Kompiuterių pasaulis
„Acer“ pademonstravo „ultrabook“ kompiuterį „Aspire Timeline Ultra M3“
Kompiuterių pasaulis
Sekmadienis, 11 kovas 2012 15:57

Hanoveryje vykstančioje parodoje „CeBIT 2012“ kompanija „Acer“ pademonstravo „ultrabook“ kompiuterį su 15,6 colio 1366 x 768 taškų ekranu.

Priklausomai nuo modelio kompiuteris turi „Intel Core i3“, „Intel Core i5“ arba „Intel Core i7“ procesorių. Įrenginys turi 6 GB operatyviosios atminties. Jame gali būti sumontuotas 500 GB kietasis diskas arba 256 GB SSD kaupiklis.

 
Naujojo „iPad“ pirkėjai Europoje 4G ryšiu pasimėgauti negalės
Kompiuterių pasaulis
Šeštadienis, 10 kovas 2012 18:28

Naujojo „iPad“ pirkėjai Europoje 4G ryšiu pasimėgauti negalėsNaujojo „iPad“ pirkėjai Europoje 4G ryšiu pasimėgauti negalės „Apple“ išleistas naujasis planšetinis kompiuteris „iPad“ turi ne tik itin aukštos raiškos ekraną, bet ir palaiko 4G LTE ryšį, kuris leidžia mėgautis keliskart greitesniu internetu, nei 3G. Tačiau europiečiams smarkiai dėl to džiaugtis neverta, mat naujojo „iPad“ 4G LTE yra pritaikytas JAV, o ne Europos standartams.

 
Tai, dėl ko naujasis „iPad“ pavadintas tiesiog „iPad“
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 09 kovas 2012 13:00

„iPad HD“ ir „iPad 3“. Tai keli vardai, kuriais technologijų pasaulio atstovai spekuliavo iki pats kompanijos „Apple“ sukurtos naujausios planšetės „iPad“ pristatymo vakar. Tiesa, tą patį vakarą supratome, kad tie vardai nėra teisingi, o mes išvydome „naują „iPad“ ( angl. - the new „iPad“ ). Tačiau kodėl naujasis „iPad“ pavadintas tiesiog „iPad“? Kodėl planšetė nebuvo pavadinta tiesiog „iPad 3“ vardu, kas būtų logiškas žingsnis atsižvelgiant į naujosios planšetės pirmtakus?

 
Naujasis „iPad“ prekyboje pasirodys kovo 16-ąją
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 08 kovas 2012 21:21

Vakar kompanijos „Apple“ pristatytą naujasis planšetinį kompiuterį „iPad“ jau kovo 16-ąją galės įsigyti dešimties valstybių gyventojai, o lygiai po savaitės - kovo 23-ąją - dar 26 šalių gyventojai.

Tiesa, išankstiniai naujo planšetinio kompiuterio užsakymai visose 36 šalyse galimi jau dabar, tačiau iš pirmo karto įvykdyti užsakymą yra išties nelengva, kadangi oficialios „Apple“ svetainės serveriai tiesiog „lūžta“ nuo lankytojų antplūdžio.

 
USB šakotuvas
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 08 kovas 2012 21:17

Prie kompiuterio jungiamų periferinių įrenginių šiandien tiek daug, kad toli gražu ne visiems pakanka 4 ar 6 USB lizdų. Ne bėda: 12 lizdų USB šakotuvas su atskiru maitinimo bloku leis sujungti ir daugiau nebeatjunginėti visus kada nors naudojamus USB įrenginius – na, nebent jų turite dar daugiau...

 
„Intel“ pristatė sensorinio „ultrabook“ kompiuterio prototipą
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 08 kovas 2012 00:54

Kompanija „Intel“ Hanoveryje vykstančioje parodoje „CeBIT 2012“ pademonstravo „ultrabook“ kompiuterio prototipą su sensoriniu ekranu.

Ekrane naudojama „multitouch“ technologija – vienu metu atpažįstama iki dešimties prisilietimų. Ekrano įstrižainė siekia 13,3 colio, o raiška – 1600 x 900 taškų. Kaip ir įprasti nešiojamieji kompiuteriai, įrenginys turi fizinę klaviatūrą.

 
„Apple“ pristatė „iPad 3“ (video)
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 08 kovas 2012 00:51

Bendrovė „Apple“ San Franciske šįvakar Lietuvos laiku įvykusiame renginyje spaudos atstovams pristatė naująjį savo planšetinio kompiuterio modelį „iPad 3“ su dvigubai didesnės raiškos „Retina“ ekranu, 4 branduolių  vaizdo procesoriumi ir 4G LTE ryšio moduliu.

 
Tyrimas: 42 procentai „iPad“ vartotojų ruošiasi įsigyti „iPad 3“
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 07 kovas 2012 00:14

Pastarosiomis savaitėmis „iPad 3“ technologijų pasaulyje tampa bene pagrindine tema; vartotojai su nekantrumu laukia galbūt ir vėl revoliuciją sukelsiančio produkto iš Kupertino miesto, Kalifornijos. O kodėl gi nelaukti? Juk, pasak gandų, „iPad 3“ turės aukštos raiškos „retina“ ekraną, ilgiau tarnaujančią bateriją, geresnes kameras, balso agento „Siri“ palaikymą bei galbūt net ir keturių branduolių procesorių.

 
Nauji HP terminaliniai kompiuteriai – patogesniam, efektyvesniam ir saugesniam nuotoliniam darbui
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 06 kovas 2012 18:11

HP pristatė ir balandį pradės tiekti naujus galingus „HP t610“ ir „HP t510“ terminalinius kompiuterius, priklausančius lanksčiajai serijai ir pasižyminčius saugumo galimybėmis.

Naujieji HP kompiuteriai yra skirti veikti šiuo metu sparčiai populiarėjančiuose IT ūkiuose, kuriuose žmonės dirba su ne jų kompiuteriuose, o centriniuose serveriuose veikiančiomis programomis ir duomenimis. Toks nuotolinis darbas, naudojant terminalinius kompiuterius, padeda sutaupyti ir efektyviau valdyti kompiuterių ūkį.

 
Gandai: „iPad 3“ iš tiesų vadinsis „iPad HD“
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 06 kovas 2012 18:06

Žiniasklaidos dėka, regis, žinome beveik viską apie naujausią kompanijos „Apple“ planšetę, tačiau vis dar nežinome, kaip ji tiksliai vadinsis. Dauguma portalų, įskaitant ir mus, remiasi tuo, jog tai bus trečioji kompanijos išleista planšetė, todėl manoma, jog ji bus pavadinta „iPad 3“.

 
„Google“ planšetinis kompiuteris kainuos 520 litų (video)
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 06 kovas 2012 15:11

Bendrovė „Google“ šiemet ruošiasi pateikti rinkai nebrangų firminį planšetinį kompiuterį su 4 branduolių procesoriumi, kuris turėtų pakeisti jėgų pusiausvyrą planšečių rinkoje, teigia informuoti šaltiniai.

Šį planšetinį kompiuterį „Google“ ruošia kartu su bendrove „Asustek“ („Asus“), remdamasis šaltiniais kompiuterių komponentų pramonėje skelbia tinklalapis „Androidandme.com“.

 
Ateities vizija: mintis skaitantys kompiuteriai – iki 2017 metų
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 06 kovas 2012 15:05

Informacinių technologijų korporacija IBM paskelbė sąrašą svarbiausių technologijų, kurios gali pakeisti žmonių gyvenimus, jų darbo ir bendravimo įpročius jau per ateinančius penketą metų.

IBM prognozės remiasi ne tik bendrovės mokslinių tyrimų rezultatais ir naujausiais technologiniais pasiekimais, bet ir visuomenės raidos bei informacinių technologijų rinkų tendencijomis.

 
JAV karinės oro pajėgos įsigis 18 tūkst. „iPad“
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 05 kovas 2012 21:13

Jungtinių Amerikos Valstijų karinės oro pajėgos už 9,36 milijono JAV dolerių įsigis 18 tūkstančių planšečių „iPad“. Kompanijos „Apple“ sukurti planšetiniai kompiuteriai bus naudojami kaip navigacijos prietaisai lėktuvuose.

Šis užsakymas yra didžiausias planšetinių kompiuterių užsakymas JAV kariuomenės istorijoje.

 
„iPad 3“ pirmoji demonstracija: atlikdamas triukus magas užsimena apie naujoves (video)
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 05 kovas 2012 00:38

Kompanija „Apple“ jau išsiuntinėjo kvietimus į renginį kovo 7 dieną, kuriame, manoma, bus pristatytas naujas planšetinis kompiuteris „iPad 3“. Penktadienį internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame magas Simonas Pierro demonstruoja planšetę.

Vargu ar visi „iPad 3“ savininkai galės atlikti tokius triukus, kokius rodo S.Pierro. Tačiau linksmame vaizdo įraše pateikiama šiek tiek informacijos apie šio įrenginio naujoves.

 
Atnaujintas galingiausias JAV superkompiuteris
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 02 kovas 2012 09:38

JAV energetikos ministerijos Okridžo nacionalinėje laboratorijoje pasibaigė patobulinto superkompiuterio „Jaguar“ testavimas.

Sistema „Jaguar“ – tai galingiausias JAV superkompiuteris, kurį sukūrė kompanija „Cray“. Iki modernizacijos superkompiuterio galingumas siekė 1,76 petaflopo.

 
„Canon“ pateikė iš telefonų spausdinti galinčius biuro spausdintuvus
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 01 kovas 2012 16:26

Bendrovė „Canon“ pristatė du spausdintuvus „PIXMA MX715“ ir „PIXMA MX895“, kurie pritaikyti spausdinti iš mobiliųjų įrenginių – išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių. Naujieji spausdintuvai priskiriami aukštos produktų klasės kategorijai, kuri išsiskiria funkcionalumu ir didele spalvotų dokumentų spausdinimo sparta, teigia bendrovės atstovai.

 
Krizės laikų kompiuteris – už 90 litų (video)
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 01 kovas 2012 02:12

D. Britanijoje pradėtas pardavinėti 22 svarus kainuojantis kompiuteris „Raspberry Pi“, atliekantis visas pagrindines šiuolaikinio asmeninio kompiuterio funkcijas.

Britų labdaros organizacija „Raspberry Pi Foundation“, kurios užsakymu buvo pradėta „Raspberry Pi“ gamyba, jį pardavinėja už 22 svarus, tai yra, beveik už 90 litų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed