Interneto Gidas
„Google“ ruošia savo komentavimo sistemą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 28 kovas 2012 23:07

Kompanija „Google“ kuria platformą, leidžiančią rašyti komentarus kituose interneto svetainėse. Analogiškas platformas dabar turi „Facebook“ bei mažiau žinomi servisai „Disqus“, „IntenseDebate“ ir „Echo“.

 
FTB pripažįsta, kad negali nuo hakerių
Interneto Gidas
Trečiadienis, 28 kovas 2012 23:06

FTB kompiuterinio saugumo skyriaus vadovas Šonas Henris pareiškė apie nesugebėjimą priešintis hakeriams. Jis pažymėjo, jog kovoti su hakeriais neįmanoma, nes kibernetiniai nusikaltėliai pernelyg talentingi, o apsaugos priemonės pernelyg silpnos, kad juos sustabdyti.

„Mes nelaimim“, - sakė Henris. Artimiausiu metu jis ruošiasi palikti FTB, kuriame dirbo daugiau nei 20 metų.

 
„Lulz Security“ gyvi: hakeriai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 28 kovas 2012 12:11

„Lulz Security“ (LulzSec) hakerių grupuotės nariai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą „MilitarySingles“.

Programišiai pareiškė, jog jiems pavyko gauti prieigą prie 170 tūkstančių portalo paslaugomis besinaudojančių karininkų paskyrų. Hakeriai tikina, jog jie gavo slaptažodžius, adresus ir kitą asmeninę portalo vartotojų informaciją.

 
Ruošiamos tarptautinės nusikaltėlių paieškos internete varžybos
Interneto Gidas
Antradienis, 27 kovas 2012 23:37

JAV karinių technologijų kūrimu užsiimanti organizacija DARPA ruošia netikrų nusikaltėlių paieškos internete konkursą „TAG Challenge“, kuris 12 valandų vyks JAV (Vašingtone ir Niujorke) ir Europoje (Stokholme, Londone ir Bratislavoje).

Konkurso metu bus siekiama išsiaiškinti, kaip piliečiai gali padėti teisėsaugos organams ir specialiosioms tarnyboms.

 
Nuo šiol „Facebook“ galima pažymėti savo priešus
Interneto Gidas
Antradienis, 27 kovas 2012 23:35

Programėlė „EnemyGraph“ leidžia pažymėti bet kuriuos „Facebook“ puslapius kaip priešus bei dalintis savo antipatijomis su aplinkiniais.

Prie priešo priskirti galima bet kurį žmogų, kompaniją, vietą arba hobį, kurie turi puslapį „Facebook“.

 
Tyrimas: aktyviausi komentatoriai interneto erdvėje – jaunuoliai
Interneto Gidas
Antradienis, 27 kovas 2012 14:13

Lietuvos 15-19 metų jaunuoliai šiuo metu ne tik aktyviausiai lanko interneto portalus, socialinius tinklus ir tinklaraščius, bet ir dažniausiai ten reiškia savo nuomonę. Vidutiniškai per dieną internete jaunuoliai praleidžia daugiau nei 3 val., už juos beveik pusvalandžiu daugiau laiko internete praleidžia tik 20-29 metų amžiaus internautai. Svarbiausi jų poreikiai elektroninėje erdvėje yra bendravimas, informacijos paieška ir pramogos. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės TNS LT atliktas specialus interneto vartotojų elgsenos tyrimas.

 
Vintas Cerfas: „Google“ ne visada bus paieškos sistemų lydere
Interneto Gidas
Antradienis, 27 kovas 2012 13:55

Daugelis žiūri į „Google“ kaip į interneto paieškos standartą, tačiau kompanija ne visada galės išsilaikyti viršūnėje, taip mano vienas iš interneto įkūrėjų Vintas Cerfas. Tai jis pareiškė „Life Online“ renginio metu, kuris vyko Bredfordo nacionaliniame media muziejuje.

Kompanijos viceprezidentas mano, kad „Google“ dominavimo negalima laikyti pavojingu industrijai, nes pirmaujančią interneto paieškos kompaniją nesunkiai gali aplenkti kita bendrovė.

 
Ką reikia žinoti apie praėjusią savaitę pakeistas „Facebook“ taisykles?
Interneto Gidas
Pirmadienis, 26 kovas 2012 10:40

Pirmas dalykas, kurį reikia žinoti apie „Facebook“ privatumą, yra tai, kad nuo praėjusio penktadienio tai vadinsis nebe „privatumo politika“, o „duomenų naudojimo politika“. Svarbiausia tai, kad jei naudosite ar prisijungsite prie „Facebook“, automatiškai sutiksite su minėtųjų taisyklių pokyčiais.

 
„Firefox“ šifruos paiešką
Interneto Gidas
Sekmadienis, 25 kovas 2012 23:06

Naršyklėje „Firefox“ atsiras „Google“ sukurta paieškos šifravimo sistema. Kol kas funkcija prieinama tik bandomoje „Firefox Nightly“ versijoje. Jei sistema pasirodys efektyvi, ji bus įtraukta į pagrindinę naršyklės versiją.

Įdomu tai, kad „Firefox“ greičiausiai taps pirmąja naršykle su įdiegtu „Google“ paieškos protokolu SSL.

 
Siūloma laikinai atkurti „Megaupload“ veiklą
Interneto Gidas
Sekmadienis, 25 kovas 2012 22:58

Hostingo kompanija „Carpathia“ pasiskundė teismui aukštomis „Megaupload“ serviso duomenų saugojimo kainomis ir pasiūlė laikinai atnaujinti serviso darbą.

Kompanija tikina, kad nuo „Megaupload“ uždarymo 25 petabaitų duomenų saugojimui ji išleido daugiau nei pusę milijono dolerių. Kasdien „Megaupload“ duomenų saugojimas jai kainuoja 9 tūkstančius dolerių.

 
„Google Street View“ jau galima keliauti Amazone (Video)
Interneto Gidas
Penktadienis, 23 kovas 2012 16:09

„Google“ savo vartotojams jau leidžia nemokamai internete patirti Amazonės apylinkių karštį. Panaudoję vaizdo kamerą, pritvirtintą prie dviračio, kuris įmontuotas valtyje, projekto autoriai padarė apie 50 tūkst. nuotraukų iš šio Pietų Amerikos regiono ir visas jas sujungė į vientisą sistemą.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed