It Naujienos

„Wikipedia“ kūrėjas nutraukia paieškos sistemos vystymą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 14:13
Kompanijos „Wikia“ įkūrėjas, žinomas kaip „Wikipedia“ enciklopedijos įkūrėjas, nusprendė nutraukti paieškos sistemos „Wikia Search“ tolimesnį vystymą.
Projektas „Wikia“ buvo paleistas praeitų metų sausį. Paieška suderina savyje programinius rūšiavimo algoritmus ir savanorių moderatorių darbą. Norintieji gali prisidėti prie rezultatų tikslumo padidinimo, reklaminių nuorodų šalinimo ir t. t. Pagal veikimo principą „Wikia Search“ primena „Vikipedia“.
 
Bilas Geitsas asmeniniu marketingo konsultantu pasisamdė lietuvį
Įvairenybės
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 10:39

Bilas Geitsas grįžta į "Microsoft" ir savo asmeniniu konsultantu samdo pasaulyje žinomą marketingo strategijos web 2.0 amžiuje konsultantą Liną Šimonį.
"Laikai pasikeitė ir "Microsoft" laukia nauji iššūkiai, susiję su web 2.0 ideologijos įsigalėjimu ir naujomis marketingo galimybėmis web 2.0 eroje. "Microsoft" planuoja ir naujajame amžiuje būti lyderiu, todėl renka pačių geriausių specialistų komandą. Liną Šimonį pasisamdyti asmeniniu marketingo strategijos konsultantu paskatino jo parašyta el. knyga "The New Rules of Business Blogs", – teigia "Microsoft" įkūrėjas Bilas Geitsas.
"Pastaruoju metu dažnai bendrauju su įvairių sričių profesionalais iš viso pasaulio. Pastebėjau, kad užsieniečiai yra atviresni bendradarbiavimui, nei lietuviai. Kai man parašė Bilas Geitsas, buvo iš tiesų netikėta. Tai, kad kompiuterinių technologijų pradininkas man patiki būti jo asmeniniu konsultantu – didžiausias mano 17-os metų darbo įvertinimas", – teigia Linas Šimonis.

Neoficialias duomenimis, amerikiečio ir lietuvio susitikimas artimiausiu metu numatomas Lietuvoje. Spėjama, kad Bilas Geitsas vizitą į Europą derins su skrydžiu į Londoną, kur šiais metais planuojama įkurti "Bilo ir Melindos fondo" biurą.
Linas Šimonis – 17-os metų patirtį turintis marketingo strategijos specialistas, pirmojo lietuviško asmeninio puslapio apie marketingą pozicionavimas.lt autorius. Linas Šimonis "BusinessWeek" ekspertų grupės narys; el. knygų "The New Rules of Business Blogs" ir "The 2 Marketing Steps Every Women's Basketball Team should make" autorius.


 
Naršyklė „Firefox 3“ pirmą kartą tapo populiariausia Europoje
Programinė įranga
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 09:55
Analitinė kompanija „StarCounter“ paskelbė Europos gyventojų naršyklių naudojimo statistiką, kurioje „Firefox 3“ naršyklė atsidūrė reitingo viršūnėje.
„StarCounter“ duomenimis, „Firefox 3“ naršykle Europoje naudojasi 35,09% vartotojų, „Internet Explorer 7“ rinkos dalis yra 34,51%, o „Internet Explorer 6“ ir „Mozilla Firefox 2“ užima atitinkamai 11,92% ir 3,1% Europos rinkos.
Naršyklė „Opera 9.6“ kontroliuoja 4,88%, o „Google Chrome“ ir “Apple Safari 3.2“ naršyklės užima atitinkamai 1,57% ir1,4% Europos rinkos.
 
„Google Earth“ išmoko skaičiuoti retus gyvūnus
Programinė įranga
Parašė   
Antradienis, 31 kovas 2009 19:58
„Google Earth“ programos naudotojai dabar jos pagalba turi galimybę skaičiuoti gyvenančius laukinėje gamtoje retus gyvūnus, rašo „New Scientist“.
Į bendrą „Google Earth“ nuotraukų bazę pamažu bus įkeliamos gyvūnų nuotraukos, padarytos natūralioje jų gyvenimo aplinkoje. Tokioms nuotraukoms gauti bus naudojamos specialios fotokameros, kurios bus sumontuotos ten, kur laukiamas gyvūnų pasirodymas, o fotografuojama bus tada, kai infraraudonųjų spindulių jutiklis „pajaus“ gyvūnų buvimą.
 
„Google“ padės pradedančiom kompanijoms
E-verslas
Antradienis, 31 kovas 2009 18:24
Kompanija „Google“ paskelbė apie specialaus fondo kūrimą, kuris investuos į perspektyvias pradedančias kompanijas.
Manoma, kad „Google Ventures“ investuos į pradedančias kompanijas, užsiimančias interneto projektais, programinės įrangos kūrimu, biotechnologijomis, sveikatos apsauga ir kt. Per artimiausius metus investuojamų lėšų suma sudarys apie 100 milijonų JAV dolerių. Fondo veiklą kontroliuos „Google“ teisinių klausimų ekspertas Deividas Dramondas.
 
HP pristatė įmonėms skirtus dokumentų skenerius
Technologijos
Antradienis, 31 kovas 2009 18:16
Bendrovė „Hewlett-Packard“ (HP) pranešė šiandien pristačiusi dokumentų skenerių, kurie padės modernizuoti darbo eigą ir nesunkiai integruoti spausdintus dokumentus į verslo procesus, seriją.
Paplitus skaitmeninėms komunikacijoms atrodė, kad spausdintų dokumentų dienos biure suskaičiuotos. Tačiau tyrimai atskleidžia, kad nei spausdintų dokumentų svarba, nei kiekis įmonėse nemažėja, teigiama bendrovės pranešime.
Tarp naujųjų skenerių yra įtaisų, skirtų ir stambioms, ir smulkioms bei vidutinėms įmonėms. Šiuose įrenginiuose integruota saugumo bei valdymo programinė įranga, kuri padės organizacijoms sumažinti sąnaudas ir automatizuoti spausdintų dokumentų valdymą, kuris paprastai atliekamas rankiniu būdu.
 
„ASUS“ išleido „Eee top“ kompiuterį
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 31 kovas 2009 13:59
Kompanija „ASUS“ pradėjo prekyba „Eee Top ET1602“ kompiuteriu. Jį galima įsigyti interneto parduotuvėse, pavyzdžiui „Amazon“. „Eee Top ET1602“ kaina – 599 JAV doleriai (ankščiau „ASUS“ žadėjo pardavinėti kompiuterį už 734 JAV dolerius).
„Eee Top ET1602“ turi 1,6 GHz „Intel Atom N270“ procesorių, kuris naudojamas devyniuose iš dešimties netbook. Įrenginys turi 15,6 colių lietimui jautrų ekraną, 1 Gb operatyviosios atminties, 160 Gb kietąjį diską, Wi-Fi, 1,3 Mpix web-kamerą, Ethernet ir USB jungtis.
 
Universitetas siūlo socialinių tinklų magistro laipsnį
Įvairenybės
Antradienis, 31 kovas 2009 13:36
Kaip skelbia Telegraph.co.uk, Birmingham City universitete nuo kitų metų bus dėstomas socialiniams tinklams skirtas kursas, apie socialinių tinklų  panaudojimą versle. Mokymosi, kuris trunka metus, kaina sudaro 6200 JAV dolerių, o studentas gaus magistro laipsnį.
Pasak šio kurso sumanytojo Džono Hikmeno, jis jau gavo palankių atsiliepimų iš potencialių studentų, pasiruošusių socialinių tinklų studijoms. „Studijų metų mes apžvelgsime, ką žmonės gali veikti „Facebook“ ir „Twitter“ socialiniuose tinkluose, ir kaip šie tinklai gali būti panaudoti bendravimui ir marketingui“ – teigia Hikmenas.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1101 1102 1103 1104 1105 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed