S. Jobso gimtadienio proga jo biografija išleista lietuviškai
IT knygynas
Penktadienis, 24 Vasaris 2012 16:43

Vilniaus knygų mugėje pristatyta lietuviškai išleista vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija, tapusi populiariausia 2011 metų knyga pasaulyje, pranešė leidykla „Obuolys“.

Knygos autorių teises įsigijusi leidykla „Obuolys“ daugiau nei 600 puslapių biografiją skelbia išvertusi per rekordiškai trumpą laiką – trumpiau nei 3 mėnesius.

S. Jobsas buvo vienas labiausiai aptarinėjamų verslininkų pasaulyje, o jo mirtis 2011 metų pabaigoje – labiausiai pasaulį sukrėtusi vieno žmogaus netektis per pastarąjį dešimtmetį. Apie kultinį verslininką yra parašyta galybė knygų, tačiau iki šiol nei viena jų nebuvo oficiali. Knygos lietuvių kalba pristatymo data simboliškai sutampa su S. Jobso gimtadieniu – šiandien, vasario 24-ąją, jam būtų sukakę 57-eri.

Knyga parašyta remiantis daugiau nei 40 interviu su pačiu S. Jobsu, per 100 interviu su jo artimaisiais, draugais, kolegomis ir konkurentais, įskaitant amžinąjį oponentą Billą Gates'ą, kurių tarpusavio nesutarimams knygoje skiriama nemažai dėmesio. Biografija kruopščiai ruošta kelerius metus – tik  S. Jobso mirtis paskubino jos išleidimą JAV, kur tapusi populiariausia metų knyga jis vis dar  karaliauja pirmose perkamiausių knygų sąrašų vietose.

Pasak leidyklos atstovų, Steve'o Jobso biografija muša rekordus ir Lietuvoje: dar nepasirodžiusi prekyboje ji tapo populiariausia ir laukiamiausia knyga interneto knygyne KNYGOS.lt, kuriame ją buvo galima rezervuoti iš anksto. Knygos pirmuosius egzempliorius gali įsigyti Vilniaus knygų mugės lankytojai, o kitose prekybos vietose biografija pasirodys už 2 savaičių, sakoma pranešime.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Knygos, kurias verta perskaityti kompiuterių fanams (2023-11-13)

  Labai dažnai yra sakoma, kad knygų skaitymas yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori įdomiai bei naudingai praleisti laiką. Taip pat dažnai yra sakoma, kad knygų skaitymas leidžia didinti kūrybiškumą.

 • Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai (2011-10-26)

  Šią savaitę prekyboje pasirodžiusi vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai, pranešė leidykla „Obuolys“.

 • Išleista autorizuota S. Jobso biografija (2011-10-24)

  Šiandien JAV knygynus pasieks autorizuota „Apple“ steigėjo Steve'o Jobso biografija „Steve'as Jobsas“, parašyta žymių žmonių biografijomis pagarsėjusio autoriaus Walterio Isaacsono.

  Leidyklos „Simon&Schuster“ išleistos 630 puslapių knygos pagrindu tapo daugiau nei 40 pokalbių su S. Jobsu, įvykusių per daugiau nei 2 metus.

 • Praktiškas CSS pradžiamokslis (2011-08-29)

  viskas apie cssPavadinimas: Praktiškas CSS pradžiamokslis

  Autoriai: Simonas Jusas
  Išleidimo data: 2011-04-08
  Puslapių skaičius: 240 psl.
  Kaina : 28.34 Lt

  Aprašymas:

  Knyga skirta besidomintiems svetainių dizaino kūrimu ir norintiems išmokti CSS kalbą. Ji pravers ir tiems, kurie tik pradeda mokytis šios kalbos, ir norintiems užpildyti žinių spragas.

 • CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams. Tinklalapių kūrimas (2010-12-06)

  Pavadinimas: CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams
  Autoriai: Christopher Schmitt ,Todd Dominey, Cindy Li Ethan Marcotte, Dunstan Orchard, Mark Trammell
  Išleidimo data: 2010-10-04
  Puslapių skaičius: 312 psl.
  Kaina: 44.91 Lt


  Aprašymas:

  Šioje knygoje daug dėmesio skiriama tinklalapių rengimo praktikai, rašoma, kaip parengti pakopinius stilius (CSS). Analizuojami realių tinklalapių pavyzdžiai, kiekviename skyriuje pateikiami aiškūs ir suprantami patarimai, kaip panaudoti CSS kalbą, supažindinama su metodais, panaudotais rengiant konkrečias svetaines.

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed