Ko trūksta „Siri“?
Programinė įranga
Pirmadienis, 02 Sausis 2012 18:10

Pastaruoju metu girdime vis daugiau nuomonių apie kompanijos „Apple“ valdymo balsu paslaugą „Siri“. Vieni ją dievina, kiti - keikia. Bet visi sutiks su tuo, jog „Siri“ yra išties žavinti.

Žinoma, jog „Apple“ valdymo balsu paslauga nėra galutinė šio produkto versija - ji vis dar BETA tipo programa.

Tačiau „Siri“ nėra šiaip paprasta programa. Tai programa, kuri kas dieną mokosi iš vartotojų. Tad netolimoje ateityje galbūt išvysime kažką didesnio...

Galbūt „Siri“ nevertėtų vadinti programa. Ji panašesnė į virtualų asistentą, kuris bendrauja it žmogus. Tačiau tas „žmogus“ visgi nėra idealus. Mes apžvelgsime penkis pagrindinius dalykus, kurių labiausiai trūksta „Siri“.

Laiškų skaitymas. „Siri“ be jokių problemų gali skaityti trumpąsias žinutes (SMS), tad būtų neprošal jos „lūpomis“ išgirsti ir gautų elektroninių laiškų turinį. Tiesa, „Siri“ gali ieškoti reikiamo turinio gautų laiškų dėžutėje, tačiau kodėl ji negali jų perskaityti? Dievaži...

Programų paleidimas. Norint pasiekti reikiamą aplikaciją, kai telefonas yra užrakintas, reikia atlikti nuo 2 iki 6 žingsnių. Mažiausiai, ką „Siri“ galėtų padaryti, tai budėjimo režimo metu paleisti bent kelias pagrindines programas.

Trečiųjų šalių programų palaikymas. Be abejo, pridėjus šią funkciją, „Siri“ įgautų didžiausią poveikį. Jeigu „Apple“ leistų programuotojams pasinaudoti „Siri“ API ( aplikacijų programavimo sąsaja ), mes sulauktume daug aplikacijų, kurias galima būtų valdyti tiesiog su „Siri“ pagalba.

„Twitter“ integracija. Nors Lietuvoje „Twitter“ nėra populiarus, galima drąsiai teigti, jog šis trumpųjų žinučių tinklas seka iš paskos garsiajam „Facebook“. Keista, jog „Siri“ negalima pasinaudoti, norint parašyta žinutę šiame socialiniame tinkle, nors „Twitter“ yra integruotas visoje naujausioje „iOS“ versijoje - „iOS 5“.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip sukurti logotipą? (2024-03-27)

  Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtų galima įvardinti labai daug priežasčių, kodėl reikalinga syra logotipas. Tačiau šį kartą aptarsime kitą, ne ką mažiau svarbų klausimą - kaip sukurti logotipą? Yra daug dalykų, kuriuos reikėtų žinoti.

   

  Kodėl svarbu rinktis profesionalų paslaugas?

  Visų pirma,  svarbu akcentuoti, kad, jei prireikė logotipo, tai jį sukurti turėtų pofesionalas. Jį rinktis reikėtų todėl kad logotipų kūrimas reikalauja daug žinių bei įgūdžių, o taip pat ir tam tikrų savybių. Taigi, jei logotipą kurs žmogus, kuris neturi reikiamų žniių ar įgūdių, tai galutinis rezultatas netenkins. Ypač nemaža dalis žmonių bando logotipą sukurti patys, vien tik todėl, kad nors truputį sutaupytų. Ir tai yra viena didžiausių klaidų, kokią tik galima padaryti - atminkite, kokybiškas logotipas tikrai atsipirks.

   

  Į kūrybos procesą įneškite ir savo idėjų

  Visgi, taip pat svarbu pasakyti, kad nors logotipo kūrimas turėtų būti patikėtas profesionalams, nereikėtų pamiršti ir dar vieno dalyko - įneškite ir savo minčių. Gali būti, kad jūs intuityviai jaučiate, kokia turėtų būti viena ar kita logotipo, kuris pristatys jūsų verslą, detalė. Taigi, jums belieka tik apie tai išsakyti specialistui, kad jį būtų įgyvendinta.

   

  Atsižvelkite ir į tendencijas

  Verta nepamiršti, kad taip pat egzistuoja ir logotipų kūrimo tendencijos - kas buvo madinga ir svarbu prieš penkerius metus, galbūt, nebėra aktualu šiandien. Belieka tik pridurti, kad logotipų tendencijos yra atnaujinamos ir aptariamos kiekvienais metais, todėl jomis tikrai reikėtų pasidomėti. Taigi, laikykitės visų šių patarimų ir galutinis rezultatas tikrai bus puikus. Na, o dar daugiau naudingos informacijos galite sužinoti, jei tik užsuksite į http://www.auth.lt/reklama/logotipu-kurimas/.

 • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

  Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed