Telecentras interneto MEZON tinklo modernizacijai technologiniu partneriu pasirinko „Huawei“
Ryšiai
Trečiadienis, 23 Rugsėjis 2015 14:55

Rugsėjo 23 d., Vilnius. AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) pradeda 4G tinklo modernizavimą ir diegia LTE Advanced platformą. Atnaujintame tinkle MEZON klientai naudosis spartesniu ir kokybiškesniu interneto ryšiu. MEZON tinklo modernizavimo technologiniu partneriu pasirinkta „Huawei Technologies (Vilnius)“ yra viena didžiausių, pasaulyje lyderiaujančių telekomunikacijų įrangos ir paslaugų bendrovių.

4G duomenų perdavimo tinklo modernizacijai bus naudojama naujos kartos, šiuo metu rinkoje pažangiausia LTE Advanced įranga, leidžianti užtikrinti itin didelę interneto spartą. Įsigyta įranga bus naudojama interneto, duomenų perdavimo paslaugoms teikti. Technologinis partneris buvo pasirinktas, atsižvelgiant į pasiūlytos įrangos potencialią, tiekėjo patirtį panašaus pobūdžio projektuose bei siūlomą kokybės ir kainos santykį. „Kad užtikrintume augančius klientų poreikius, turime naudoti technologijas, garantuojančias itin aukštos kokybės duomenų perdavimo paslaugas.

Tinklo modernizacija ir pažangiausių technologijų, tokių kaip LTE, pritaikymas leis mums konkuruoti rinkoje ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybės lygį savo esamiems bei naujiems klientams. Konkurencija skatina technologinius pokyčius, paslaugų vystymą ir aptarnavimo kokybę, o iš to visada laimi galutinis vartotojas“, - teigia Remigijus Šeris, Telecentro generalinis direktorius. Šiuo metu Telecentras atlieka LTE Advanced technologijos testavimo darbus. Pirmiausia tinklas bus modernizuojamas Klaipėdoje, Utenoje, Alytuje, Anykščiuose, Telšiuose bei Tauragėje.

Pradedant tinklo modernizavimo darbus, pagrindinis įmonės siekis yra ne aprėpti kuo didesnę šalies teritoriją, o užtikrinti sklandžią esamų vartotojų migraciją į LTE Advanced tinklą bei pritraukti naujų klientų, kurie nori nevaržomai, neribojant duomenų kiekio, naršyti internete ne tik būdami namie, bet ir mieste. Planuojama, kad atnaujinto tinklo paslaugomis MEZON vartotojai nurodytuose regionuose galės pradėti naudotis jau šių metų ketvirtą ketvirtį. Apie AB Lietuvos radijo ir televizijos centrą AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) yra Valstybės valdoma akcinė bendrovė, teikianti radijo ir televizijos programų siuntimo, TV reportažų perdavimo, telefonijos ir interneto paslaugas visoje Lietuvoje. Aukštą Telecentro paslaugų kokybę užtikrina kompetentingi specialistai, pažangiausios ryšio technologijos ir įsiklausymas į klientų poreikius.

 


Susijusios naujienos:

 • Lietuviai dovanų pirko 4G ryšio telefonus (2016-01-08)

  Populiari dovana per praėjusias šventes Lietuvoje buvo 4G (LTE) ryšio telefonai. Gruodžio duomenimis, telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ salonuose ir interneto parduotuvėje tele2.lt jie užėmė 8 pirmas pozicijas perkamiausių telefonų dešimtuke ir sudarė net 90 proc. visų parduotų telefonų. Ruošdamiesi šventėms, gruodį „Tele2“ klientai telefonų įsigijimui skyrė dviem trečdaliais daugiau lėšų nei lapkritį.

 • Telecentras startuoja su 4G LTE interneto paslaugomis (2015-11-26)

  AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) pradeda teikti 4G LTE interneto paslaugas Klaipėdoje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Alytuje ir Anykščiuose. Nuo šiol nurodytuose miestuose MEZON klientai galės naudotis spartesniu ir kokybiškesniu 4G LTE interneto ryšiu. Paslaugų kokybinį šuolį įmonė pažymi ir bendru MEZON įvaizdžio virsmu: nuo šiol prekės ženklas MEZON dar dinamiškesnis ir ryškesnis.

 • „Teo“ paprastina grupės įmonių valdymą (2015-10-26)

  IT ir komunikacijų bendrovė „Teo“ paprastina savo įmonių grupės valdymą. Prie UAB „Baltic Data Center“ (BDC) prijungiama jai priklausanti UAB „Hostex“ ir pačios „Hostex“ valdyta, tačiau keletą metų veiklos nevykdžiusi UAB „Hosting“. Formali reorganizacija niekaip nepaveiks įmonių klientų sąlygų ir paslaugų, jas toliau vykdys BDC.

 • A. Guoga investuoja į Kauno informacinių technologijų mokyklą (2015-06-23)

  Šiandien Europos Parlamento narys, filantropas Antanas Guoga pasirašė Ketinimų protokolą su Kauno informacinių technologijų mokykla (KITM). A. Guoga įsipareigoja padėti KITM siekti modernesnio, technologijas išmanančių, darbo rinkos poreikius atitinkančių IT specialistų rengimo proceso.

 • Lietuviai norėtų dirbti lanksčiai, tačiau net 62% to daryti negali (2015-06-15)

  Lietuviai jau atranda lankstaus darbo principus ir norėtų darbuotis tada, kai jiems patogu ir ten, kur jie nori. Nereguliariomis darbo valandomis jie atlieka užduotis, nes turi lanksčią darbo savaitę ar toks darbo stilius geriau atitinka jų gyvenimo būdą, rodo „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa. Tačiau naujas tendencijas įvertina ne visi darbdaviai – net 62% darbuotojų nurodė, jog privalo būti darbo vietoje, kad galėtų atlikti jiems skirtas užduotis.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed