Audio-Video
Vandeniui atsparus „Pentax“ fotoaparatas
Audio-Video
Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2012 17:47

Tęsiasi naujienos iš Japonijoje vykstančios fotoparodos „CP+“. „Pentax “pristatė dar vieną po vandeniu veikiantį modelį „Optio WG-2“.

Jau iš fotoaparato išvaizdos galima spręsti apie jo galimybes. Iš tiesų, „WG-2“ galima panardinti iki 12 metrų po vandeniu bei fotografuoti esant -10 laipsnių temperatūrai. Naudojamas 16 MP apšviestas jutiklis, galima filmuoti 1080p raiška, priartinti 5 kartus.

 
Galingas retro stiliaus „Olympus“ fotoaparatas
Audio-Video
Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2012 17:44

Iš finansinės krizės bandanti išbristi Japonijos kompanija pristatė įspūdingą naują modelį „OM-D“.

Retro išvaizdos fotoaparatas yra pažangiausias „Micro Four Thirds“ standarto kompanijos modelis. Vietoj įprasto optinio ieškiklio jame naudojamas elektroninis 1,44 megapikselio ekranėlis. Fotoaparato korpusas yra atsparus dulkėms ir apliejimui – reta savybė „MFT“ segmente.

 
LG pristato ekonomiškus LED ir skystųjų kristalų ekranus verslui
Audio-Video
Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2012 17:39

Amsterdame vykusioje vaizdo ir garso sistemų parodoje „Integrated System Europe“ (ISE) „LG Electronics“ (LG) pristatė ekonomiškų ekranų seriją. Verslui skirti LED ir skystųjų kristalų ekranai sunaudoja iki 30 proc. mažiau elektros energijos nei tradiciniai ekranai.

„LG ekranai pritaikyti naudoti tiek lauko, tiek ir vidaus reklamai. Moderni programinė įranga ir energiją taupančios technologijos leidžia pritaikyti juos įvairiems verslo poreikiams“, – sakė Havis Kwon, „LG Electronics Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

 
„Canon“ pristatė kelionėms skirtą fotoaparatą
Audio-Video
Trečiadienis, 08 Vasaris 2012 13:38

Bendrovė „Canon“ pristatė fotoaparatą „PowerShot D20“, pritaikytą fiksuoti aukštos kokybės kelionių nuotraukas. Tvirtame „PowerShot D20“ korpuse integruota pažangi „Canon“ vaizdo technologija, fotoaparatas yra atsparus drėgmei, smūgiams, šalčiui ir dulkėms, sakoma bendrovės pranešime.

 
Televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“ vasarį pradeda rodyti garsiausių „Discovery“ ir „Sony“ kanalų programas
Audio-Video
Antradienis, 07 Vasaris 2012 16:18

Nuo vasario televizijos ir interneto tiekėjas „Cgates“ pasiūlė 6 naujus TV kanalus: „Sony Entertainment Television“, „Balticum Auksinis“, „Discovery Science“, „Discovery World“, „Discovery TLC“ ir „History Channel“. Šias televizijos programas gali žiūrėti tiek kabelinės, tiek skaitmeninės „Cgates“ televizijos žiūrovai.

„Atsižvelgdami į augantį mūsų klientų susidomėjimą pažintinėmis programomis, pradedame rodyti visame pasaulyje garsius bei mėgstamus mokslo ir kultūros dokumentikos kanalus, taip pat būsime vieninteliai kabelinės analoginės televizijos tiekėjai savo žiūrovams rodantys pirmąjį Lietuvoje sukurtą filmų kanalą „Balticum Auksinis“, – sako bendrovės „Cgates“ rinkodaros departamento vadovas Vygantas Tutlys.

 
15 puikių patarimų pradedantiems fotografams
Audio-Video
Pirmadienis, 06 Vasaris 2012 15:50

Kiekvienas pradedantis ar profesionalus fotografas bėgant laikui sužino apie tokius fotografijos triukus ir paslaptis, kurias būtų norėjęs žinoti nuo pirmos dienos. Šie patarimai bus gera pradžia kiekvienam, turinčiam fotoaparatą ir norinčiam nekartoti svetimų klaidų.

 
Naujos „Creative“ ausinės
Audio-Video
Pirmadienis, 06 Vasaris 2012 14:08

Pristatyti du modeliai su triukšmo kompensacija „HN-900“ ir „Aurvana X-Fi 2“.

„HN-900“ ausinėse įmontuoti mikrofonai, kurie matuoja aplinkinį garsą ir elektroniškai pašalina triukšmą iki 85 procentų. Ausinėse naudojami 40 mm neodimio garsiakalbiai. Aktyviai triukšmo kompensacijai naudojama viena AAA baterija, kurios užtenka 40 valandų. Prabangesnės „Aurvana X-Fi 2“ pasižymi pažangesne triukšmo kompensacija. Naudojantis pažangiais efektais su viena baterija ausinės veikia iki devynių valandų.

 
Unikalus garsiakalbis – lenta
Audio-Video
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 18:25

Gitarų gamintojo „Jeanmichel Capt“ sukurtas garsiakalbis „JMC Soundboard“ yra tarsi meno kūrinys.

Garsiakalbis pagamintas iš itin brangaus 350 metų medžio, kuris gautas renkant nukritusias egles Šveicarijos miškuose. Pasak gamintojo, plona iš šio medžio pagaminta plokštė itin gerai tinka garsui perteikti. Be natūralios medžio spalvos, galima rinktis ir kelis kitus atspalvius.

 
Naujasis „Panasonic Lumix TZ30“ – ištobulinta, instinktyvi fotografija
Audio-Video
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 18:20

Intuityviai valdomas, universalus, išskirtine vaizdo kokybe pasižymintis kompaktiškas „Lumix TZ30“ fotoaparatas yra puikus pagalbininkas fiksuojant kiekvieną magiškų gyvenimo akimirkų detalę.

Naujasis „Panasonic Lumix TZ30“ skaitmeninis fotoaparatas yra pažangiausias hibridinis – fotografuoti ir filmuoti galintis kompaktinis aparatas, puikiai tinkantis pagauti unikalias gyvenimo akimirkas bet kurioje pasaulio vietoje.

 
Telecentro specialistai padės Lietuvos žmonėms įsidiegti skaitmeninę antžeminę televiziją
Audio-Video
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 13:32

Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) eksploatuoja didžiausius Lietuvoje antžeminės televizijos siuntimo tinklus, kuriuos aptarnauja profesionalūs inžinieriai. Šių specialistų patirtį, žinias ir gebėjimusi bendrovė nusprendė panaudoti žmonių konsultavimui ir praktinei pagalbai, diegiant skaitmeninę antžeminę televiziją.

Apie tai, kokių pokyčių atneš analoginės antžeminės televizijos išjungimas ir kaip tiems pokyčiams pasirengti, jau galima pasiteirauti telefonu 8 700 30303. Paskambinus nurodytu numeriu, taip pat galima išsikviesti Telecentro specialistą, kuris patars ir padės įdiegti skaitmeninę antžeminę televiziją.

 
Parodoje ISE 2012 „Samsung“ pristato verslui skirtus lietimui jautrius ekranus
Audio-Video
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 01:38

„Samsung Electronics“ Europos integruotųjų sistemų parodoje ISE 2012 (angl. „Integrated Systems Europe“), vykstančioje sausio 31–vasario 2 dienomis Amsterdame, Olandijoje, pristato savo naujausius produktus – didelio formato ekranus (LFD), demonstracijoms skirtus televizorius, ryšio sistemas verslui, „Surface“ bei LED „Full HD“ ekranų serijas.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed