„Sony“ atpigino savo planšetes
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 03 Sausis 2012 00:06

Kompanija „Sony“ 100 dolerių sumažino planšečių „Tablet S“ kainą. Dabar 16 GB versiją kainuos 400 dolerių, o 32 GB – 500 dolerių.

Planšetiniai kompiuteriai „Tablet S“ turi 9,4 colio 1280 x 800 taškų raiškos ekraną, dvi kameras ir 1 GB operatyviosios atminties. Įrenginiai valdomi operacinės sistemos „Android 3.1 (Honeycomb)“.Mažindama kainas, „Sony“ ketina prisivilioti naujų pirkėjų, tačiau tai dar ne viskas ką siūlo kompanija. „Tablet S“ pirkėjai galės nemokamai išsinuomoti penkis filmus servise „Sony Video Unlimited“, atsisiųsti penkis žaidimus iš „PlayStation Store“ ir gaus 180 dienų testinę „Sony Music Unlimited“ paskyrą.

Šiuo metu pastebimas bendras „iPad“ alternatyvių planšetinių kompiuterių kainos mažėjimas. Radikaliausiai kainas sumažino kompanija RIM, atpiginusi „BlackBerry PlayBook“ nuo 500 iki 200 dolerių, o taip pat HP, išpardavusi „TouchPad“ planšetes po 99 dolerius.

Vis dėlto, kol rinkoje yra 199 dolerius kainuojantys „Amazon Kindle Fire“ įrenginiai bei „Barnes&Nobles“ planšetės už 249 dolerius, tol pardavimų padidėjimui paprasto kainų sumažinimo gali nepakakti.

Parengė: redakcija

Tags:
 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed