UAB „ACME Baltija“ pasaulinėje informacinių technologijų parodoje pristatė originalią pelę
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 29 Vasaris 2012 11:55

Šių metų vasario mėn. Monake vykusioje parodoje „Distree EMEA 2012“ UAB „ACME Baltija“ pristatė unikalią kompanijos dizainerių sukurtą kompiuterio pelę „ACME Peanut mouse“. Kasmetinėje parodoje dalyvauja lyderiaujančios EMEA (Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos) regiono informacinių technologijų kompanijos iš daugiau nei 80 šalių. Parodos metu kompanija UAB „ACME Baltija“  buvo vienintelė kompanija atstovavusi Lietuvos rinką.

„Pastebime, jog vartotojų sprendimą pirkti technologijas vis labiau lemia dizainas ar emocijos, akivaizdžiai matomas informacinių technologijų ir mados rinkų susiliejimas. Todėl stengiamės rinkai pasiūlyti inovatyvius produktus, įdomius tiek savo dizainu, tiek spalvomis, tiek funkcinėmis savybėmis. Šių metų vasarą Lietuvos ir užsienio rinkoms pristatysime unikalius mūsų kompanijos dizainerių sukurtus kompiuterių aksesuarus“, - teigia ACME  produktų direktorius Ignas Rumbutis.

Specialioje parodos programoje „60 Seconds to Convince at DISTREE EMEA 2012“ Lietuvos atstovai pristatė pirmąjį įmonės sukurtą ODM (angl. „Original design manufacturer“) produktą - „ACME Peanut mouse“. Programos metu originali pelė neliko nepastebėta dėl jos išskirtinės formos ir funkcionalumo.  Pelės forma primena žemės riešutą, todėl itin traukia išskirtinių kompiuterių aksesuarų mylėtojų akį, simetriškos formos aksesuaras idealiai tinka tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams vartotojams. O inovatyvumo ieškančiuosius intriguoja tai, jog pelė yra bevielė – viduje integruota ličio polimerų baterija USB kabeliu įkraunama vos per keletą valandų ir nepertraukiamai veikia ilgiau nei mėnesį. Įmonės atstovų teigimu, Lietuvos ir daugelyje užsienio rinkų panašiai veikiančių kompiuterio pelių nėra, tad vasarą pirkėjus pasieksiantis produktas turėtų būti labai populiarus.

„Dalyvavimas pasaulinėse parodose – tai vienas iš labiausiai pasiteisinančių eksporto rinkų plėtros strategijų. Per parodą užmezgėme daug vertingų ryšių, daugiausiai - su Rytų Europos ir Vidurio-Rytų Afrikos kompanijų atstovais. Tai mums ypač svarbu, nes vienas iš šių metų įmonės tikslų - dar intensyviau skverbtis į šias rinkas ir padidinti įmonės apyvartą 20 proc. – pasiekti 50 mln. litų“, - teigia įmonės vadovas Paulius Paršeliūnas.  

Video iš „ACME Peanut mouse“ pristatymo parodos programoje „60 Seconds to Convince at DISTREE EMEA 2012“:


Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed