„Android“ naujienos
Programinė įranga
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:28

„Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

Dvi aplikacijos vienu metu — tai vienas iš „Android N“ pristatomų naujovių. Kelių langų funkcija (multiwindow) leis padalinti ekraną į dvi dalis ir vienu metu stebėti net du vaizdelius.  „Google“ taip pat pristatė ir „paveikslėlio paveikslėlyje“ funkciją, kuri yra pritaikyta daugiau vaizdo įrašų programėlėse. Ši aplikacija suteiks galimybę žiūrėti „Youtube“ vaizdo įrašus tuo pat metu naršant „Facebook“ arba tikrintis el. paštą tuomet, kai per „Google Play“ yra žiūrimas filmas ar vaizdo įrašas.

Dar viena naujovė greitesnis bendravimas. „Google“ nuo šio leidžia atsakyti į žinutes tiesiai iš pranešimų lango. Ši funkcija atkeliavo „Android Wear“ laikrodžių.  Kai gaunate žinutę, ekrano viršuje iššoka nedidelis perspėjimas, kuriame galėsite parašyti atsakymą ir sugrįžti prie pirminės užduoties. Tai labai patogu tiems, kas nuolat bendrauja elektroniniu būdu. Žmonėms, kurių pranešimų meniu vyrauja netvarka — ši programėlė pagelbės ir sudėlios viską į savas vietas.

Ateities perspektyvos...

Neseniai pristatytas „Android 6.0 Marshmallow” baterijos tausojimo įrankis „Doze“, kuris įsijungia, kai telefonas nėra naudojamas. „Adroid N Doze“ veikia ir tuomet, kai telefono ar planšetinio kompiuterio ekranas yra išjungtas. Šis įrankis prailgins įrenginio naudojimo laiką ir darbą pavers dar efektyvesniu.

Žinoma, kad operacinių sistemų pristatymas programėlių kūrėjams dar pakankamai tolimas nuo vartotojams skirtos versijos. Kol kas dar neaiškus nei serijos numeris, nei galutinės OS versijos pavadinimas. Tradiciškai visos „Android“ operacinės sistemos versijos abėcėlės tvarka vadinamos saldumyno vardu. Teks palaukti ir pamatyti...

Šaltinis: pasikeisk.lt

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.

 • „Teo“ atliko didžiausią duomenų migraciją į SAP HANA (2015-12-16)

  SAP kompetencijas Lietuvoje auginanti IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ kartu su „Rimi Baltic“ komanda atliko didžiausią SAP HANA atminties (in-memory) duomenų bazės diegimo projektą Baltijos šalyse. Į SAP HANA perkelti mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Baltic“ duomenys padės paprasčiau ir greičiau valdyti verslo procesus.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed