Naujieji „Dell XPS 14z“ ir „Dell InspironOne 2320“ - jau Lietuvoje
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 03 Sausis 2012 16:38

Šiandien prekyboje Lietuvoje pasirodė kerinčio dizaino „Dell XPS 14z“. Šis nešiojamasis kompiuteris – tai naujausias „Dell“ plonų ir galingų kompiuterių serijos gaminys, puikiai tinkantis darbui ir pramogoms. Tai ploniausias daugiafunkcinis nešiojamasis kompiuteris su 14 colių įstrižainės ekranu, vidiniu optinių diskų įrenginiu ir pasirenkama diskrečiosios grafikos sistema. Šis aliuminio ir magnio lydinio korpuso kompiuteris turi apšviečiamą (Backlit) klaviatūrą, kuri leidžia patogiai dirbti vakare ar net visiškoje tamsoje, jame taip pat integruota HD interneto kamera.Kompiuteryje esanti galinga įranga leidžia patogiai ir efektyviai naudotis visomis kompiuterio galimybėmis, šį kompiuterį galima įsigyti su 2-osios kartos Intel® Core i5 arba Core i7 procesoriumi, HD WLED ekranu, išimamu optinių diskų įrenginiu ir pasirenkama NVIDIA grafikos sistema. „XPS 14z“ suteikia daugiau galimybių, įskaitant didesnį ekraną ir geresnį mobilumą.

„Dell XPS 14z“ turės i5-2430M ar i7-2640M procesorių, 4 GB dviejų kanalų DDR3 (1333 Mhz) arba 8 GB dviejų kanalų DDR3 (1333 Mhz) operatyviąsias atmintines, 500 GB arba 750 GB diskinis kaupiklius, GeForce GT 520M (1 GB) grafikos sistemą bei Microsoft Windows 7 Home Premium operacinę sistemą. Įrenginiai kainuos nuo 3449 iki  4105 litų.

„Dell Inspiron One 2320“ – viskas viename

Taip pat Lietuvos pirkėjams siūloma įsigyti ir „viskas viename“ stalinį kompiuterį „Inspiron One 2320“, kuris idealiai tinka tiek tėvams, tiek ir vaikams. Šis kompiuteris su jautriu lietimui ekranu sukurtas taip, kad būtų ypač galingas ir tuo pačiu išliktu dailus.

Šis kompiuteris nepamainomas namų pagalbininkas - juo galima žiūrėti filmus, atlikinėti namų darbus, žaisti, tiesiog dirbti ar klausytis muzikos. Kiekvienas šeimos narys tikrai ras kaip pritaikyti šį kompiuteri savo poreikiams. O 23 colių įstrižainės ekranas, palaikantis Full HD funkciją, gali tapti alternatyva namų kino teatrui.

„Dell Inspiron One 2320“ turės i3-2100 arba i5-2400 procesorių, 4 GB arba 6 GB operatyviosios atminties, 1 TB diskinį kaupiklį, GeForce® GT 525M grafikos sistemą bei Microsoft Windows 7 Home Premium operacinę sistemą. Jų kaina sieks nuo 3242 iki 3794 litų.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed