„Canon“ pateikė iš telefonų spausdinti galinčius biuro spausdintuvus
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 01 kovas 2012 16:26

Bendrovė „Canon“ pristatė du spausdintuvus „PIXMA MX715“ ir „PIXMA MX895“, kurie pritaikyti spausdinti iš mobiliųjų įrenginių – išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių. Naujieji spausdintuvai priskiriami aukštos produktų klasės kategorijai, kuri išsiskiria funkcionalumu ir didele spalvotų dokumentų spausdinimo sparta, teigia bendrovės atstovai.

Pranešama, kad „PIXMA MX715“ ir „PIXMA MX895“ pagal ISO standartą nespalvotus dokumentus spausdina 12,5 atvaizdų per minutę (atv./min.), spalvotus  – 9,3 atv. / min. sparta, o A4 formato kopiją gali išspausdinti per 14 sekundžių. „Canon“ spausdinimo galvutės technologija „FINE“ užtikrina fotolaboratorijose gaunamą  kokybę: 1 pikolitro rašalo lašeliai ir 9600 tšk./col. spausdinimo raiška atkuria tolygiai pereinančius atspalvius ir smulkiausias detales.

„Canon“ spausdintuvuose įdiegtos belaidžio ryšio funkcijos, kurios leidžia  spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Belaidis ryšys užtikrina nuskaitymą ir kopijavimą iš bet kurios biuro ar namų vietos, o programa „Easy Photo-Print“ lengvai ir sparčiai spausdina iš mobiliųjų įrenginių su  „iOS“ arba „Android“ operacine sistema, sakoma „Canon“ pranešime.

Pasak gamintojų, „Quick Start“ funkcija  užtikrina greitą ir paprastą spausdintuvų įjungimą. Abu modeliai turi didelius („MX895“ ekrano įstrižainė – 7,5 cm, o MX715 – 6,2 cm) TFT ekranus, kuriuose galima peržiūrėti ir pasirinkti dokumentus bei nuotraukas tiesiogiai iš atminties kortelių. Spausdintuvo valdymo skydelyje  įtaisyti šviesos diodų apšviesti dvigubos paskirties klavišai. Kad įrenginiu naudotis būtų dar paprasčiau, pasirinkus tam tikrą funkciją įsižiebia tik tie klavišai, kurie yra reikalingi vykdyti konkrečiam pasirinktam veiksmui.

Skelbiama, kad „PIXMA MX715“ ir „PIXMA MX895“ Europoje pasirodys 2012 m. balandžio mėnesį.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed