Gandai: „iPad 3“ gamyba jau prasidėjo
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 12 Sausis 2012 14:48

Taivano kompanijos „Foxconn“ ir „Pegatron“ jau pradėjo planšetinių kompiuterių „iPad 3“ pirmųjų partijų gamybą. Naujieji įrenginiai prekyboje pasirodys kovo pradžioje.

Teigiama, kad 85% „iPad“ planšečių gamins „Foxconn“, o likusius 15% – „Pegatron“. Maždaug toks pasiskirstymas buvo ir gaminant „iPhone 4S“.Remiantis paskutiniais duomenimis, naujasis „iPad“ turės „Retina“ ekraną, kaip ir „iPhone 4“, „iPhone 4S“ ir „iPod touch 4G“. Tačiau „iPad“ ekranas bus mažesnės raiškos nei „iPhone“.

Be to, naujasis planšetinis kompiuteris turės 4 branduolių procesorių, o „iPad 3“ autonominio darbo laikas naudojantis Wi-Fi sieks iki 10 valandų.

Teigiama, kad šiais metais „Apple“ ketina pagreitinti naujų savo planšetinių kompiuterių gamybą, todėl „iPad 4“ gali būti pristatytas jau spalį. Manoma, kad „Apple“ tai daro dėl aršios konkurencijos planšečių rinkoje.

Ekspertų vertinimais, 2012-aisiais „Apple“ gali išleisti daugiau planšetinių kompiuterių nei praėjusiais metais, tačiau kompanijos rinkos dalis sumažės nuo daugiau nei 60% iki maždaug 50%.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed