„ENVY 110 e-All-in-One“: žvėris gražuolio kailyje
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 03 Sausis 2012 00:00

Kompanijos HP atstovai Lietuvoje suteikė mums progą išbandyti vieną stilingiausių kompanijos spausdintuvų – „ENVY 110 e-All-in-One“. Šis daugiafunkcinis spausdintuvas su išskirtiniu dizainu, Wi-Fi suderinamumu bei liečiamu ( angl. – touchscreen ) ekranu yra it žvėris gražuolio kailyje. Šiame straipsnyje plačiau papasakosiu apie šį spausdintuvą bei jo išskirtines savybes.„ENVY 110 e-All-in-One“ daugiafunkcinio rašalinio spausdintuvo dizainui panaudotos itin aukštos kokybės medžiagos, kas yra reta šių dienų spausdintuvui. Tikriausiai tai lemia ir ne per žemiausia spausdintuvo kaina.

Spausdintuvo priekyje patalpintas liečiamasis ekranas dalyvauja nuo pat pirmų naudojimosi spausdintuvu dienų. Norėdami pradėti naudotis spausdintuvu, pirmiausia turime pasirinkti savo gyvenamosios vietos zoną. Atlikus kelis vienas po kito sekančius veiksmus, atliekamas bandomasis spausdinimas, kurio metu, vartotojui parodoma, kaip naujas spausdintuvas geba atkurti spalvų gamą bei patenkinti vartotojo lūkesčius.

Šį spausdintuvą galima prilyginti „Apple“ įrenginiams, mat kaip ir Amerikos technologijų milžinės produkcija, taip ir „ENVY 110 e-All-in-One“ pasižymi išskirtinumu. Viena svarbiausių šio spausdintuvo detalių yra automatiškai išslenkantis popieriaus laikiklis.

Programėlės

„ENVY 110 e-All-in-One“, regis, tinka tiek namų vartotojams, tiek verslo atstovams, mat spausdintuvas palaiko keletą naudingų funkcijų, reikalingų šioms sferoms. Pavyzdžiui, su „ePrint“ funkcija jūs galėsite atsispausdinti jums reikiamą dokumentą ar nuotrauką net nebūnant namuose ar darbe, priklausomai nuo to, kur yra spausdintuvas. Jums tereiks į elektroninį paštą ( kiekvienas „ENVY 110 e-All-in-One“ spausdintuvas turi unikalų el. pašto adresą; tam, kad jį gautumėte, jums prireiks užsiregistruoti HP svetainėje ) nusiųsti norimą dokumentą ar nuotrauką ir spausdintuvas po kelių minučių jį atspausdins.

„ENVY 110 e-All-in-One“ atkeliauja su nemažai naudingų programų. Kas svarbiausia, kad jūs bet kada galite atsisiųsti papildomų programų tiesiai per spausdintuvą. Vienas labiausiai stebinančių dalykų yra speciali spausdintuvo programėlės integracija su socialiniu tinklu „Facebook“. Visos jūsų profilio nuotraukos gali būti atspausdintos vos kelių veiksmų pagalba. Taip pat, galite atspausdinti norimas nuotraukas iš tokių internetinių nuotraukų portalų kaip „Photobucket“, „Smugmug“, „Snapfish“ ar „Picasa“. „ENVY 110 e-All-in-One“ galima naudoti ir žemėlapių programėles, tad jūs be vargo galėsite atsispausdinti reikiamos vietovės žemėlapį, jei prireiks išvykti į tolimesnę vietovę, o po ranka nebus įrenginio su GPS ( pripažinkime, jog ne visi vis dar mėgsta ar supranta GPS‘us ).

„iPhone“ sąsaja...

„Apple iOS“ įrenginių savininkai akimirksniu įsimylės „AirPrint“ funkciją – galimybę spausdinti tiesiai iš „iPhone“ ar „iPad“ ( „iPod touch“ taip pat ). Kas geriausia, jog tam net neprireiks jokių papildomų trečiųjų šalių programėlių. Tiesiog nufotografuojate, pasirenkate „Print“ ir tarp atsiradusių spausdintuvų-įrenginių išsirenkate „ENVY 110 e-All-in-One“. Be abejo, prieš tai tiek spausdintuvas, tiek „iOS“ įrenginys turėtų būti prijungtas prie vietinio Wi-Fi tinklo. Atlikto testo metu, susisiekti maniškiui „iPhone 4“ su spausdintuvu pakako vos 5 sekundžių. Jau ankščiau mano minėta „ePrint“ funkcija sugaišo ir ne per daugiausiai – 38 sekundes. Įsivaizduokite: esate koncerte, nufotografavote patinkantį vaizdą, nusiuntėte į el. paštą ir po mažiau nei minutės spausdintuvas jau spausdina tą nuotrauką! Tai tikrai nepaprasta.

... ir dar šiek tiek.

„ENVY 110 e-All-in-One“ skeneris, kaip ir dauguma kitų, atlieka tą pačią funkciją – skenuoja. Testo metu, spalvotą žurnalo lapą spausdintuvas nuskenavo per 21 sekundę – nei daug, nei mažai.
Išorėje „ENVY 110 e-All-in-One“ turi USB jungtį ir SD kortelių skaitytuvą, tad išorines laikmenas galėsite prijungti be vargo. Testo metu spausdinau išties nemažai nuotraukų ant 10x15 rezoliucijos foto popieriaus, kuris, beje, būna pridedamas prie spausdintuvo, nors ir nedaug. Nuotraukų kokybė išties nebloga, atsižvelgiant į tai, kad spausdintuvas yra rašalinis, o ne lazerinis. Nuotraukas, darytas su „ENVY 110 e-All-in-One“ tikrai ne gėda kabinti ant sienos ar dovanoti draugams.

Tačiau negalima plačiai išgirti spausdintuvo taupumo. Dažai yra tiesiog „ryjami“. O ir jų kaina nėra pati eilinio lietuvio kišenei. Tačiau jei spausdintuvą įsigysite vien tik tam, kad prieš miegą galima būtų pasigrožėti jo nepaprastu dizainu ir automatiškai išslenkančiu popieriaus laikikliu, tai kodėl gi ne.

Galų galiausiai – išvada

Ne per pigiausi dažai neatsilaiko prieš nepaprastą dizainą, patogią vartotojo sąsają ir funkcijų galybę. „iPhone“ ir kitų „iOS“ įrenginių savininkai net minties negali turėtų apie kitokį spausdintuvą: jei ruošiatės įsigyti naują spausdintuvą, tai šis – kaip tik jums. Spausdinimas per „AirPrint“ ar „ePrint“, „Facebook“ ir kitų tinklų sąsaja, o svarbiausia – liečiamasis ekranas yra tai, be ko greitu metu neapsieisime. „ENVY 110 e-All-in-One“ – šiuolaikiškas žvėris gražuolio kailyje.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed