It Naujienos

„Google Earth“ išmoko skaičiuoti retus gyvūnus
Programinė įranga
Parašė   
Antradienis, 31 kovas 2009 19:58
„Google Earth“ programos naudotojai dabar jos pagalba turi galimybę skaičiuoti gyvenančius laukinėje gamtoje retus gyvūnus, rašo „New Scientist“.
Į bendrą „Google Earth“ nuotraukų bazę pamažu bus įkeliamos gyvūnų nuotraukos, padarytos natūralioje jų gyvenimo aplinkoje. Tokioms nuotraukoms gauti bus naudojamos specialios fotokameros, kurios bus sumontuotos ten, kur laukiamas gyvūnų pasirodymas, o fotografuojama bus tada, kai infraraudonųjų spindulių jutiklis „pajaus“ gyvūnų buvimą.
 
„Google“ padės pradedančiom kompanijoms
E-verslas
Antradienis, 31 kovas 2009 18:24
Kompanija „Google“ paskelbė apie specialaus fondo kūrimą, kuris investuos į perspektyvias pradedančias kompanijas.
Manoma, kad „Google Ventures“ investuos į pradedančias kompanijas, užsiimančias interneto projektais, programinės įrangos kūrimu, biotechnologijomis, sveikatos apsauga ir kt. Per artimiausius metus investuojamų lėšų suma sudarys apie 100 milijonų JAV dolerių. Fondo veiklą kontroliuos „Google“ teisinių klausimų ekspertas Deividas Dramondas.
 
HP pristatė įmonėms skirtus dokumentų skenerius
Technologijos
Antradienis, 31 kovas 2009 18:16
Bendrovė „Hewlett-Packard“ (HP) pranešė šiandien pristačiusi dokumentų skenerių, kurie padės modernizuoti darbo eigą ir nesunkiai integruoti spausdintus dokumentus į verslo procesus, seriją.
Paplitus skaitmeninėms komunikacijoms atrodė, kad spausdintų dokumentų dienos biure suskaičiuotos. Tačiau tyrimai atskleidžia, kad nei spausdintų dokumentų svarba, nei kiekis įmonėse nemažėja, teigiama bendrovės pranešime.
Tarp naujųjų skenerių yra įtaisų, skirtų ir stambioms, ir smulkioms bei vidutinėms įmonėms. Šiuose įrenginiuose integruota saugumo bei valdymo programinė įranga, kuri padės organizacijoms sumažinti sąnaudas ir automatizuoti spausdintų dokumentų valdymą, kuris paprastai atliekamas rankiniu būdu.
 
„ASUS“ išleido „Eee top“ kompiuterį
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 31 kovas 2009 13:59
Kompanija „ASUS“ pradėjo prekyba „Eee Top ET1602“ kompiuteriu. Jį galima įsigyti interneto parduotuvėse, pavyzdžiui „Amazon“. „Eee Top ET1602“ kaina – 599 JAV doleriai (ankščiau „ASUS“ žadėjo pardavinėti kompiuterį už 734 JAV dolerius).
„Eee Top ET1602“ turi 1,6 GHz „Intel Atom N270“ procesorių, kuris naudojamas devyniuose iš dešimties netbook. Įrenginys turi 15,6 colių lietimui jautrų ekraną, 1 Gb operatyviosios atminties, 160 Gb kietąjį diską, Wi-Fi, 1,3 Mpix web-kamerą, Ethernet ir USB jungtis.
 
Universitetas siūlo socialinių tinklų magistro laipsnį
Įvairenybės
Antradienis, 31 kovas 2009 13:36
Kaip skelbia Telegraph.co.uk, Birmingham City universitete nuo kitų metų bus dėstomas socialiniams tinklams skirtas kursas, apie socialinių tinklų  panaudojimą versle. Mokymosi, kuris trunka metus, kaina sudaro 6200 JAV dolerių, o studentas gaus magistro laipsnį.
Pasak šio kurso sumanytojo Džono Hikmeno, jis jau gavo palankių atsiliepimų iš potencialių studentų, pasiruošusių socialinių tinklų studijoms. „Studijų metų mes apžvelgsime, ką žmonės gali veikti „Facebook“ ir „Twitter“ socialiniuose tinkluose, ir kaip šie tinklai gali būti panaudoti bendravimui ir marketingui“ – teigia Hikmenas.
 
„Microsoft“ atsisako „Encarta“ enciklopedijos
Interneto Gidas
Antradienis, 31 kovas 2009 13:29
Bendrovė „Microsoft“ pranešė planuojanti nutraukti savo elektroninės enciklopedijos „Encarta“ leidybą, nes ši neatlaikė nemokamos internetinės enciklopedijos „Wikipedia“ ir kitų universalių informacijos resursų „spaudimo“, skelbia „PC World“.
Pasak „Microsoft“ atstovų, nuo šių metų birželiobus nutraukta prekyba į optinius diskus įrašytomis „Encarta“ versijomis. Nuo spalio 31 d. bus uždarytos visos „Encarta“ svetainės, skirtos įvairių šalių vartotojams.
 
"Microsoft" kursų treneris ves seminarą apie internetinę rinkodarą Lietuvoje
E-verslas
Antradienis, 31 kovas 2009 13:12
Š. m. balandžio 23 d. Vilniuje lankysis ir seminarą Lietuvos rinkodaros specialistams ves "Microsoft" skaitmeninės rinkodaros kursų treneris Nick Baggott iš D. Britanijos. Seminarą pristato konferencijų ir vidinių mokymų organizatorius "Best Marketing".
Skaitmeninei rinkodarai įmonėse skiriamas vis didesnis dėmesys. Terminus "Web 2.0", "SEO", tinklaraščiai, "Pay Per Click" žino daugelis. Tačiau įgūdžiais, kaip efektyviausiai išnaudoti šiuos internetinės rinkodaros įrankius, ir kokios yra naujausios tendencijos šioje veikloje gali pasigirti toli gražu ne kiekvienas. Būtent šiame seminare bus suteikta visapusiška informacija apie geriausius internetinės rinkodaros pavyzdžius.
Skaitmeninės rinkodaros profesionalas N. Baggott yra kelių rinkodaros institutų profesorius, ir turbūt labiausiai žinomas dėl rengiamų vidinių kursų ir mokymų "Microsoft" specialistams. Jis taip pat vadovauja skaitmeninės rinkodaros agentūrai "Navigate Consulting", ir dirba su tokiais klientais kaip "Microsoft"," Google", "Kodak", "Unilever", "Nestle", "Toshiba", "Manchester United".
 
"Intel" pristatė naują procesorių verslui kartą
Technologijos
Antradienis, 31 kovas 2009 10:43
Pasaulinė IT inovacijų taikymo lyderė „Intel“ pristatė 17 naujų procesorių, skirtų naudojimui verslo aplinkoje. Naujovių flagmanai – „Intel Xeon 5500“ šeimos procesoriai, kurį kūrėjai vadina didžiausia naujove nuo pirmojo „Pentium Pro“ lusto pasirodymo prieš beveik 15 metų.
„Xeon 5500“ šeimos lustai priklausomai nuo apdorojamų užduočių srauto gali automatiškai reguliuoti darbinę įtampa. Dideliuose duomenų centruose ši savybė leis žymiai sumažinti išlaidas elektros energijai.
„Intel Xeon 5500“ procesoriai yra artimiausio dešimtmečio inovacijų pagrindas. Jie pasižymi išskirtine sparta, rodo puikius rezultatus dirbant su virtualizacijos ir kintamos apkrovos užduotimis. Šie procesoriai išspręs sudėtingiausius uždavinius, padės plėtoti mokslą ir technologijas“, - sakė „Intel“ viceprezidentas ir Skaitmeninio verslo grupės vadovas Patrikas Gelsingeris (Patrick Gelsinger).
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1101 1102 1103 1104 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed