Interneto Gidas
Apsaugai nuo brukalų „Google“ pritaikė namų numerius
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 22:33

Kompanija „Google“ testiniame režime pradėjo naudoti nuo šlamštlaiškių saugančią technologiją „reCAPTCHA“ namų numerių atpažinimui „Street View“ serviso nuotraukose.

„reCAPTCHA“ jungia apsaugą nuo automatinės registracijos ir teksto atpažinimą.

 
Kinijoje mikrotinklaraščiuose nėra galimybės palikti komentarų
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 22:25

Kovo 31 dieną Kinijos valdžia dalinai užblokavo du populiariausius mikrotinklaraščių servisus šalyje – „Sina Weibo“ ir „Tencent QQ“. Vartojai neteko galimybės rašyti komentarų. Kompanijose „Sina“ ir „Tencent“ paaiškino, kad draudimas įvestas tam, kad užkirsti kelią gandams.

Kovo viduryje atsistatydino komunistų partijos vadovas Čongčingo mieste Bo Xilai, kuris buvo laikomas vienu iš populiariausių politikų Kinijoje.

 
Parodomoji kova su interneto piratais: filmą „Tadas Blinda. Pradžia“ atsisiuntė tūkstančiai, įtariamųjų – dešimtys
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 03:38

Interneto piratai nepabūgo išankstinių grasinimų gaudyti filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ nelegalius siuntėjus – „nemokamą“ filmo kopiją atsisiuntė tūkstančiai žmonių. Aktyvią kovą su piratavimu žadėję antipiratai giriasi pričiupę kelias dešimtis įtariamųjų interneto protokolo (IP) adresų.

 
„Vytauto“ reklama sulaukė stulbinamos sėkmės
Interneto Gidas
Penktadienis, 30 kovas 2012 13:36

Iš kompiuterio į kompiuterį persiunčiamą šmaikščią mineralinio vandens „Vytautas“ reklamą peržiūrėjo daugiau kaip 1,4 mln. interneto vartotojų visame pasaulyje. Gamintojo atstovų teigimu, tokio „paspaudimų“ skaičiaus Lietuvoje dar nebuvo pritraukęs jokio prekės ženklo virusinis klipas.

 
Populiariausias „Flickr“ fotoaparatas – „Canon EOS 5D Mark II“
Interneto Gidas
Penktadienis, 30 kovas 2012 11:15

Fotoaparatas „Canon EOS 5D Mark II“ aplenkė išmanųjį telefoną „iPhone 4“ ir tapo populiariausia nuotraukų servisą „Flickr“ kamera. Kovo 28 dieną „Canon EOS 5D Mark II“ padarytas nuotraukas ar vaizdo siužetus įkėlė 4643 vartotojai, o su „iPhone 4“ – 4460 vartotojų.

„iPhone 4“ buvo reitingo viršūnėje nuo 2011-ųjų birželio. Tada „smartfonas“ iš pirmosios vietos išstūmė „Nikon D90“. „Flickr“ neskiria įrenginių tipo – į bendrą statistiką įeina ir veidrodiniai, ir portatyviniai fotoaparatai, ir išmanieji telefonai su kamerą.

 
Gandai: „Google Drive“ „debesų“ paslauga pradės veikti balandį
Interneto Gidas
Penktadienis, 30 kovas 2012 00:01

Informuotų interneto šaltinių teigimu, kompanija „Google“ balandžio pradžioje gali oficialiai paleisti savo „debesų“ servisą vartotojų duomenų saugojimui „Google Drive“ (GDrive).

 
Tyrimas: vartotojai linkę duomenis keisti į naudingą turinį
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 29 kovas 2012 10:45

Vartotojai nusiteikę dalintis savo duomenimis tiesioginės rinkodaros tikslais mainais į naudingą turinį, rodo UAB „Baltnetos komunikacijos“ atliktos apklausos rezultatai. Vertingiausia respondentai įvardijo informaciją apie nuolaidas – jos pageidaujantys nurodė pusė apklaustųjų.

 
„Google“ pristatė asmeninės statistikos paslaugą
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 29 kovas 2012 09:44

Bendrovė „Google“ pranešė savo paslaugų vartotojams pradedanti teikti „Google“ paskyros naudojimo statistikos paslaugą „Account Activity“.

 
Europoje atsiras kovos su kibernetiniu nusikalstamumu centras
Interneto Gidas
Trečiadienis, 28 kovas 2012 23:08

Europos Komisija ketina suformuoti specializuotą centrą, kuris užsiims kova su kibernetiniu nusikalstamumu.

Manoma, kad naujoji struktūra įeis į Europolo sudėtį. Pagrindiniai naujos struktūros uždaviniai – informacijos apsikeitimo tobulinimas ir nacionalinių tarnybų koordinacija kovoje su organizuotu tarptautiniu nusikalstamumu.

 
„Google“ ruošia savo komentavimo sistemą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 28 kovas 2012 23:07

Kompanija „Google“ kuria platformą, leidžiančią rašyti komentarus kituose interneto svetainėse. Analogiškas platformas dabar turi „Facebook“ bei mažiau žinomi servisai „Disqus“, „IntenseDebate“ ir „Echo“.

 
FTB pripažįsta, kad negali nuo hakerių
Interneto Gidas
Trečiadienis, 28 kovas 2012 23:06

FTB kompiuterinio saugumo skyriaus vadovas Šonas Henris pareiškė apie nesugebėjimą priešintis hakeriams. Jis pažymėjo, jog kovoti su hakeriais neįmanoma, nes kibernetiniai nusikaltėliai pernelyg talentingi, o apsaugos priemonės pernelyg silpnos, kad juos sustabdyti.

„Mes nelaimim“, - sakė Henris. Artimiausiu metu jis ruošiasi palikti FTB, kuriame dirbo daugiau nei 20 metų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed