iPad 3 bei nauji netradiciniai atsparumo testai (video)
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 21 kovas 2012 11:09

Turbūt jau nieko nenustebinsi žmonių fanatizmu naujiems elektroniniams „žaisliukams“. Taip pat turbūt dauguma sutiks, kad bene didžiausią susidomėjimą ir šurmulį sukelia nauji „Apple“ korporacijos produktai. Pavyzdžiui, per pirmąsias tris dienas nuo prekybos starto, JAV korporacijai pavyko parduoti net 3 milijonus „iPad 3“ planšetinio kompiuterio kopijų.

Galima manyti, kad dauguma žmonių šį daugiafunkcinį įrenginį perka tam, kad patenkintų vis labiau augančius savo poreikius. Vis dėlto, pasitaiko ir kitų atvejų, kai šis naujasis planšetinis kompiuteris įsigyjamas dėl tos priežasties, kad būtų nepataisomas sugadintas ar sudaužytas.

Nors, kaip buvo minėta, nuo įrenginio pasirodymo salonų lentynose praėjo dar tik trys dienos, tačiau internete pasirodė jau net keletas netradicinių naujo planšetinio kompiuterio „iPad 3“ atsparumo bandymų. Vieną iš jų atliko nepriklausoma draudimo bendrovė „SquareTrade“, kuri savo eksperimente lygino antrosios ir trečiosios kartos „iPad“ ekrano atsparumą smūgiams. Šio bandymo metu planšetiniai kompiuteriai buvo numetami ant žemės iš įvairaus aukščio tiek ekranu žemyn, tiek ant galinės nugarėlės. Kaip bebūtų gaila, šis netradicinis bandymas parodė, kad mažesniu ekrano atsparumo smūgiams pasižymėjo būtent „iPad 3“, o detalesnę proceso eigą galite peržiūrėti po tekstu pateiktame pirmame vaizdo įraše.

Kitas vaizdo įrašas buvo paskelbtas „RatedRR“ „YouTube“ kanale, kuriame „iPad 3“ planšetinio kompiuterio atsparumas buvo bandomas naudojant galingus šaunamuosius ginklus. Vis dėlto, nors po šio bandymo daugiafunkcinis įrenginys ir buvo sugadintas nepataisomai, tačiau akivaizdu, kad trečiosios kartos „iPad“ pasižymi puikiu ir tvirtu korpusu. Detalesnę šio antrojo bandymo eigą galite peržiūrėti antrame vaizdo įraše.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed