Interneto Gidas
8 iš 10 „Facebook“ vartotojų neatskiria „boto“ nuo žmogaus
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012 09:25

Britų Kolumbijos universiteto mokslininkai atliko du mėnesius trunkantį tyrimą, norėdami nustatyti, kiek pažeidžiami socialiniai tinklai ir jų vartotojai prieš asmeninių duomenų rinkėjus.

 
Iranas po 5 mėnesių ketina turėti „švarų internetą“
Interneto Gidas
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 00:18

Irano internautai greitai gali netekti prieigos prie pasaulinio interneto tinklo, kurį Irano valdžia ketina pakeisti „švariu internetu“. Irano informacinių ir komunikacinių technologijų ministras Reza Taghipouras teigia, jog internetas „skatina nusikalstamumą, nesutarimus, amoralaus turinio ir ateizmo plitimą“, todėl šalies valdžia nusprendė pašalinti „online“ nelaimę“.

 
„Google+“ lankomumas auga
Interneto Gidas
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 00:15

„Experian Hitwise“ vertinimais, socialinio tinklo „Google+“ JAV lankomumas viršijo 61 milijoną apsilankymų, tai 27% daugiau nei vasarį.

„Google+“ buvo paleistas 2011-ųjų birželį. Liepos viduryje socialinis tinklas jau turėjo 10 milijonų vartotojų, rugpjūčio pradžioje – 20 milijonų, spalio viduryje – 40 milijonų, o gruodžio pradžioje – 50 milijonų.

 
„Facebook“ profilis taps skaitmeniniu turtu, kurį bus galima paveldėti
Interneto Gidas
Penktadienis, 06 Balandis 2012 12:57

JAV šiuo metu diskutuojama apie naują įstatymo pasiūlymą, kuriuo mirusio žmogaus artimiesiems ir draugams būtų leista prieiti prie asmens socialinių tinklų profilių. Tai internetinių puslapių turinį paverstų skaitmenine nuosavybe.

 
„Elefile“: šifruotų duomenų perdavimas
Interneto Gidas
Penktadienis, 06 Balandis 2012 11:05

Naudoti failų talpinimo svetaines failų perdavimui nėra pats geriausias sprendimas, juk vertingi dokumentai yra perduodami atvirais ryšio kanalais ir saugomi interneto saugykloje, prieinamoje pašaliniams asmenims. Bene vienintelis apsaugos būdas – siunčiamų failų šifravimas. Nauja nemokama kompanijos „Steganos Software“ paslauga „Elefile“ palengvina šią užduotį.

 
„Anonymous“ atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 23:13

Tarptautinė hakerių grupuotė „Anonymous“ šią savaitę atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines. Programišiai teigia, kad tai daro už interneto cenzūros griežtinimą ir žodžio laisvės internete ribojimą. Skelbiama, kad hakeriai išvedė iš rikiuotės apie 500 interneto svetainių.

 
ACTA – ar valdžios pažadai dėl viešų diskusijų jau pamiršti?
Interneto Gidas
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 18:37

Lietuvoje buvo daugybė pilietinių iniciatyvų prieš ACTA, arba sutartį prieš intelektinės nuosavybės pažeidimus, žmonės išėjo į gatves, valdžios atstovai kalbėjo, kad nepaisant to, kad sutartis yra pasirašyta, Lietuva neskuba jos ratifikuoti ir kad tuoj prasidės diskusijos su visuomene. Bet nebuvo nustatyti jokie konkretūs terminai, ir, kaip matome, jau beveik du mėnesius diskusijos nevyksta. Apie ACTA sutartį, intelektinės nuosavybės teisių problemas Lietuvoje ir ką reikėtų daryti toliau „Laisvoji banga“ eteryje „Žinių ekonomikos forumo“ direktorius Edgaras Leichteris diskutavo su advokatų kontoros LAWIN teisininku Mindaugu Kiškiu ir UAB „Omnitel“ prezidento patarėju Romu Bunevičiumi.

 
Atakuotos „Al-Qaeda“ šalininkų interneto svetainės
Interneto Gidas
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 10:18

Kelios interneto svetainės, siejamos su teroristine grupuote „Al-Qaeda“, buvo „nulaužtos“ ir jau kelias dienas neveikia.

Pirmoji buvo išjungta interneto svetainė „Shumukh al-Islam“. Tai pagrindinis tinklalapis, kuriame „Al-Qaeda“ talpina savo vaizdo siužetus ir pranešimus.

 
Arizonoje gali būti įteisinta interneto cenzūra
Interneto Gidas
Antradienis, 03 Balandis 2012 22:01

Arizonoje (JAV) paruoštas įstatymo projektas, pagal kurį „įžeidžiantys“ pasisakymai internete bus laikomi nusikalimu. Įstatymas pateiktas gubernatorei Janice Brewer.

Įstatymas draudžia naudoti „elektroninius ir skaitmeninius įrenginius bauginimams, grasinimams, persiekiojimams, erzinimams arba įžeidimams“.

 
Lietuvoje nustatoma vis daugiau intelektinės nuosavybės teisių pažeidimų
Interneto Gidas
Antradienis, 03 Balandis 2012 12:54

Jau keletą metų nemažėjant piratavimo mastams Lietuvoje intelektinės nuosavybės teisių apsauga besirūpinančios teisėsaugos institucijos kasmet pradeda vis daugiau ikiteisminių tyrimų baudžiamosiose bylose. Vidaus reikalų ministerijos (VRM) duomenimis, pernai ikiteisminių tyrimų skaičius Lietuvoje išaugo 12 proc. ir siekė 64 ikiteisminius tyrimus.

 
Jau nuspręsta, kokių servisų laukia „Megaupload“ likimas
Interneto Gidas
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 22:56

Neseniai įvykęs bene didžiausio failų apsikeitimo serviso „Megaupload“ uždarymas gali būti tik pradžia. Autorinių teisių savininkai nesiruošia sustoti.

Praėjusią savaitę JAV kino industrijos asociacijos (MPAA) vadovas Alfredas Perry pasirodymo konferencijoje „On Copyright“ metu pademonstravo skaidres, iš kurių galima daryti išvadą, kad „Megaupload“ nėra paskutinė autorinių teisių gynėjų auka.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed