„Canon“ pristatė kompaktišką fotospausdintuvą
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2012 17:49

Bendrovė „Canon“ pristatė kompaktišką ir greitą nuotraukų spausdintuvą „SELPHY CP810“.

Naujasis įrenginys geba išspausdinti kokybišką nuotrauką greičiau nei per minutę, yra pritaikytas spausdinti tiesiai iš įvairių suderinamų atminties kortelių arba iš spausdinimo standartą „PictBridge“ atpažįstančių įrenginių, tokių kaip fotoaparatai ar vaizdo kameros, sakoma bendrovės pranešime.

Darbui su „SELPHY CP810“ kompiuteris nereikalingas, mat galima spausdinti tiesiogiai iš išorinių laikmenų arba mobiliųjų telefonų, prijungus juos USB jungtimi.

Pranešama, kad šio spausdintuvo automatinio vaizdų optimizavimo funkcija atpažįsta objektus ir jiems pritaiko reikalingas korekcijas: sureguliuoja ryškumą ar spalvų kontrastą. Papildomi efektai leidžia rankiniu būdu koreguoti taisytinus nuotraukų elementus, pavyzdžiui nufotografuoto asmens odos nelygimus.

Dažų sublimacijos technologija užtiktina spausdinamų nuotraukų kokybę, tolygiai paskirsto spalvų tonus. Be to, skirtingai nei foto laboratorijose, nuotraukų nereikia ilgai laukti – jos yra sausos ir parengtos naudoti tą pačią sekundę, kai tik išlenda iš spausdintuvo.

„SELPHY CP810“ gali išspausdinti atviruko (148 x 100 mm), L (119 x 89 mm) ir kredito kortelės (86 x 54 mm) dydžio nuotraukas. Spausdintuvas taip pat siūlo įvairias vaizdo išdėstymo parinktis. Tarkime, pasirinkus tapatybės dokumento nuotraukos išdėstymą, galima išspausdinti įvairias standartinio ir specialaus dydžio identifikacijos nuotraukas ant vieno popieriaus lapo, sakoma pranešime.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed