„Android“ naujienos
Programinė įranga
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:28

„Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

Dvi aplikacijos vienu metu — tai vienas iš „Android N“ pristatomų naujovių. Kelių langų funkcija (multiwindow) leis padalinti ekraną į dvi dalis ir vienu metu stebėti net du vaizdelius.  „Google“ taip pat pristatė ir „paveikslėlio paveikslėlyje“ funkciją, kuri yra pritaikyta daugiau vaizdo įrašų programėlėse. Ši aplikacija suteiks galimybę žiūrėti „Youtube“ vaizdo įrašus tuo pat metu naršant „Facebook“ arba tikrintis el. paštą tuomet, kai per „Google Play“ yra žiūrimas filmas ar vaizdo įrašas.

Dar viena naujovė greitesnis bendravimas. „Google“ nuo šio leidžia atsakyti į žinutes tiesiai iš pranešimų lango. Ši funkcija atkeliavo „Android Wear“ laikrodžių.  Kai gaunate žinutę, ekrano viršuje iššoka nedidelis perspėjimas, kuriame galėsite parašyti atsakymą ir sugrįžti prie pirminės užduoties. Tai labai patogu tiems, kas nuolat bendrauja elektroniniu būdu. Žmonėms, kurių pranešimų meniu vyrauja netvarka — ši programėlė pagelbės ir sudėlios viską į savas vietas.

Ateities perspektyvos...

Neseniai pristatytas „Android 6.0 Marshmallow” baterijos tausojimo įrankis „Doze“, kuris įsijungia, kai telefonas nėra naudojamas. „Adroid N Doze“ veikia ir tuomet, kai telefono ar planšetinio kompiuterio ekranas yra išjungtas. Šis įrankis prailgins įrenginio naudojimo laiką ir darbą pavers dar efektyvesniu.

Žinoma, kad operacinių sistemų pristatymas programėlių kūrėjams dar pakankamai tolimas nuo vartotojams skirtos versijos. Kol kas dar neaiškus nei serijos numeris, nei galutinės OS versijos pavadinimas. Tradiciškai visos „Android“ operacinės sistemos versijos abėcėlės tvarka vadinamos saldumyno vardu. Teks palaukti ir pamatyti...

Šaltinis: pasikeisk.lt

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip sukurti logotipą? (2024-03-27)

  Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtų galima įvardinti labai daug priežasčių, kodėl reikalinga syra logotipas. Tačiau šį kartą aptarsime kitą, ne ką mažiau svarbų klausimą - kaip sukurti logotipą? Yra daug dalykų, kuriuos reikėtų žinoti.

   

  Kodėl svarbu rinktis profesionalų paslaugas?

  Visų pirma,  svarbu akcentuoti, kad, jei prireikė logotipo, tai jį sukurti turėtų pofesionalas. Jį rinktis reikėtų todėl kad logotipų kūrimas reikalauja daug žinių bei įgūdžių, o taip pat ir tam tikrų savybių. Taigi, jei logotipą kurs žmogus, kuris neturi reikiamų žniių ar įgūdių, tai galutinis rezultatas netenkins. Ypač nemaža dalis žmonių bando logotipą sukurti patys, vien tik todėl, kad nors truputį sutaupytų. Ir tai yra viena didžiausių klaidų, kokią tik galima padaryti - atminkite, kokybiškas logotipas tikrai atsipirks.

   

  Į kūrybos procesą įneškite ir savo idėjų

  Visgi, taip pat svarbu pasakyti, kad nors logotipo kūrimas turėtų būti patikėtas profesionalams, nereikėtų pamiršti ir dar vieno dalyko - įneškite ir savo minčių. Gali būti, kad jūs intuityviai jaučiate, kokia turėtų būti viena ar kita logotipo, kuris pristatys jūsų verslą, detalė. Taigi, jums belieka tik apie tai išsakyti specialistui, kad jį būtų įgyvendinta.

   

  Atsižvelkite ir į tendencijas

  Verta nepamiršti, kad taip pat egzistuoja ir logotipų kūrimo tendencijos - kas buvo madinga ir svarbu prieš penkerius metus, galbūt, nebėra aktualu šiandien. Belieka tik pridurti, kad logotipų tendencijos yra atnaujinamos ir aptariamos kiekvienais metais, todėl jomis tikrai reikėtų pasidomėti. Taigi, laikykitės visų šių patarimų ir galutinis rezultatas tikrai bus puikus. Na, o dar daugiau naudingos informacijos galite sužinoti, jei tik užsuksite į http://www.auth.lt/reklama/logotipu-kurimas/.

 • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

  Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed