Knygos, kurias verta perskaityti kompiuterių fanams
IT knygynas
Pirmadienis, 13 Lapkritis 2023 13:55

Labai dažnai yra sakoma, kad knygų skaitymas yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori įdomiai bei naudingai praleisti laiką. Taip pat dažnai yra sakoma, kad knygų skaitymas leidžia didinti kūrybiškumą.

Tačiau taip pat negalima pamiršti, kad knygų skaitymas yra puikus būdas gauti daug informacijos sau aktualia tema. Na, o tuo atveju, jei domitės kompiuterių pasauliu, tai knygos irgi gali tapti itin geru informacijos šaltiniu. Taigi, skubame dalintis rekomendacijomis apie tai, kokias knygas reikėtų perskaityti tuo atveju, jei norite sužinoti dar daugiau apie kompiuterius.

 1. Lietuvių autorių parašyta knyga pavadinimu Kompiuterių elementai, yra viena iš tų knygų, kurią turėtų perskaityti kiekvienas, kuris domis kompiuterių pasauliu. Verta akcentuoti, kad būtent ši knyga yra vertinama kaip itin svarbus ir reikšmingas inžinerinis kūrinys. Tačiau ir tai - dar ne viskas: į šią knygą yra sudėta tokia informacija, kurią paskaitų metu gauna IT srities studentai. Taigi, skaitykite bei studijuokite kartu.

 2. Ne paslaptis, kad išmokti dirbti kompiuteriu yra labai svarbu kiekvienam iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinio statuso ar užimamų pareigų. Visgi, jeigu šią sritį norite išmanyti ypač gerai, tokiu atveju, verta pasitelkti ir knygas. O lietuvių autoriaus parašyta knyga Vadovas darbui su kompiuteriu yra ypač geras ir naudingas pasirinkimas.

 3. Patarimai kompiuterių naudotojui (su CD) - dar vienas puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori dar geriau suprasti painų bei platų kompiuterių pasaulį. Šioje knygoje rasite ypač daug naudingos bei vertingos informacijos apie tai, kaip be kitų pagalbos įsidiegti operacinę sistemą.

Na,o pabaigai belieka tik pasakyti, kad knygos kainuoja nedaug, tačiau žinios, kurias jos mums gali suteikti, yra tiesiog neįkainojamas. Taigi, pasinaudokite puikia proga sužinoti daugiau. Informacijos taip pat galite rasti https://buitinetechnika24.lt/category/laisvalaikis-ir-sportas/.

 


Susijusios naujienos:

 • S. Jobso gimtadienio proga jo biografija išleista lietuviškai (2012-02-24)

  Vilniaus knygų mugėje pristatyta lietuviškai išleista vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija, tapusi populiariausia 2011 metų knyga pasaulyje, pranešė leidykla „Obuolys“.

  Knygos autorių teises įsigijusi leidykla „Obuolys“ daugiau nei 600 puslapių biografiją skelbia išvertusi per rekordiškai trumpą laiką – trumpiau nei 3 mėnesius.

 • Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai (2011-10-26)

  Šią savaitę prekyboje pasirodžiusi vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai, pranešė leidykla „Obuolys“.

 • Išleista autorizuota S. Jobso biografija (2011-10-24)

  Šiandien JAV knygynus pasieks autorizuota „Apple“ steigėjo Steve'o Jobso biografija „Steve'as Jobsas“, parašyta žymių žmonių biografijomis pagarsėjusio autoriaus Walterio Isaacsono.

  Leidyklos „Simon&Schuster“ išleistos 630 puslapių knygos pagrindu tapo daugiau nei 40 pokalbių su S. Jobsu, įvykusių per daugiau nei 2 metus.

 • Praktiškas CSS pradžiamokslis (2011-08-29)

  viskas apie cssPavadinimas: Praktiškas CSS pradžiamokslis

  Autoriai: Simonas Jusas
  Išleidimo data: 2011-04-08
  Puslapių skaičius: 240 psl.
  Kaina : 28.34 Lt

  Aprašymas:

  Knyga skirta besidomintiems svetainių dizaino kūrimu ir norintiems išmokti CSS kalbą. Ji pravers ir tiems, kurie tik pradeda mokytis šios kalbos, ir norintiems užpildyti žinių spragas.

 • CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams. Tinklalapių kūrimas (2010-12-06)

  Pavadinimas: CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams
  Autoriai: Christopher Schmitt ,Todd Dominey, Cindy Li Ethan Marcotte, Dunstan Orchard, Mark Trammell
  Išleidimo data: 2010-10-04
  Puslapių skaičius: 312 psl.
  Kaina: 44.91 Lt


  Aprašymas:

  Šioje knygoje daug dėmesio skiriama tinklalapių rengimo praktikai, rašoma, kaip parengti pakopinius stilius (CSS). Analizuojami realių tinklalapių pavyzdžiai, kiekviename skyriuje pateikiami aiškūs ir suprantami patarimai, kaip panaudoti CSS kalbą, supažindinama su metodais, panaudotais rengiant konkrečias svetaines.

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed