Interneto Gidas
„Anonymous“ atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 23:13

Tarptautinė hakerių grupuotė „Anonymous“ šią savaitę atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines. Programišiai teigia, kad tai daro už interneto cenzūros griežtinimą ir žodžio laisvės internete ribojimą. Skelbiama, kad hakeriai išvedė iš rikiuotės apie 500 interneto svetainių.

 
ACTA – ar valdžios pažadai dėl viešų diskusijų jau pamiršti?
Interneto Gidas
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 18:37

Lietuvoje buvo daugybė pilietinių iniciatyvų prieš ACTA, arba sutartį prieš intelektinės nuosavybės pažeidimus, žmonės išėjo į gatves, valdžios atstovai kalbėjo, kad nepaisant to, kad sutartis yra pasirašyta, Lietuva neskuba jos ratifikuoti ir kad tuoj prasidės diskusijos su visuomene. Bet nebuvo nustatyti jokie konkretūs terminai, ir, kaip matome, jau beveik du mėnesius diskusijos nevyksta. Apie ACTA sutartį, intelektinės nuosavybės teisių problemas Lietuvoje ir ką reikėtų daryti toliau „Laisvoji banga“ eteryje „Žinių ekonomikos forumo“ direktorius Edgaras Leichteris diskutavo su advokatų kontoros LAWIN teisininku Mindaugu Kiškiu ir UAB „Omnitel“ prezidento patarėju Romu Bunevičiumi.

 
Atakuotos „Al-Qaeda“ šalininkų interneto svetainės
Interneto Gidas
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 10:18

Kelios interneto svetainės, siejamos su teroristine grupuote „Al-Qaeda“, buvo „nulaužtos“ ir jau kelias dienas neveikia.

Pirmoji buvo išjungta interneto svetainė „Shumukh al-Islam“. Tai pagrindinis tinklalapis, kuriame „Al-Qaeda“ talpina savo vaizdo siužetus ir pranešimus.

 
Arizonoje gali būti įteisinta interneto cenzūra
Interneto Gidas
Antradienis, 03 Balandis 2012 22:01

Arizonoje (JAV) paruoštas įstatymo projektas, pagal kurį „įžeidžiantys“ pasisakymai internete bus laikomi nusikalimu. Įstatymas pateiktas gubernatorei Janice Brewer.

Įstatymas draudžia naudoti „elektroninius ir skaitmeninius įrenginius bauginimams, grasinimams, persiekiojimams, erzinimams arba įžeidimams“.

 
Lietuvoje nustatoma vis daugiau intelektinės nuosavybės teisių pažeidimų
Interneto Gidas
Antradienis, 03 Balandis 2012 12:54

Jau keletą metų nemažėjant piratavimo mastams Lietuvoje intelektinės nuosavybės teisių apsauga besirūpinančios teisėsaugos institucijos kasmet pradeda vis daugiau ikiteisminių tyrimų baudžiamosiose bylose. Vidaus reikalų ministerijos (VRM) duomenimis, pernai ikiteisminių tyrimų skaičius Lietuvoje išaugo 12 proc. ir siekė 64 ikiteisminius tyrimus.

 
Jau nuspręsta, kokių servisų laukia „Megaupload“ likimas
Interneto Gidas
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 22:56

Neseniai įvykęs bene didžiausio failų apsikeitimo serviso „Megaupload“ uždarymas gali būti tik pradžia. Autorinių teisių savininkai nesiruošia sustoti.

Praėjusią savaitę JAV kino industrijos asociacijos (MPAA) vadovas Alfredas Perry pasirodymo konferencijoje „On Copyright“ metu pademonstravo skaidres, iš kurių galima daryti išvadą, kad „Megaupload“ nėra paskutinė autorinių teisių gynėjų auka.

 
Gandai: „Facebook“ turės savo paieškos sistemą
Interneto Gidas
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 22:55

Didžiausias socialinis tinklas „Facebook“ netrukus gali turėti savo paieškos sistemą.

Interneto šaltinių teigimu, šiuo metu paieškos sistemą kuria slaptas padalinys, kurį sudaro dvidešimt inžinierių.

 
Pradėjo veikti naujas lietuviškas socialinis tinklas
Interneto Gidas
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 10:13

Paskutinę kovo savaitę dienos šviesą išvydo nauja lietuviška socialinės medijos svetainė Loveit.lt. Šio projekto kūrėjai – trys entuziastai, prie projekto dirbę laisvu metu.

 
Apsaugai nuo brukalų „Google“ pritaikė namų numerius
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 22:33

Kompanija „Google“ testiniame režime pradėjo naudoti nuo šlamštlaiškių saugančią technologiją „reCAPTCHA“ namų numerių atpažinimui „Street View“ serviso nuotraukose.

„reCAPTCHA“ jungia apsaugą nuo automatinės registracijos ir teksto atpažinimą.

 
Kinijoje mikrotinklaraščiuose nėra galimybės palikti komentarų
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 22:25

Kovo 31 dieną Kinijos valdžia dalinai užblokavo du populiariausius mikrotinklaraščių servisus šalyje – „Sina Weibo“ ir „Tencent QQ“. Vartojai neteko galimybės rašyti komentarų. Kompanijose „Sina“ ir „Tencent“ paaiškino, kad draudimas įvestas tam, kad užkirsti kelią gandams.

Kovo viduryje atsistatydino komunistų partijos vadovas Čongčingo mieste Bo Xilai, kuris buvo laikomas vienu iš populiariausių politikų Kinijoje.

 
Parodomoji kova su interneto piratais: filmą „Tadas Blinda. Pradžia“ atsisiuntė tūkstančiai, įtariamųjų – dešimtys
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 03:38

Interneto piratai nepabūgo išankstinių grasinimų gaudyti filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ nelegalius siuntėjus – „nemokamą“ filmo kopiją atsisiuntė tūkstančiai žmonių. Aktyvią kovą su piratavimu žadėję antipiratai giriasi pričiupę kelias dešimtis įtariamųjų interneto protokolo (IP) adresų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed