Pavadinimas: Interneto paslaugos ir svetainių kūrimas
Autoriai: Antanas Vidžiūnas, Daiva Vitkutė
Išleidimo data: 2009-01-13
Leidėjas: Smaltija
Puslapių skaičius: 328 psl.
Kaina: 28.34 Lt

Aprašymas:
Internetas yra viena populiariausių ir sparčiausiai besivystančių praktinio kompiuterių naudojimo sričių, kuri atveria neribotas informacijos paieškos, savišvietos, bendravimo ir naujų veiklos rūšių paieškos galimybes. Elektroninis paštas, pokalbiai internete, informacijos paieška, elektroninės bankininkystės ir kitos internetu teikiamos paslaugos jau seniai tapo neatskiriama daugelio mūsų kasdienės veiklos dalimi. Tačiau šiandieną tokių paslaugų daugeliui interneto vartotojų jau nepakanka. Pageidaujama ne tiktai naudotis internete pateiktais duomenimis, bet ir patiems jame pateikti savo turimą informaciją, interneto paslaugas naudoti savo versle.
Knyga skirta tiems, kas nori plačiau susipažinti su interneto technologijomis ir patys pabandyti sukurti savo tinklalapį arba žiniatinklio svetainę. Ji parašyta taip, kad skaitant nereikėtų specialių žinių, tačiau pageidautina turėti tekstinių dokumentų tvarkymo kompiuteriu įgūdžių. Pirmuosiuose dviejuose knygos skyriuose aptariami bendrieji interneto paslaugų organizavimo principai, o kituose skyriuose nuosekliai aptariamos įvairios tinklalapių kūrimo ir jų pateikimo internete priemonės: tinklalapių ir interneto svetainių kūrimas vaizdinio projektavimo priemonėmis, jų aprašymas HTML, XML ir XHTML kalbomis, pakopinių stilių puslapių, „JavaScript“ ir Php programų intarpų kūrimas bei naudojimas, sąsaja su serveryje saugomomis duomenų bazėmis, tinklalapių perkėlimas į interneto serverius, internetu perduodamų duomenų saugumo problemos. Knygos tekstas iliustruojamas gausiais pavyzdžiais, kuriems patikrinti pakanka turėti interneto naršyklę ir paprastą tekstų redagavimo programą. Taip pat išsamiai aprašomi vaizdinio projektavimo principai programa „MS Expression Web“.
Knygos autoriai yra Vytauto Didžiojo universiteto Taikomosios informatikos katedros dėstytojai.
 


Susijusios naujienos:

 • S. Jobso gimtadienio proga jo biografija išleista lietuviškai (2012-02-24)

  Vilniaus knygų mugėje pristatyta lietuviškai išleista vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija, tapusi populiariausia 2011 metų knyga pasaulyje, pranešė leidykla „Obuolys“.

  Knygos autorių teises įsigijusi leidykla „Obuolys“ daugiau nei 600 puslapių biografiją skelbia išvertusi per rekordiškai trumpą laiką – trumpiau nei 3 mėnesius.

 • Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai (2011-10-26)

  Šią savaitę prekyboje pasirodžiusi vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai, pranešė leidykla „Obuolys“.

 • Išleista autorizuota S. Jobso biografija (2011-10-24)

  Šiandien JAV knygynus pasieks autorizuota „Apple“ steigėjo Steve'o Jobso biografija „Steve'as Jobsas“, parašyta žymių žmonių biografijomis pagarsėjusio autoriaus Walterio Isaacsono.

  Leidyklos „Simon&Schuster“ išleistos 630 puslapių knygos pagrindu tapo daugiau nei 40 pokalbių su S. Jobsu, įvykusių per daugiau nei 2 metus.

 • Praktiškas CSS pradžiamokslis (2011-08-29)

  viskas apie cssPavadinimas: Praktiškas CSS pradžiamokslis

  Autoriai: Simonas Jusas
  Išleidimo data: 2011-04-08
  Puslapių skaičius: 240 psl.
  Kaina : 28.34 Lt

  Aprašymas:

  Knyga skirta besidomintiems svetainių dizaino kūrimu ir norintiems išmokti CSS kalbą. Ji pravers ir tiems, kurie tik pradeda mokytis šios kalbos, ir norintiems užpildyti žinių spragas.

 • CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams. Tinklalapių kūrimas (2010-12-06)

  Pavadinimas: CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams
  Autoriai: Christopher Schmitt ,Todd Dominey, Cindy Li Ethan Marcotte, Dunstan Orchard, Mark Trammell
  Išleidimo data: 2010-10-04
  Puslapių skaičius: 312 psl.
  Kaina: 44.91 Lt


  Aprašymas:

  Šioje knygoje daug dėmesio skiriama tinklalapių rengimo praktikai, rašoma, kaip parengti pakopinius stilius (CSS). Analizuojami realių tinklalapių pavyzdžiai, kiekviename skyriuje pateikiami aiškūs ir suprantami patarimai, kaip panaudoti CSS kalbą, supažindinama su metodais, panaudotais rengiant konkrečias svetaines.

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed