Audio-Video
„Sharp“ pradėjo IGZO technologijos ekranų gamybą
Audio-Video
Trečiadienis, 18 Balandis 2012 00:17

Japonijos kompanija „Sharp“ pradėjo gaminti naujo tipo IGZO ekranus, kurie charakterizuojami padidintu ryškumu, panašiu į OLED ekranų, tačiau mažesne nei pastarųjų kaina. Šiuo metu gaminami 7, 10 ir 32 colių IGZO ekranai.

Naujuose aukštos raiškos ekranuose naudojami plonos plėvelės tranzistoriai, pagaminti iš indžio, galio ir cinko oksido. Tranzistorius sukūrė „Sharp“ specialistai kartu su kolegomis iš kompanijos „Semiconductor Energy Laboratory“.

 
Daugybė žmonių naudoja „smartfonus“ ir planšetes žiūrėdami televizorių
Audio-Video
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 23:47

Kompanija „Nielsen“ atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, jog dauguma JAV gyventojų, naudojančių išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, tai daro žiūrėdami televizorių. 88% išmaniųjų telefonų savininkų ir 86% planšetinių kompiuterių savininkų žiūri televizorių naudodami savo mobiliuosius įrenginius bent kartą per mėnesį.

Maždaug pusė JAV planšečių ir išmaniųjų telefonų savininkų naudojasi savo įrenginiais žiūrėdami televizorių bent kartą per dieną, o daugiau nei ketvirtadalis respondentų tai daro bent kelis kartus per dieną.

 
Raiškiajai televizijai – didžiulis potencialas Baltijos šalyse
Audio-Video
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 14:50

Bendrovė „SES“ pranešė, kad poreikis pereiti prie raiškiosios televizijos (HDTV) Baltijos šalyse per artimiausius dvejus metus išaugs dvigubai, o vėliau – net trigubai, palyginus su 2011 metais.

Tai reiškia, kad daugiau negu 200 tūkstančių namų ūkių planuoja tapti raiškiosios televizijos žiūrovais iki 2013 metų, o 400 tūkstančių namų ūkių yra pasirengę pereiti prie raiškiosios televizijos per ilgesnį laikotarpį.

 
„Google“ atrinko geriausius pasaulio miestų 3D modelius (video)
Audio-Video
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 18:41

Bendrovė „Google“ paskelbė konkurso „Google Model Your Town Competition“, kurio dalyviai rungtyniavo „SketchUp“ įrankiu  kurdami įvairių pasaulio miestų 3D modelius, finalininkų sąrašą.

 
„Samsung“ išmaniesiems televizoriams – „TÜV Rheinland“ sertifikatas
Audio-Video
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 12:13

„Samsung Electronics“ pranešė, kad „TÜV Rheinland“ – viena iš patikimiausių Europos sertifikavimo įstaigų – kompanijos išmaniesiems televizoriams skyrė „Smart TV“ sertifikatą, patvirtinantį išmaniųjų funkcijų kokybę.

 
LG gamins didžiausius pasaulyje OLED televizorius
Audio-Video
Penktadienis, 30 kovas 2012 11:17

Pietų Korėjos kompanija LG pasiruošusi pradėti 55 colių įstrižainės OLED televizorių masinę gamybą. Įrenginio kaina sieks 7900 dolerių. Pranešama, kad oficialus pristatymas įvyks gegužės 16-27 dienomis, Kanų kino festivalio metu.

LG atstovai teigia, kad tai didžiausias pasaulyje masiškai gaminamas OLED televizorius.

 
„Logitech UE Air Speaker“ audio kabelius pakeičia belaidžiu tinklu
Audio-Video
Antradienis, 27 kovas 2012 13:30

Šiandien „Logitech“ pristatė pripažinimą už dizainą ir inovacijas pelniusią muzikos sistemą „Logitech UE Air Speaker“, skirtą veikti kartu su belaidžio garso perdavimo technologiją „Apple AirPlay“ naudojančiais įrenginiais. Ši muzikos sistema atkuria aukštos kokybės nesuglaudintą garso srautą, kurį per belaidį tinklą galima perduoti iš įrenginių su operacine sistema „iOS“ ar programa „iTunes“.

 
„Kun One Eye“: 12 Mpix miniatiūrinis fotoaparatas
Audio-Video
Antradienis, 27 kovas 2012 00:43

Prekyboje pasirodė kompaktiškas fotoaparatas „Kun One Eye“, kuris gal daryti iki 12 Mpix nuotraukas ir įrašinėti aukštos raiškos (1280 x 720 taškų) video 30 kadrų per sekundę greičiu. Aparate yra 4x skaitmeninio priartinimo funkcija.

„Kun One Eye“ turi pusantro colio 480 x 240 taškų raiškos ekraną ir iki 64 GB MicroSD kortelių skaitytuvą.

 
„Balticum“ televizijos neliks tarp 14 nemokamų kanalų
Audio-Video
Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 15:08

„Balticum televizija“ nuo balandžio 30 d. bus matoma ne visiems žiūrovams.

Šią iš Klaipėdos transliuojamą televizijos programą galės matyti tik regiono gyventojai vis dar turintys analoginę televiziją bei visi tie, kurie yra pasirašę sutartis su kabelinės ar skaitmeninės televizijos operatoriais.

 
„Toshiba“ plečia LCD ir LED televizorių asortimentą
Audio-Video
Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 13:41

Šiandien „Toshiba Europe GmbH“ pristatė atnaujintą  LED ir LCD televizorių asortimentą. Siekdami toliau gerinti bendrą televizoriaus žiūrėjimo ir naudojimosi patirtį koncerno inžinieriai šiemet savo dėmesį koncentravo į vaizdo kokybės tobulinimą, didesnes televizorių jungčių galimybes ir patogesnį naudojimąsi. Netrukus pasirodys patobulinti ir šiemet naujai atrodantys „Toshibos“ VL, TL, RL, HL, EL ir DL serijų LED televizoriai, atnaujinti bus ir LV bei AV serijų LCD modeliai. Pirmieji naujojo asortimento „Toshibos“ televizorių modeliai Europoje prekyboje pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį.

 
„Samsung“ ir „Panasonic“ ruošia „Android“ valdomas fotokameras
Audio-Video
Penktadienis, 16 kovas 2012 11:53

Pastaruoju metu operacinė sistema „Android“ tampa populiaria platforma ne tik išmaniesiems telefonams ir planšetės, bet ir kitai elektronikai. Štai, kompanijos „Samsung“ ir „Panasonic“, nepriklausomai viena nuo kitos, kuria fotoaparatus, valdomus šios operacinės sistemos.

„Panasonic UK“ atstovai teigia, kad šiuo metu kompanija svarsto galimybę naudoti „Android“ ateities išmaniosiose kamerose.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed