It Naujienos

„VholrR ControurHD“ – kamera ekstremalams
Technologijos
Antradienis, 28 Balandis 2009 19:58
Sietlo kompanija „VholrR“ pristatė HD kamerą „ControurHD“.
Kamera skirta ekstremaliomis ir kitomis sporto šakomis užsiimantiems žmonėms, o taip pat filmuoti tada, kai rankos užimtos. Įrenginį galima prikabinti prie akinių arba šalmo.
 
Pristatyta lietuviška „Internet Explorer 8“ versija
Programinė įranga
Antradienis, 28 Balandis 2009 13:29
Bendrovė „Microsoft“ pristatė lietuvišką interneto naršyklės „Internet Explorer 8“ versiją. Visa programos vartotojo sąsaja išverta į lietuvių kalbą, be to, naujoji naršyklės versija pasižymi didesne darbo sparta, pagerinta asmeninės informacijos apsauga. Naujas „Internet Explorer 8“ savybes – naršymo spartintuvus (angl. accelerators) ir skiltis (angl. web slices) – savo lankytojų patogumui jau pritaikė ir populiarūs lietuviški tinklalapiai.
 
Skaitmeninis kodas: elektroninis miestas
Technologijos
Antradienis, 28 Balandis 2009 12:48
Girdėjote ar ne – pinigų neskaičiuojantys arabai Abu Dabyje stato miestą mistiniu Masdaro vardu, kuriame nebus automobilių, kuris neterš aplinkos ir kuris naudos tik „švarią“ elektros energiją.
Šio ateities miesto pamatai pradėti kloti dar pernai. Jis užims maždaug 6 kv. km, mieste galės įsikurti per 50 tūkst. žmonių ir apie 1,5 tūkst. įmonių. Miesto statyba kainuos vos 22 mlrd. dolerių (57,5 mlrd. Lt). Kokia dar krizė?..
 
Europa finansuoja saugią „Windows“ ir „Linux“ alternatyvą
Programinė įranga
Antradienis, 28 Balandis 2009 12:37
Europos tyrimų taryba (European Research Council) skyrė 2,5 mln. eurų paramą į „Unix“ panašios operacinės sistemos „Minix“ kūrėjams, pranešė „IDG News“.
„Minix“ OS kuriama Amsterdamo laisvajame universitete (Nyderlandai). Ji pristatoma kaip saugesnis ir patikimesnis sprendimas, nei „Windows“ ir „Linux“ branduolį naudojančios operacinės sistemos.
 
Sukurtas 500 GB talpos optinis diskas
Technologijos
Antradienis, 28 Balandis 2009 12:22
JAV bendrovė „General Electric“ paskelbė sukūrusi 500 gigabaitų (GB) talpos optinį diską, galintį atstoti 100 paprastų DVD.
Paprasto DVD dydžio mikroholografinis diskas visų pirma bus skirtas archyvavimo pramonei, tačiau kompanijos teigimu, galiausiai jis pasieks smulkiuosius vartotojus ir bus naudojamas namų grotuvuose.
 
„Baltnetos komunikacijos“ pajamos iš IT priežiūros paslaugos išaugo dvigubai
E-verslas
Antradienis, 28 Balandis 2009 08:29
Kompleksinius informacinių technologijų (IT) ir duomenų perdavimo sprendimus verslui teikiančios bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ pajamos iš IT priežiūros paslaugos per pirmąjį šių metų ketvirtį, lyginant su atitinkamu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo 123 procentais ir pasiekė 0,53 mln. litų. Didėjant IT ūkio priežiūros paslaugos apimtims, bendrovė per pastaruosius kelis mėnesius priėmė šešis naujus specialistus.  
 
Prototype kūrėjai dirba su Žmogumi Voru
Žaidimai
Antradienis, 28 Balandis 2009 09:21
Nors Radical Entertainment žaidimų kūrėjai ruošiasi birželio 9 dieną į pasaulį išleisti atviro pasaulio veiksmo žaidimą Prototype, be jokios abejonės jie galvoja ir apie kitus savo projektus. Be galimo Prototype tęsinio, internetinis naujienų portalas Variety teigia, kad žaidimų leidėjai Activision savo globojamai Radical studijai liepė pradėti dirbti ties naujų Žmogaus Voro serijos žaidimu.
 
Pirmasis „Samsung“ „smartfonas“ su „Google Android“
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 27 Balandis 2009 20:44
Kompanija „ Samsung Electronics“ paskelbė apie „Samsung I7500“ sumaniojo telefono gamybą, kuris tapo pirmuoju kompanijos sumaniuoju telefonu, valdomu „Google Android“ operacinės sistemos.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1101 1102 1103 1104 1105 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed