Išleista autorizuota S. Jobso biografija
IT knygynas
Pirmadienis, 24 Spalis 2011 13:12

Šiandien JAV knygynus pasieks autorizuota „Apple“ steigėjo Steve'o Jobso biografija „Steve'as Jobsas“, parašyta žymių žmonių biografijomis pagarsėjusio autoriaus Walterio Isaacsono.

Leidyklos „Simon&Schuster“ išleistos 630 puslapių knygos pagrindu tapo daugiau nei 40 pokalbių su S. Jobsu, įvykusių per daugiau nei 2 metus.

Skelbiama, kad šioje knygoje yra daug dar neskelbtos informacijos apie spalio 5 d. mirusio „Apple“ steigėjo asmeninį gyvenimą ir verslo operacijas.

Pavyzdžiui, biografijoje aprašomas epizodas, kaip S. Jobsas „mirtinai susipyko" su „Google“ steigėjais L. Page'u ir S. Brinu, kai šiedu nusprendė plėtoti pagrindinį „iPhone“ išmaniųjų telefonų konkurentą – mobiliąją operacinę sistemą „Android“. S. Jobsas pasakė W. Isaacsonui, kad laiko „Android“ vogtu produktu, nors ši operacinė sistema yra atvirojo kodo ir niekaip negali būti laikoma pavogta iš „Apple“. Tačiau pats S. Jobsas tvirtino, kad „Google“ ją nukopijavo nuo „Apple“.

Nors S. Jobsas prisidėjo prie savo biografijos turinio pasakodamas autoriui apie savo gyvenimą, jis nesikišo į jos kūrimo procesą ir net neturėjo teisės perskaityti viso teksto iki pasirodant knygai, sakoma leidyklos pranešime.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • S. Jobso gimtadienio proga jo biografija išleista lietuviškai (2012-02-24)

  Vilniaus knygų mugėje pristatyta lietuviškai išleista vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija, tapusi populiariausia 2011 metų knyga pasaulyje, pranešė leidykla „Obuolys“.

  Knygos autorių teises įsigijusi leidykla „Obuolys“ daugiau nei 600 puslapių biografiją skelbia išvertusi per rekordiškai trumpą laiką – trumpiau nei 3 mėnesius.

 • Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai (2011-10-26)

  Šią savaitę prekyboje pasirodžiusi vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai, pranešė leidykla „Obuolys“.

 • Praktiškas CSS pradžiamokslis (2011-08-29)

  viskas apie cssPavadinimas: Praktiškas CSS pradžiamokslis

  Autoriai: Simonas Jusas
  Išleidimo data: 2011-04-08
  Puslapių skaičius: 240 psl.
  Kaina : 28.34 Lt

  Aprašymas:

  Knyga skirta besidomintiems svetainių dizaino kūrimu ir norintiems išmokti CSS kalbą. Ji pravers ir tiems, kurie tik pradeda mokytis šios kalbos, ir norintiems užpildyti žinių spragas.

 • CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams. Tinklalapių kūrimas (2010-12-06)

  Pavadinimas: CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams
  Autoriai: Christopher Schmitt ,Todd Dominey, Cindy Li Ethan Marcotte, Dunstan Orchard, Mark Trammell
  Išleidimo data: 2010-10-04
  Puslapių skaičius: 312 psl.
  Kaina: 44.91 Lt


  Aprašymas:

  Šioje knygoje daug dėmesio skiriama tinklalapių rengimo praktikai, rašoma, kaip parengti pakopinius stilius (CSS). Analizuojami realių tinklalapių pavyzdžiai, kiekviename skyriuje pateikiami aiškūs ir suprantami patarimai, kaip panaudoti CSS kalbą, supažindinama su metodais, panaudotais rengiant konkrečias svetaines.
 • Microsoft Word 2010. Naudotojo vadovas (2010-12-06)

  Pavadinimas: Microsoft Word 2010
  Autoriai: Antanas Vidžiūnas, Miglė Vidžiūnaitė
  Išleidimo data: 2010-10-13
  Puslapių skaičius: 328 psl.
  Kaina: 25.94 Lt

  Aprašymas:

  Knyga skirta darbo su naujausia 2010 metų versijos tekstų tvarkymo programa "Microsoft Word" praktiniams įgūdžiams lavinti. Ją sudaro dešimt skyrių, kuriuose nuosekliai lavinami didėjančio sudėtingumo praktinio dokumentų tvarkymo įgūdžiai.

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed