Išleista autorizuota S. Jobso biografija
IT knygynas
Pirmadienis, 24 Spalis 2011 13:12

Šiandien JAV knygynus pasieks autorizuota „Apple“ steigėjo Steve'o Jobso biografija „Steve'as Jobsas“, parašyta žymių žmonių biografijomis pagarsėjusio autoriaus Walterio Isaacsono.

Leidyklos „Simon&Schuster“ išleistos 630 puslapių knygos pagrindu tapo daugiau nei 40 pokalbių su S. Jobsu, įvykusių per daugiau nei 2 metus.

Skelbiama, kad šioje knygoje yra daug dar neskelbtos informacijos apie spalio 5 d. mirusio „Apple“ steigėjo asmeninį gyvenimą ir verslo operacijas.

Pavyzdžiui, biografijoje aprašomas epizodas, kaip S. Jobsas „mirtinai susipyko" su „Google“ steigėjais L. Page'u ir S. Brinu, kai šiedu nusprendė plėtoti pagrindinį „iPhone“ išmaniųjų telefonų konkurentą – mobiliąją operacinę sistemą „Android“. S. Jobsas pasakė W. Isaacsonui, kad laiko „Android“ vogtu produktu, nors ši operacinė sistema yra atvirojo kodo ir niekaip negali būti laikoma pavogta iš „Apple“. Tačiau pats S. Jobsas tvirtino, kad „Google“ ją nukopijavo nuo „Apple“.

Nors S. Jobsas prisidėjo prie savo biografijos turinio pasakodamas autoriui apie savo gyvenimą, jis nesikišo į jos kūrimo procesą ir net neturėjo teisės perskaityti viso teksto iki pasirodant knygai, sakoma leidyklos pranešime.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed