Ko tikisi vartotojai iš „iPad 3“?
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 13:40

Niekam nepaslaptis, jog šiuo metu planšetinių kompiuterių rinkos lyderio vardas priklauso kompanijos „Apple“ sukurtai planšetei „iPad“. Nuo 2010-ųjų metų buvo išleisti du šio taip daugumą žavinčio kompiuterio modeliai. Neabejojama, jog ir šįmet pasirodys naujas „iPad“ modelis - „iPad 3“. Tačiau kuo jis išsiskirs iš pirmtakų?

Internete sklando vis daugiau gandų apie mistika apipintą „iPad 3“: kaip jis atrodys, kuo pasižymės... Tokie klausimai sklando bene kiekviename technologijų temomis rašančiame tinklaraštyje. Daugumai jau kaip ir aišku, jog „iPad 3“ pasirodys pirmojoje šių metų pusėje.

Tačiau mums įdomiau, kuo „iPad 3“ bus kitoks nuo savo pirmtakų. Šiandien mes trumpai apžvelgsime keletą populiariausių internete sklandančių gandų. Tiesa, tai tėra tik spėlionės, o ne pagrįsti faktai. Tai tėra eilinių - tokių kaip mes ir jūs - žmonių norai, kuriuos jie tikisi išvysti naujame planšetinio kompiuterio „iPad“ modelyje.

„Retina“ ekranas. Jau beveik neabejojama, jog naujasis modelis turės aukštos raiškos ekraną. Dabartinio „iPad“ modelio - „iPad 2“ - ekranas, lyginant su „iPhone 4“, buvo dar visai neblogos kokybės, tačiau lyginant su šiandieninėmis naujovėmis neįdiegti aukštos raiškos ekrano - tiesiog savižudybė.

Didesnė atmintis. Kol dviejų branduolių lustas laikomas tolima ateitimi ( o gal visgi ne? ), „Apple“ tikrai turėtų susitelkti ties „iPad“ darbinės atminties padidinimu. Daugelis „iPad“ vartotojų tikriausiai pripažintų, jog darbinės atminties „iPad“ visada trūksta, kad ir kiek jos bebūtų. Didelis ekranas skatina naudoti didesnės apimties aplikacijas, kurios išnaudoja ir atitinkamą darbinės atminties dalį.

Mažesnis rėmelis. „iPad“ turi išties platų rėmelį - storą juodą apvadą aplink ekraną. Užmetus akį į daugumą šiandieninių išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių, matosi gan akivaizdi tendencija, jog apvadai aplink ekranus artimiausiu metu išnyks ir rankoje laikysime „tik ekraną“.

Didesnė vidinė atmintis. Iš tiesų - tai tik laiko klausimas, kol mes savo rankose galėsime laikyti 128 gigabaitų vidinės talpos „iPad“ modelį. Ir tai galioja ne vien tik „Apple“ planšetei, bet ir kitų gamintojų įrenginiams. Viena svarbiausių to priežasčių - vis didėjančios žaidimų ir aplikacijų apimtys bei aukštos raiškos vaizdo įrašų kūrimas bei žiūrėjimas.

Geresni garsiakalbiai. Jei bent nors kartą klausėtės muzikos per „iPad“, tai turėtumėte žinoti, jog šios planšetės garsiakalbiai iš tiesų nuviliantys. Manytume, jog „Apple“ turėtų pasinaudoti „iPhone 4S“ pavyzdžiu, kai po pirmtako - „iPhone 4“ - nesėkmės buvo ištaisyta klaida ir įmontuoti geresnės kokybės garsiakalbiai.

Taigi, apibendrinome kelis daugiausiai dėmesio susilaukusius „iPad 3“ gandus. Daug diskutuoti nereikia - naują modelį turėtume išvysti visai greitai ir tikėtis, jog ir trečią kartą „iPad“ sukels revoliuciją rinkoje.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed