Interneto Gidas
Atakuotos „Al-Qaeda“ šalininkų interneto svetainės
Interneto Gidas
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 10:18

Kelios interneto svetainės, siejamos su teroristine grupuote „Al-Qaeda“, buvo „nulaužtos“ ir jau kelias dienas neveikia.

Pirmoji buvo išjungta interneto svetainė „Shumukh al-Islam“. Tai pagrindinis tinklalapis, kuriame „Al-Qaeda“ talpina savo vaizdo siužetus ir pranešimus.

 
Arizonoje gali būti įteisinta interneto cenzūra
Interneto Gidas
Antradienis, 03 Balandis 2012 22:01

Arizonoje (JAV) paruoštas įstatymo projektas, pagal kurį „įžeidžiantys“ pasisakymai internete bus laikomi nusikalimu. Įstatymas pateiktas gubernatorei Janice Brewer.

Įstatymas draudžia naudoti „elektroninius ir skaitmeninius įrenginius bauginimams, grasinimams, persiekiojimams, erzinimams arba įžeidimams“.

 
Lietuvoje nustatoma vis daugiau intelektinės nuosavybės teisių pažeidimų
Interneto Gidas
Antradienis, 03 Balandis 2012 12:54

Jau keletą metų nemažėjant piratavimo mastams Lietuvoje intelektinės nuosavybės teisių apsauga besirūpinančios teisėsaugos institucijos kasmet pradeda vis daugiau ikiteisminių tyrimų baudžiamosiose bylose. Vidaus reikalų ministerijos (VRM) duomenimis, pernai ikiteisminių tyrimų skaičius Lietuvoje išaugo 12 proc. ir siekė 64 ikiteisminius tyrimus.

 
Jau nuspręsta, kokių servisų laukia „Megaupload“ likimas
Interneto Gidas
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 22:56

Neseniai įvykęs bene didžiausio failų apsikeitimo serviso „Megaupload“ uždarymas gali būti tik pradžia. Autorinių teisių savininkai nesiruošia sustoti.

Praėjusią savaitę JAV kino industrijos asociacijos (MPAA) vadovas Alfredas Perry pasirodymo konferencijoje „On Copyright“ metu pademonstravo skaidres, iš kurių galima daryti išvadą, kad „Megaupload“ nėra paskutinė autorinių teisių gynėjų auka.

 
Gandai: „Facebook“ turės savo paieškos sistemą
Interneto Gidas
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 22:55

Didžiausias socialinis tinklas „Facebook“ netrukus gali turėti savo paieškos sistemą.

Interneto šaltinių teigimu, šiuo metu paieškos sistemą kuria slaptas padalinys, kurį sudaro dvidešimt inžinierių.

 
Pradėjo veikti naujas lietuviškas socialinis tinklas
Interneto Gidas
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 10:13

Paskutinę kovo savaitę dienos šviesą išvydo nauja lietuviška socialinės medijos svetainė Loveit.lt. Šio projekto kūrėjai – trys entuziastai, prie projekto dirbę laisvu metu.

 
Apsaugai nuo brukalų „Google“ pritaikė namų numerius
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 22:33

Kompanija „Google“ testiniame režime pradėjo naudoti nuo šlamštlaiškių saugančią technologiją „reCAPTCHA“ namų numerių atpažinimui „Street View“ serviso nuotraukose.

„reCAPTCHA“ jungia apsaugą nuo automatinės registracijos ir teksto atpažinimą.

 
Kinijoje mikrotinklaraščiuose nėra galimybės palikti komentarų
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 22:25

Kovo 31 dieną Kinijos valdžia dalinai užblokavo du populiariausius mikrotinklaraščių servisus šalyje – „Sina Weibo“ ir „Tencent QQ“. Vartojai neteko galimybės rašyti komentarų. Kompanijose „Sina“ ir „Tencent“ paaiškino, kad draudimas įvestas tam, kad užkirsti kelią gandams.

Kovo viduryje atsistatydino komunistų partijos vadovas Čongčingo mieste Bo Xilai, kuris buvo laikomas vienu iš populiariausių politikų Kinijoje.

 
Parodomoji kova su interneto piratais: filmą „Tadas Blinda. Pradžia“ atsisiuntė tūkstančiai, įtariamųjų – dešimtys
Interneto Gidas
Sekmadienis, 01 Balandis 2012 03:38

Interneto piratai nepabūgo išankstinių grasinimų gaudyti filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ nelegalius siuntėjus – „nemokamą“ filmo kopiją atsisiuntė tūkstančiai žmonių. Aktyvią kovą su piratavimu žadėję antipiratai giriasi pričiupę kelias dešimtis įtariamųjų interneto protokolo (IP) adresų.

 
„Vytauto“ reklama sulaukė stulbinamos sėkmės
Interneto Gidas
Penktadienis, 30 kovas 2012 13:36

Iš kompiuterio į kompiuterį persiunčiamą šmaikščią mineralinio vandens „Vytautas“ reklamą peržiūrėjo daugiau kaip 1,4 mln. interneto vartotojų visame pasaulyje. Gamintojo atstovų teigimu, tokio „paspaudimų“ skaičiaus Lietuvoje dar nebuvo pritraukęs jokio prekės ženklo virusinis klipas.

 
Populiariausias „Flickr“ fotoaparatas – „Canon EOS 5D Mark II“
Interneto Gidas
Penktadienis, 30 kovas 2012 11:15

Fotoaparatas „Canon EOS 5D Mark II“ aplenkė išmanųjį telefoną „iPhone 4“ ir tapo populiariausia nuotraukų servisą „Flickr“ kamera. Kovo 28 dieną „Canon EOS 5D Mark II“ padarytas nuotraukas ar vaizdo siužetus įkėlė 4643 vartotojai, o su „iPhone 4“ – 4460 vartotojų.

„iPhone 4“ buvo reitingo viršūnėje nuo 2011-ųjų birželio. Tada „smartfonas“ iš pirmosios vietos išstūmė „Nikon D90“. „Flickr“ neskiria įrenginių tipo – į bendrą statistiką įeina ir veidrodiniai, ir portatyviniai fotoaparatai, ir išmanieji telefonai su kamerą.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed