Interneto Gidas
Pademonstruotas naujos kartos šviesolaidinis tinklas
Interneto Gidas
Pirmadienis, 19 kovas 2012 01:30

Kinijos kompanija ZTE atliko ypač greito duomenų perdavimo tinklo bandymą. Testinėje sistemoje buvo naudojama technologija WDM (Wavelength Division Multiplexing). Ji leidžia vienu metu perduoti kelis informacijos kanalus vienu šviesolaidžiu skirtingais dažniais. WDM ženkliai didina ryšio linijos pralaidumą.

 
Kinijoje likviduojami tinklaraštininkai-anonimai
Interneto Gidas
Pirmadienis, 19 kovas 2012 01:28

Kovo 16-oji buvo paskutinė diena, kada tinklaraštininkai Kinijoje galėjo oficialiai užsiregistruoti savo asmeninius duomenis. Nuo šiol, tiems, kas atsisakė skelbti savo tikrus vardus ir pavardes, bus draudžiama kurti naujas temas tinklaraščiuose bei forumuose, o taip pat komentuoti svetimus pranešimus.

Registracijai nebūtina asmeniškai kreiptis interneto tiekėjų biurus, galima iš savo telefono tiesiog nusiųsti SMS žinutę. Tai užtruks tik kelias minutes.

 
Belaidis internetas tampa nusikaltimų įrankiu
Interneto Gidas
Šeštadienis, 17 kovas 2012 09:59

Bankų darbuotojai ir policija įspėja, jog naudojantis belaidžiu internetu viešose vietose, kyla pavojus suteikti programišiams galimybę pavogti elektroninės bankininkystės slaptažodžius.

Banko darbuotojai gauna signalų apie mėginimus įsilaužti bei įsilaužimus į elektroninės bankininkystės portalus panaudojus slaptažodžius, atpažinimo bei  kortelės kodus, kurie atliekant daugiau operacijų kartojasi kartojasi.

 
Tamsioji interneto pusė: samdomi žudikai, narkotikai, ginklai
Interneto Gidas
Penktadienis, 16 kovas 2012 14:52

Leiskimės į kelionę po nematomą internetą, kur prekiaujama ginklais, narkotikais, kur ieškoma samdomų žudikų, vyksta nelegalios lažybos.

Internetas lyg ledkalnis – matome tik jo viršūnėlę, o po vandeniu slypi keletą kartą didesnis ledo, šiuo atveju informacijos luitas. Nematomas internetas (angl. Invisible Net) – tai interneto dalis, kurios neranda paieškos sistemos. Kalifornijos universiteto mokslininkai 2001 metais skaičiavo, kad nematomame internete gali slypėti 91 tūkst. terabaitų, arba tūkstančius kartų daugiau informacijos, kurios per paieškos sistemas, kaip „Google“, nepasieksime.

 
„ComputerWorld“: Ukraina – hakerių rojus
Interneto Gidas
Penktadienis, 16 kovas 2012 11:56

JAV žurnalas „ComputerWorld“ Tayloro Armerdingo straipsnyje vadina Ukraina hakerių rojumi. Autorius pažymi, kad šios šalies hakeriai gerai žinomi visame pasaulyje ir kelią grėsmę daugybei šalių.

Pasak Armerdingo, didžiausia suimtų „LulzSec“ grupuotės hakerių klaida buvo ta, kad jie savo veiklą vykdė JAV ir ES teritorijoje. Ukrainoje jiems nereiktų išsiskirti su laisvę.

 
„Google“ netrukus vietoje žodžių paieškos pateiks atsakymus į klausimus
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 15 kovas 2012 15:05

„Google“ paieškos sistemos architektai ruošiasi įdiegti pokyčius, kuriuos pajaus šimtai milijonų klientų.

Daugumai vartus į internetą atstojanti „Google“ paieškos sistema artimiausiais mėnesiais bus papildyta tarnyba, kuri pateiks konkrečius atsakymus į užklausas. Taigi vietoje dabartinio nuorodų sąrašo rezultatų viršuje naršytojui bus pateikiamas atsakymas į jo suformuluotą klausimą, skelbia Dailymail.co.uk.

 
Atsisakyta enciklopedijos „Britannica“ popierinio varianto
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 15 kovas 2012 10:51

Seniausios universalios enciklopedijos anglų kalba „Britannica“ leidėjai priėmė galutinį sprendimą atsisakyti leidinio popierinio varianto ir visa dėmesį skirti „online“ versijai. Spausdintas leidinys buvo nuostolingas, nes negalėjo konkuruoti su nemokama visiems prieinama „Wikipedia“.

Dabar kompanija „Encyclopaedia Britannica“, priklausanti koncernui „Merriam-Webster“, visą dėmesį skiria „online“ enciklopedijoms ir mokymo programoms mokykloms.

 
Nikola Sarkozy reikalauja „Google“ mokėti mokesčius
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 15 kovas 2012 10:42

Prancūzijos prezidentas Nikola Sarkozy pareiškė, kad interneto gigantai turi mokėti mokesčius iš interneto reklamos

Šalies vadovas mano, kad jei jis bus perrinktas kitai prezidento kadencijai, jis sieks įvesti mokesčius interneto kompanijoms ne tik Prancūzijoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje. „Neleistina, kad milijardus eurų pajamų Prancūzijoje gaunančios kompanijos nemokėtų mokesčių iš šių pajamų“, - teigė Sarkozy.

 
„Microsoft“ pagalbos galima kreiptis iš socialinio tinklo „Facebook“
Interneto Gidas
Trečiadienis, 14 kovas 2012 10:31

Nuo šiol socialinio tinklo „Facebook“ dalyviai, norėdami pasikonsultuoti dėl asmeninio kompiuterio veikimo ar „Microsoft“ produktų, galės tai padaryti iš paties socialinio tinklo. „Microsoft Lietuva“ paskyroje aktyvavę aplikaciją „Reikia pagalbos?“, vartotojai galės pasirinkti: pateikti klausimą pokalbių programos režimu, susirasti problemos sprendimą pagalbos centre „FixIt“, ar kreiptis į konkretiems produktams ir sprendimams skirtus „Microsoft“ pagalbos centrus.

Pagalbos gali kreiptis ne tik namų vartotojai ar įmonių darbuotojai, bet ir profesionalūs programuotojai, norintys gauti daugiau informacijos apie programavimo galimybes „Microsoft“ platformoje.

 
Kaip pamaitinti šunį per „Twitter“
Interneto Gidas
Sekmadienis, 11 kovas 2012 15:55

Šiuolaikinis žmogus turi vis mažiau laisvo laiko. Tai labai nepatiko 30 metų kompiuterių inžinieriui Natui Morrisui, kuris savarankiškai sukonstravo savo augintiniui Tobiui maistą išduodantį aparatą. Įrenginys aktyvuojamas per „Twitter“, tam Morrisui tereikia nusiųsti pranešimą į kanalą @FeedToby.

 
Tadžikistane vėl galima prieiga prie „Facebook“
Interneto Gidas
Sekmadienis, 11 kovas 2012 15:41

Kovo 9-osios vakarą Tadžikistano interneto tiekėjai atnaujino prieigą prie socialinio tinklo „Facebook“. Kiti šaltiniai įvardina kovo 11-ąją.

Vieno iš interneto tiekėjų teigimu, leidimas atnaujinti prieigą prie „Facebook“ Tadžikistano vyriausybės ryšių tarnybos.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed