigia bendrovės atstovai.

Pranešama, kad „PIXMA MX715“ ir „PIXMA MX895“ pagal ISO standartą nespalvotus dokumentus spausdina 12,5 atvaizdų per minutę (atv./min.), spalvotus  – 9,3 atv. / min. sparta, o A4 formato kopiją gali išspausdinti per 14 sekundžių. „Canon“ spausdinimo galvutės technologija „FINE“ užtikrina fotolaboratorijose gaunamą  kokybę: 1 pikolitro rašalo lašeliai ir 9600 tšk./col. spausdinimo raiška atkuria tolygiai pereinančius atspalvius ir smulkiausias detales.

„Canon“ spausdintuvuose įdiegtos belaidžio ryšio funkcijos, kurios leidžia  spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Belaidis ryšys užtikrina nuskaitymą ir kopijavimą iš bet kurios biuro ar namų vietos, o programa „Easy Photo-Print“ lengvai ir sparčiai spausdina iš mobiliųjų įrenginių su  „iOS“ arba „Android“ operacine sistema, sakoma „Canon“ pranešime.

Pasak gamintojų, „Quick Start“ funkcija  užtikrina greitą ir paprastą spausdintuvų įjungimą. Abu modeliai turi didelius („MX895“ ekrano įstrižainė – 7,5 cm, o MX715 – 6,2 cm) TFT ekranus, kuriuose galima peržiūrėti ir pasirinkti dokumentus bei nuotraukas tiesiogiai iš atminties kortelių. Spausdintuvo valdymo skydelyje  įtaisyti šviesos diodų apšviesti dvigubos paskirties klavišai. Kad įrenginiu naudotis būtų dar paprasčiau, pasirinkus tam tikrą funkciją įsižiebia tik tie klavišai, kurie yra reikalingi vykdyti konkrečiam pasirinktam veiksmui.

Skelbiama, kad „PIXMA MX715“ ir „PIXMA MX895“ Europoje pasirodys 2012 m. balandžio mėnesį.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed