It Naujienos

Antipiratinio įstatymo įsigalėjimas Švedijoje duomenų srautą sumažino trečdaliu
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 17:03
Nuo balandžio pirmos dienos įsigalėjo Švedijos vyriausybės direktyva dėl autorinių teisių (Intellectual Property Rights Enforcement Directive, IPRED). Tai žaibiškai sumažino interneto duomenų srautą šalyje 30%.
IPRED direktyva leidžia teisėsaugos organams rinkti asmeninius duomenis tų vartotojų, kurie įtariami neteisėtu failų apsikeitimu. Ženklų interneto duomenų srauto sumažėjimą patvirtina kompanija „Netnod“, analizuojanti telekomunikacinių kompanijų, siejančių Švediją ir kitas šalis, duomenis.
 
Pasaulyje minimas revoliuciją sukėlusio lazerinio spausdintuvo 25-asis jubiliejus
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 16:46
2009 m. balandžio 2 d. – Kompanija „Hewlett-Packard“ (HP) pažymi vieną svarbiausių sukakčių spausdinimo pasaulyje – 25-ąjį pirmojo lazerinio (LaserJet) spausdintuvo jubiliejų. Nuo atsiradimo 1984-aisiais visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 132 milijonai lazerinių spausdintuvų. Visus 25 metus HP išliko tarp spausdintuvų rinkos lyderių: pirmoji sukūrė daugiafunkcinį, spalvotą, mažiausią spausdintuvą bei pristatė daugelį kitų naujovių.
Lietuvoje pirmasis lazerinis spausdintuvas „LaserJet 4“ oficialiai buvo parduotas 1993-aisiais metais. Šį spausdintuvą įsigijo tuometinė Lietuvos Respublikos ekonomikos ministerija. Įrenginys tuomet kainavo 2485 JAV dolerių.
 
Kirminas "Conficker" išlieka miegančiu ugnikalniu
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 16:10
Nors balandžio 1-ąją aktyvavęsis kirminas "Conficker" nestartavo žaibiška plataus masto ataka, vis dėlto jis išlieka ypač pavojingas virusas, galintis pakenkti pasaulinei interneto infrastruktūrai. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET analitikai įspėja, kad šiuo kirminu apkrėstos sistemos, pavirtusiais kompiuteriniais zombiais, artimiausiu metu gali būti išnaudotos siunčiant nepageidaujamus laiškus ir kitas kompiuterines kenkėjiškas programas, kurios naudojamos plataus masto atakoms.
 
„Microsoft“ pristatė operacinę sistemą mažo galingumo serveriams
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 13:38
Korporacija „Microsoft“ papildė savo serveriams skirtų operacinių sistemų šeimą nauja „Windows Server 2008 Foundation“ operacine sistema.
Pristatyta operacinės sistemos versija yra supaprastinta „Windows Server“ modifikacija, skirta nebrangiems mažo galingumo serveriams. Styvas Balmeris vasarį kalbėdamas apie „Windows Server 2008 Foundation“ pavadino ją „Windows“ netbook versija“ – tiesa, skirtą ne staliniams kompiuteriams, o serveriams.
 
„HP“ išleido žinyną perėjimui į „žaliąsias“ informacines technologijas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 13:08
Kompanija „HP“ išleido riboto tiražo knygą „Žaliosios informacinės technologijos pradedantiesiems“.
Knyga padės kompanijoms pereiti prie mažiau aplinkai kenkiančių technologijų.
Šis žinynas skirtas visiems darbuotojams, nuo aukštas pareigas užimančių vadovų iki eilinių darbuotojų, kurie yra susirūpinę gamtosaugos problemomis. Jame pateiktos gan paprastos ir aiškios idėjos, kaip maksimaliai sumažinti informacinių technologijų įtaką aplinkai, ir kaip efektyviau naudoti IT išteklius, mažinant žalingą poveikį klimatui.
 
„Samsung“ pristatė mobilųjį interneto įrenginį „Mondi SWD-M100“
Technologijos
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 11:28
Kompanija „Samsung“ oficialiai pristatė mobilųjį interneto įrenginį „Mondi SWD-M100“.
Pirmą kartą įrenginys buvo pademonstruotas vasarį vykusioje „Mobile World Congress 2009“ parodoje, bet tada nebuvo skelbiama jokios informacijos apie jį.
„Mondi SWD-M100“ turi išstumiamą QWERTY klaviatūrą. Įrenginys yra valdomas „Windows Mobile 6.1 Professional“ operacinės sistemos, turi WiMAX, Wi-Fi ir Bluetooth 2.0. „Mondi SWD-M100“ nėra komunikatorius – juo negalima skambinti mobiliųjų operatorių tinkluose.
 
Kompaktiškas ir lengvas „Olympus E-450“ fotoaparatas
Audio-Video
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 19:51
Kompanija „Olympus“ anonsavo naują fotoaparatą „Olympus E-450“, kuriame sujungti aukščiausia kokybė ir kompaktinių fotoaparatų naudojimo paprastumas.
„Olympus E-450“ yra garsaus „Olympus E-420“ tęsėjas. „E-450“ modelis turi savyje savybių, kurios skatina naujokus tyrinėti savo kūrybinį potencialą ir kurti šedevrus. Fotoaparate yra trys Art filtrai, kurių pagalba mygtuko paspaudimu galima suteikti stilingus efektus bet kuriai nuotraukai. Tuo tarpu nuotraukos kompozicija yra supaprastinta dėl tiesioginės peržiūros metu ryškiame skystųjų kristalų ekrane matomo vaizdo. Šis vėliausias „Olympus“ E-sistemos modelis yra ne tik vienas iš lengviausių ir mažiausių modelių rinkoje, jame taip pat yra visi 4:3 standarto privalumai. Be to, „E-450“ modelyje yra patalpinta visa „Olympus“ inovatyvios E-sistemos technologijos gama.
 
„Samsung Xplorer“: telefonas aktyviai gyvenantiems žmonėms
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 14:20
„Samsung Electronics“ kompanija anonsavo mobilųjį telefoną „Samsung Xplorer“, skirta aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms.
Telefono korpusas pagamintas iš poliuretano ir atitinka „IP57“ JAV karinį standartą. Aparatas atsparus smūgiams, kritimams, įbrėžimams, drėgmei ir dulkėms. „Samsung Xplorer“ atitinka ir kitą „MIL-STD-810F“ standartą – telefonas gali veikti lyjant lietui, o taip pat labai žemoje ir aukštoje temperatūroje.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1101 1102 1103 1104 1105 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed