„Orchard Toughlet“: tvirta planšetė su „Pixel Qi“ ekranu, skirta naudoti lauke (video)
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2012 11:31

Kompanija „Orchard“ sukūrė tvirtą planšetinį kompiuterį „Toughlet“, skirtą naudoti lauke.

Įrenginys ypatingas tuo, kad jame panaudotas 7 colių įstrižainės „Pixel Qi“ technologijos hibridinis ekranas, kuris gali veikti dviem režimais – spalvotu ir monochrominiu. Antras režimas tiks darbui lauke, šviečiant skaisčiai saulei.

Planšetė patalpinta į tvirtą korpusą ir aliuminio ir titano, o ekranas apsaugotas įbrėžimams atspariu stiklu „Gorilla Glass“. Be to, įrenginiui nebaisi drėgmė, dulkės ir temperatūrų svyravimai.

Taip pat „Toughlet“ turi dviejų branduolių 1,2 GHz dažnio procesorių „Freescale iMX5 ARM Cortex-A8“, 2 GB operacinės atminties, Wi-Fi ir Bluetooth adapterius bei 3G arba 4G modulį.

Kol kas įrenginyje įdiegta operacinė sistema „Android“, tačiau ateityje turi pasirodyti „webOS“ ir „Windows 8“ valdomos versijos.

Planšetinis kompiuteris turėtų pasirodyti antrajame šių metų ketvirtyje. Jis kainuos apie 500 dolerių.Parengė: redakcija
Šaltinis: Liliputing

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed