Populiariausios iPhone programos
Programinė įranga
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2016 10:31

Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

Sygic Europe – navigacija, puikiai pritaikyta iOS operacinei sistemai ir jūsų telefonui. Tai viena naujausių navigacijos programų, skirta kelionėms po Europą. Tereikia įsidiegti programą, parsisiųsti žemėlapius ir keliauti jums patinkančiu maršrutu.

AVPlayer – vaizdo įrašų, filmų ir muzikos gerbėjams skirta programa. AVPlayer leistuvas suteikia galimybę žiūrėti visų formatų vaizdo įrašus tiesiog jūsų telefone. Programą galima naudoti tiek namuose, tiek kelionėje, kadangi ji palaiko transliavimą ir per Wi-Fi.

Google Mobile App – naujoji „iPhone“ programa palaikanti ir įvairiausias Google paslaugas tikrai patiks kiekvienam. Pasinaudoję šia programa galėsite savo telefone įdiegti dar daugiau naujovių, žaidimų ir kitų smagių įrankių.

iFileExpress – iOS sistemai skirta įvairių failų tvarkyklė. Ši programa tiks nuotraukų, tekstinių dokumentų apdirbimui ir saugojimui. iFileExpress dėka, galėsite susikurti nuosavą kartoteką ar duomenų bazę ir visus svarbiausius dokumentus laikyti pačioje patogiausioje vietoje — savo telefone.

Transit – viešasis transportas tavo kišenėje! Tai puiki programa daug keliaujantiems viešuoju transportu. „Transit“ pateikia miesto maršrutus ir kryptis. Svarbiausia, kad programa prisitaiko prie kiekvieno norimo miesto, todėl nereikia kas kartą siųstis naujinių ar kitų programų.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed