„CES 2012“: naujas „Dell“ „ultrabook“ nešiojamasis (video)
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 12 Sausis 2012 11:47

Prie „ultrabook“ klasės nešiojamųjų kompiuterių gamintojų prisijungė ir bendrovė „Dell“, „CES 2012“ parodoje pristačiusi savo gamybos itin lengvą ir ploną kompiuterį „Dell XPS 13“.Šis nešiojamasis kompiuteris turi 13,3 colių (33,25 cm) įstrižainės 1366 x 768 taškų raiškos ekraną, apsaugotą „Gorilla Glass“ stiklo sluoksniu, „Intel“ „Core i5-2467M“ (1,6 GHz) arba (priklausomai nuo konfigūracijos) „i7-2637M (1,7 GHz)“ procesorių, 4 GB darbinės atminties, 128 arba 256 GB talpos SSD kaupiklį.

„Dell XPS 13“ naudojami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth 3.0“ belaidžio ryšio moduliai, 1,3 MP internetinė kamera, USB 3.0, USB 2.0 ir „MiniDisplayPort“ jungtys. Autonominio darbo trukmė  siekia apie 9 val. Kompiuterio dydis – 316 x 205 x 18 mm, svoris – 1,36 kg.

Pasak bendrovės atstovų, „Dell XPS 13“ bus pateiktas rinkai vasario pabaigoje. Konfigūracija su „Core i5“ procesoriumi, 4 GB RAM ir 128 GB SSD kaupikliu kainuos maždaug 1000 JAV dolerių.

Video siužetas

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed