Audio-Video
„Sony“ pateikė ploniausią savo diktofoną
Audio-Video
Ketvirtadienis, 15 kovas 2012 12:52

Bendrovė „Sony“ pranešė pateikusi rinkai naują savo skaitmeninį diktofoną ICD-TX50, kuris yra pats ploniausias iš visų ankstesniųjų modelių. Jo storis – tik 6,4 mm.

 
„CeBit 2012“: 3D animacija – visiems (video)
Audio-Video
Penktadienis, 09 kovas 2012 13:04

Trimačiai  (3D) filmai, kaip „Žaislų istorija“ ar „Transformeriai“, buvo kuriami naudojant ne tik ypač galingus kompiuterius, bet ir skiriant labai daug specialistų, kuriančių filmo objektus ir ir priverčiančių juos judėti, darbo laiko.

Tačiau dabar Makso Planko informatikos instituto darbuotojai paskelbė sukūrę programinę įrangą, kuri leis daug paprasčiau ir greičiau kurti tokius filmus.

 
Bilo Geitso kompanija atidarė garso įrašų licencijavimui skirtą servisą „GreenLight Music“
Audio-Video
Ketvirtadienis, 08 kovas 2012 00:53

Kompanija „Corbis“ paskelbė apie specializuotos tarnybos „GreenLight Music“ atidarymą, kuri bus skirta garso įrašų licencijavimui.

Kompaniją „Corbis“ 1989 metais įkūrė Bilas Geitsas. Ji suteikia teises į profesionalias nuotraukas ir vaizdo medžiagą. „Corbis“ duomenų bazėje yra daugiau nei 100 milijonų nuotraukų ir apie 500 tūkstančių vaizdo klipų.

 
„Panasonic“ pristatė naują televizorių koncepciją „Smart Viera“
Audio-Video
Trečiadienis, 07 kovas 2012 16:27

„Panasonic“ pristatė naują namų pramogų įrenginių koncepciją „Smart Viera“, kuri buvo pritaikyta naujausiuose, šių metų leidimo LED/LCD ir plazminiuose televizoriuose.

„Smart Viera“ koncepcija grindžiama 5 kertiniais dalykais: vaizdo kokybe, ryšiais, paprastu valdymu, dizainu ir aplinkosauga. Koncepcijos esmė – pasiūlyti žmonėms įtraukiančią vaizdo ir garso kokybę su itin paprastu valdymu.

 
„Panasonic“ pristato „3D Blu-Ray Disc“ namų kino sistemas su patobulinta garso kokybę
Audio-Video
Antradienis, 06 kovas 2012 00:13

Geras garsas yra neatsiejama šiuolaikinių filmų dalis, smarkiai prisidedanti prie gebėjimo pasinerti į filmo veiksmą. „Panasonic“, pristačiusi šešias naujas „Full HD“ 3D vaizdo „Blu-ray Disc“ namų kino sistemas, kaip tik ir siekia padėti žmonėms susikurti savo namuose įtraukiantį kino filmų pasaulį.

 
„Canon EOS System“ švenčia 25 metų jubiliejų
Audio-Video
Pirmadienis, 05 kovas 2012 21:05

„Canon EOS System“ švenčia 25 metų jubiliejų. Pradėta naudoti 1987 m., EOS sistema nuolat tobulėjo ir dabar siūlo pasaulyje plačiausią skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų (DSLR), keičiamųjų objektyvų ir kitų priedų asortimentą.

 
„Canon“ pristatė fotoaparatą „EOS 5D Mark III“
Audio-Video
Pirmadienis, 05 kovas 2012 00:31

Bendrovė  „Canon“ pristatė laukiamiausią EOS gaminių grupės naujieną – skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą „EOS 5D Mark III“.

Pasak bendrovės atstovų, naujasis fotoaparatas perims visas pirmtako „EOS 5D Mark II“ funkcijas, bus spartesnis, galingesnis, turės didesnę raišką, suteiks daugiau kūrybinės išraiškos galimybių tiek fotografuojant, tiek filmuojant.

 
„Google TV“ plinta lėtai
Audio-Video
Penktadienis, 02 kovas 2012 15:24

Bendrovės „GigaOM“ atliktas tyrimas atskleidė, kad bendrovės „Google“ teikiama paslauga „Google TV“ populiarėja gana lėtai: remiantis „Android Market“ programėlių naudojimu, skaičiuojama, kad „Google TV“ vartotojų skaičius svyruoja nuo 0,5 iki 1 mln.

Pasak „GigaOM“ atstovų, 70 proc. „Google TV“ naudotojų turi „Logitech Revue“ TV predėlius, kurių gamyba dėl per mažos paklausos buvo nutraukta, o likusieji 30 proc. tam naudoja „Sony Internet TV“ televizorius ir specialius „Sony“ grotuvus.

 
„Mobotix“ kameros sukaktuves Antarktidoje mini kartu su pingvinais
Audio-Video
Penktadienis, 02 kovas 2012 15:16

Šiomis dienomis sukanka dešimt metų, kai Antarktidos žemyne veikiančioje O'Higginso tyrimų stotyje buvo įrengtos „Mobotix“ stebėjimo kameros. Jų pagrindinė užduotis – stebėti šalia stoties esančio radijo teleskopo būklę, bet kameros dažnai užfiksuoja ir stoties prieigose laisvai vaikštinėjančius pingvinus. Pastarieji subūrė savo internetinę gerbėjų grupę, o „Mobotix“ kameros tapo pirmosiomis gyvūnų stebėjimo kameromis pietiniame Žemės ašigalyje.

 
„Apple TV“ ir paslaptingas priedas gali pasirodyti tuoj po „iPad 3“ išleidimo
Audio-Video
Penktadienis, 02 kovas 2012 01:37

Kompanija „Apple“ gali išleisti naują skaitmeninės televizijos imtuvą „Apple TV“ ir paslaptingą priedą iškart po planšetinio kompiuterio „iPad 3“ pristatymo, skelbia portalas 9to5Mac.com.

„Patikimi šaltiniai, kurie artimai susiję su „Apple“ produktų išleidimu, pranešė, jog „Apple“ gali išleisti „Apple TV“ netrukus po arba netgi kartu su naujos kartos planšetiniu kompiuteriu „iPad 3“, - rašoma 9to5Mac.com pranešime.

 
Vandeniui, dulkėms ir sutrenkimams atspari „Sony Handycam“ vaizdo kamera – pramogų gamtoje mėgėjams
Audio-Video
Penktadienis, 02 kovas 2012 01:29

Kuo smagesnės, ekstremalesnės akimirkos pramogaujant gamtoje, tuo didesni iššūkiai laukia norint jas įamžinti. Naujoji „Sony“ vaizdo kamera „Handycam GW55VE“ yra pritaikyta tokiems nuotykiams – ji yra atspari panardinimui į vandenį iki 5 metrų gylio, dulkėms ir sutrenkimams, krentant iš 1,5 metro aukščio. Ją galima pasiimti į paplūdimį, baidarių žygį, stovyklaujant prie ežero ir nesibaiminti dėl jos saugumo, jeigu ji išsprūs iš rankų, aplies prapliupęs lietus, ar įkris į vandenį filmuojant traukiamą žuvį.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed