Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai
IT knygynas
Trečiadienis, 26 Spalis 2011 21:45

Šią savaitę prekyboje pasirodžiusi vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai, pranešė leidykla „Obuolys“.Remiantis daugiau nei 40 interviu su Steve'u Jobsu, padarytų per pastaruosius dvejus metus, jo asmeninis biografas Walteris Isaacsonas parašė pirmąją ir vienintelę oficialią žymiojo verslininko ir naujųjų technologijų inovatoriaus biografiją.

Knygoje pateikiami interviu ne tik su pačiu S. Jobsu, bet ir daugiau nei 100 jo artimųjų, draugų, kolegų, konkurentų ir priešininkų.

Kovą su retos formos vėžiu šį mėnesį pralaimėjęs „Apple“ kompanijos vadovas visuomet itin vengė viešumo ir nemėgo pasakoti apie save, tačiau W. Isaacsonas pelnė S. Jobso pasitikėjimą, tad šį mėnesį prekyboje pasirodžiusi ir iš karto bestseleriu tapusi biografija – vienintelė oficiali knyga, kurioje apie Steve'o gyvenimą pasakojama jo paties lūpomis.

Knygos autorius tikina, kad verslininkas mielai pasakojo apie savo gyvenimą ir visiškai nesikišo į knygos turinį – nebuvo pateikęs jokio nepatogių temų ar klausimų sąrašo, pats savo artimuosius ir draugus drąsino kalbėti kuo atviriau bei sąžiningiau ir netgi neprašė leisti jam perskaityti knygos rankraščio prieš atiduodant jį į spaustuvę.

Pagal šią knygą kino kompanija „Sony“ ruošiasi sukurti biografinį filmą. Kalbama, kad filmo scenaristu gali tapti Aaronas Sorkinas, sukūręs scenarijų ir filmui „Socialinis tinklalapis“, pasakojančiame apie „Facebook“ įkūrėją Marką Zuckerbergą.

Vienintelę oficialią S. Jobso biografiją lietuviškai išleis leidykla „Obuolys“. Tai planuojama padaryti 2012 metais, sakoma pranešime.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Knygos, kurias verta perskaityti kompiuterių fanams (2023-11-13)

  Labai dažnai yra sakoma, kad knygų skaitymas yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori įdomiai bei naudingai praleisti laiką. Taip pat dažnai yra sakoma, kad knygų skaitymas leidžia didinti kūrybiškumą.

 • S. Jobso gimtadienio proga jo biografija išleista lietuviškai (2012-02-24)

  Vilniaus knygų mugėje pristatyta lietuviškai išleista vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija, tapusi populiariausia 2011 metų knyga pasaulyje, pranešė leidykla „Obuolys“.

  Knygos autorių teises įsigijusi leidykla „Obuolys“ daugiau nei 600 puslapių biografiją skelbia išvertusi per rekordiškai trumpą laiką – trumpiau nei 3 mėnesius.

 • Išleista autorizuota S. Jobso biografija (2011-10-24)

  Šiandien JAV knygynus pasieks autorizuota „Apple“ steigėjo Steve'o Jobso biografija „Steve'as Jobsas“, parašyta žymių žmonių biografijomis pagarsėjusio autoriaus Walterio Isaacsono.

  Leidyklos „Simon&Schuster“ išleistos 630 puslapių knygos pagrindu tapo daugiau nei 40 pokalbių su S. Jobsu, įvykusių per daugiau nei 2 metus.

 • Praktiškas CSS pradžiamokslis (2011-08-29)

  viskas apie cssPavadinimas: Praktiškas CSS pradžiamokslis

  Autoriai: Simonas Jusas
  Išleidimo data: 2011-04-08
  Puslapių skaičius: 240 psl.
  Kaina : 28.34 Lt

  Aprašymas:

  Knyga skirta besidomintiems svetainių dizaino kūrimu ir norintiems išmokti CSS kalbą. Ji pravers ir tiems, kurie tik pradeda mokytis šios kalbos, ir norintiems užpildyti žinių spragas.

 • CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams. Tinklalapių kūrimas (2010-12-06)

  Pavadinimas: CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams
  Autoriai: Christopher Schmitt ,Todd Dominey, Cindy Li Ethan Marcotte, Dunstan Orchard, Mark Trammell
  Išleidimo data: 2010-10-04
  Puslapių skaičius: 312 psl.
  Kaina: 44.91 Lt


  Aprašymas:

  Šioje knygoje daug dėmesio skiriama tinklalapių rengimo praktikai, rašoma, kaip parengti pakopinius stilius (CSS). Analizuojami realių tinklalapių pavyzdžiai, kiekviename skyriuje pateikiami aiškūs ir suprantami patarimai, kaip panaudoti CSS kalbą, supažindinama su metodais, panaudotais rengiant konkrečias svetaines.

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed