Hakeriai paviešino „Norton AntiVirus 2006“ išeities kodą
Programinė įranga
Pirmadienis, 12 kovas 2012 22:20

„AntiSec“ grupuotės hakeriai, kai kuriais duomenimis, įeinantys į „Anonymous“ sudėtį, atkeršijo už neseniai įvykusį „LulzSec“ programišių suėmimą. „AntiSec“ nariai paviešino kompanijos „Symantec“ antivirusinės programos „Norton AntiVirus 2006“ išeities kodą.

Hakeriai pareiškė, kad „Norton AntiVirus 2006“ kodas buvo pavogtas 2006 metais kartu su kitais „Symantec“  produktų išeities kodais. Paviešintas programinis kodas užima 1,07 GB. Archyvas buvo pavadintas „Symantec Norton AntiVirus 2006 All Platform Source Code“, kuriame teigiama, kad tai visų platformų išeities kodas.Kompanija „Symantec“ ankščiau skelbė, kad naujoje „Norton AntiVirus“ versijoje nenaudoja „AntiVirus 2006“ programinio kodo, todėl vartotojams joks pavojus negresia. Paviešinti „Norton AntiVirus 2006“ išeities kodai galėtų labai sudominti kitų antivirusinių programų kūrėjus bei nepriklausomus specialistus.

„Symantec“ yra stambiausia antivirusinių programų kūrėja. Analitinės kompanijos „Trefis“ duomenimis, 2011 metais „Symantec“ antivirusinės programinės įrangos rinkoje užėmė 45,3%.

Parengė: redakcija

 

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra programinė įranga? (2023-08-07)

  Vienas dalykų, kurį naudojame kone kiekvieną dieną ( o ypač didelė dalis žmonių – net ir kelis kartus per dieną), yra kompiuteris. Šiandien šis įrenginys mums yra reikalingas tam, kad galėtumėte dirbti, studijuoti, sužinoti daug naujų dalykų, pramogauti, bendrauti su mums svarbiais žmonėmis, o tai pat – netgi apsipirkti ar įsigyti bilietus į renginį. Tačiau svarbu akcentuoti ir tai, kad kompiuteris būtų nedaug ko vertas, jei nebūtų programinės įrangos. Tad, kas tai yra? Ką reikia žinoti apie tai?

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed