It Naujienos

Internetas sparčiai plečiasi
Įvairenybės
Sekmadienis, 05 Balandis 2009 10:17
Kompanijos „Netcraft“ ir „Symantec“ pasidalino kai kurias skaičiais apie interneto būklę šiuo metu.
Pirmiausia, nežiūrint į pasaulinę ekonominę krizę, internete pastebimas augimas visuose segmentuose. Tai galima pasakyti  ne tik apie interneto naudotojus ir tinklapius, bet taip pat ir apie spamą ir platinamas grėsmes.
 
Nuomonė. Kaip serveriams sunaudoti mažiau „geležies“?
Technologijos
Šeštadienis, 04 Balandis 2009 11:28
Informacinių technologijų (IT) sistemų virtualizavimas šiandien yra viena iš dažniausių temų, minimų IT konferencijose bei specializuotose žiniasklaidos priemonėse. Tai technologija, kuri iš esmės transformuoja klasikinę IT infrastruktūrą bei padeda išspręsti vieną pagrindinių šios srities specialistų galvos skausmų – kaip efektyviai panaudoti įrangos resursus ir tuo pačiu sumažinti IT išlaidas.
 
Japonijoje – USB raktais atrakinami virtualūs biurai
Technologijos
Penktadienis, 03 Balandis 2009 17:25
Japonijos telekomunikacijų bendrovė „NTT Communications Corp.“ pradėjo teikti globalias virtualaus biuro paslaugas, kuriomis ateityje naudotis galės bet kurioje pasaulio šalyje esantys jos darbuotojai.
Bendrovės pranešime teigiama, kad virtualus biuras saugiai pasiekiamas iš bet kurio kompiuterio, prie kurio prijungtas specialus USB kaupiklis su programine įranga.
 
Šaudyklė „Red Faction: Guerrilla“ pasirodys birželio 9 dieną
Žaidimai
Penktadienis, 03 Balandis 2009 17:16
Amerikiečių leidykla „THQ“ paskelbė, kad birželio 9 dieną studija „Volition“ žaidimą „Red Faction“ papildys dar viena dalimi. Būtent šią dieną įvyks žaidimo „Red Faction: Guerrilla“ premjera „PlayStation 3“ ir „Xbox 360“ konsolėms, o taip pat staliniams kompiuteriams.
 
„Fujitsu Siemens Computers“ daugiau nebeegzistuoja
E-verslas
Penktadienis, 03 Balandis 2009 15:37
Kompanija „Fujitsu Siemens Computers“ tapo „Fujitsu Limited“ kompanijos nuosavybę ir buvo pervardinta į „Fujitsu Technology Solutions (Holding) B.V.“. Naujoji kompanija veikia kartu su „Fujitsu Services“, turi bendrus vadovus ir bendrą pavadinimą „Fujitsu“. Abi kompanijos orientuojasi į Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos rinką.
 
Švedijoje smarkiai išaugo anoniminio naršymo paklausa
Įvairenybės
Penktadienis, 03 Balandis 2009 14:24
 Švedijoje įsigaliojus naujam prieš piratavimą internete nukreiptam įstatymui, smarkiai išaugo anoniminio naršymo paslaugų paklausa, praneša šalies dienraštis „Svenska Dagbladet“.
Labiausiai Švedijos interneto vartotojus domina virtualiųjų privačių tinklų (VPN, virtual private networks) paslaugos. Pasak dienraščio, šią ir kitas interneto vartotojų privatumą užtikrinančias technologijas siūlančios Švedijos ir kitų valstybių bendrovės teigia, kad jų paklausa dabar „viršija visus lūkesčius“.
 
Servisas „Nokia Point&Find“: informacija apie prekes ir filmus pagal nuotraukas iš mobilaus telefono
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 03 Balandis 2009 14:17
Suomijos korporacija „Nokia“ anonsavo „Point&Find“ servisą, leidžiantį mobiliųjų telefonų savininkams skanuoti brūkšninius prekių kodus ir gauti informaciją pagal afišos nuotrauką.
Atpažinimui naudojama telefono kamerą ir GPS modulis. Be to, darbui „Point&Find“ reikalingas interneto ryšys.
Pagal brūkšninį kodą „Point&Find“ naudotojai gali gauti informaciją apie prekių kainas ir atsiliepimus apie jas.
 
„Nokia“ nemato „WiMax“ ateities
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 03 Balandis 2009 11:49
„WiMax“ bevielio ryšio technologija neturi perspektyvų, o iki 2015 m. rinkoje įsitvirtins LTE standarto bevielis ryšys, pareiškė už pardavimus ir gamybą atsakingas bendrovės „Nokia“ viceprezidentas Anssis Vanjokis.
Pasak jo, „WiMax“ technologijos laukia „Betamax“ vaizdo technologijos likimas – ją iš rinkos išstūmė VHS vaizdajuostės.
„Nokia“ nuo pat pradžių nenoriai rėmė „WiMax“: bendrovė 2004 m. net pasitraukė iš pramoninio aljanso „WiMax Forum“, tiesa, vėliau į jį sugrįžo, rašo „Financial Times“. Vienu metu „Nokia“ net buvo pateikusi rinkai „Nokia N810“ mobilųjį įrenginį internetui naršyti su „WiMax“ ryšio funkcija, tačiau po to nutraukė jo gamybą.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1101 1102 1103 1104 1105 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed