Kirsti JAV sieną pakanka turėti vien tik „iPad“
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 04 Sausis 2012 12:14

Vienas Kanados gyventojas, užmiršęs savo pasą namuose, atrado visiškai naują būdą kirsti Jungtinių Amerikos Valstijų pasienio kontrolę - į pagalbą pasitelkiant kompanijos „Apple“ sukurtą planšetinį kompiuterį „iPad“, skelbia theglobeandmail.com.Martin Reisch teigė, jog pasienio pareigūnas leido jam įvažiuoti į Jungtines Valstijas, kai šis jam parodė planšetiniame kompiuteryje nuskenuotas vairuotojo pažymėjimo ir paso kopijas.

Pasak kanadiečio, jis jau buvo beveik pasiekęs JAV pasienį, kai suprato, jog namuose užmiršo savo pasą. Ji iš karto prisiminė, jog savo planšetiniame kompiuteryje turi savo dokumentų kopiją, todėl vietoj to, kad būtų
sugaišęs nemažai laiko, kol grįžtų namo, jis nusprendė surizikuoti.

„Aš supratau, jog noriu pabandyti tai padaryti, o blogiausiu atveju būčiau grįžęs namo“, - teigė Martin Reisch.

33 metų kanadietis paaiškino pasienio kontrolės pareigūnui visą situaciją, o pastarasis šiek tiek sutriko, kai į rankas jam buvo paduotas „iPad“. Pareigūnas nusinešė kanadiečio planšetę ir vairuotojo pažymėjimą į pasienio kontrolės punkto ofisą, o po penkių minučių išėjęs, suteikė kanadiečiui žalią šviesą - jam buvo leista kirsti JAV sieną bei buvo palinkėta linksmų atostogų.

„Jis buvo labai malonus“, - teigė Martin Reisch.

Šaltinis: 

Tags:
 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed