Audio-Video
„Sony Cyber-shot“ fotoaparatų linijoje nauji kompaktiški modeliai
Audio-Video
Antradienis, 28 Vasaris 2012 17:05

Bendrovė „Sony“ pristatė atnaujintą populiarių fotoaparatų „Cyber-shot“ seriją, kurioje net 7 nauji modeliai su įspūdingomis priartinimo galimybėmis ir žaibiškai veikiančia automatinio fokusavimo funkcija. Dar vienas šių „Sony“ fotoaparatų išskirtinumas – kompaktiška forma, talpinanti pažangias profesionaliems fotoaparatams būdingas funkcijas.

Naujuose „Cyber-shot“ serijos modeliuose „HX20“, „WX100“ ir „W690“ pirmą kartą panaudoti naujoviško tipo lęšiai „Advanced Aspherical“, išplečiantys priartinimo galimybes, bet užimantys mažiau vietos ir telpantys į mažesnį objektyvą.

 
Televizijos GALA videonuomoje – kino juosta „Tadas Blinda. Pradžia“ HD formatu
Audio-Video
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 15:33

Didžiausios Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėjos TEO teikiamų paslaugų „Interaktyvioji GALA“ klientai nuo penktadienio savo namuose galės išvysti itin didelio žiūrovų dėmesio sulaukusią kino juostą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Televizijos GALA videonuomoje filmą bus galima peržiūrėti raiškiuoju (angl. high definition – HD) formatu.

 
„Samsung“ išmaniuosiuose televizoriuose – „Red Bull TV“ paslauga
Audio-Video
Ketvirtadienis, 23 Vasaris 2012 00:50

„Samsung Electronics“ pranešė apie galimybę kompanijos išmaniųjų televizorių („Smart TV“) turėtojams naudotis „Red Bull TV“ paslauga. „Red Bull TV“ – tai „video-on-demand“ (liet. „vaizdo įrašas pagal užsakymą“) tipo paslauga, kuri leidžia žiūrovams peržiūrėti populiariausias sporto varžybas, gyvenimo būdo laidas, muzikos įrašus, žaidimus ar kasdienes naujienas jiems tinkamu laiku.

 
Parduotuvėse pasirodė populiariausio lietuviško filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ DVD ir „Blu-ray“ (video)
Audio-Video
Trečiadienis, 22 Vasaris 2012 15:35

Daugiausiai – per 3,73 mln. pajamų surinkęs ir daugiau kaip 300 tūkst. žiūrovų į kino teatrus sutraukęs istorinis nuotykių filmas „Tadas Blinda. Pradžia“ atkeliauja į kino mėgėjų namus. Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad nuo šiol visus nepriklausomos Lietuvos kino rekordus pagerinusią lietuvišką kino juostą, kuriai sukurti prireikė apie 3,45 mln. Lt, galima įsigyti DVD ir „Blu-ray“ diskuose, filmo kūrėjai taip pat paruošė kino mėgėjams specialių staigmenų.

 
Fotoaparatas „Canon PowerShot G1 X“ – jau ir Lietuvoje
Audio-Video
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 16:06

Profesionalūs fotografai ir entuziastai jau gali įsigyti „Canon“ fotoaparatą „PowerShot G1 X“ Lietuvoje. Patogus nešiotis „PowerShot G1 X“ sukurtas taip, kad būtų valdomas lengvai kaip kompaktinis fotoaparatas, tačiau užtikrintų veidrodiniu fotoaparatu gaunamą nuotraukų kokybę. „PowerShot G1 X“ šiuo metu yra galingiausias kompaktinis „Canon“ fotoaparatas.

 
„Samsung“ mažins LCD televizorių gamybos apimtis
Audio-Video
Ketvirtadienis, 16 Vasaris 2012 19:56

Pietų Korėjos elektronikos įrenginių gamintoja „Samsung“ ketina mažinti skystųjų kristalų (LCD) televizorių gamybos apimtis. Mažėjant pardavimams, šios rinkos lyderė orientuosis į naujas technologijas, tokias kaip organinių šviesos diodų (OLED) ekranai.

Pernai LCD ekranų pardavimai sumažėjo 10 proc., kompanijos pelną sumažino ir krentančios tokių televizorių kainos, skelbia BBC. Rinką užpildant Kinijos kompanijų produkcijai, prognozuojama, kad ateityje tokių televizorių kainos dar labiau kris.

 
Gyventojai jau gali pasitikrinti skaitmeninės TV galimybes
Audio-Video
Trečiadienis, 15 Vasaris 2012 16:22

Perėjimui prie skaitmeninės televizijos besiruošiantys gyventojai internete jau gali pasitikrinti, kokios rūšies skaitmeninę televiziją ir jos teikėjus gali pasirinkti savo gyvenamoje teritorijoje. Tai padės atlikti oficialiame skaitmeninės televizijos skatinimui sukurtame tinklalapyje www.skaitmenine2012.lt įdiegta nauja funkcija.

„Nors iki analoginės antžeminės televizijos išjungimo Lietuvoje liko devyni mėnesiai, norėtume tuos gyventojus, kurie televiziją antenų pagalbą žiūri nemokamai, paraginti nelaukti paskutinės dienos ir jau dabar pereiti prie skaitmeninės televizijos.

 
Vartotojams Europoje „Samsung“ pristato išmaniųjų televizorių ateities technologijas
Audio-Video
Antradienis, 14 Vasaris 2012 00:36

Prahoje (Čekijoje) vykstančioje parodoje „European Forum 2012“ kompanija „Samsung“ pristatė naujausius „Super OLED“, LED ir plazminius televizorius, kurie vartotojams leis patogiau valdyti namų pramogų tinklą, suteiks prieigą prie gausybės turinio ir palaikys išmaniųjų televizorių ryšį su kitais įrenginiais. Naujieji televizoriai Lietuvą pasieks antrojoje 2012 metų pusėje.

 
„Samsung“ pristato keliautojams skirtas fotokameras su įdiegtomis „Wi-Fi“ ryšio funkcijomis
Audio-Video
Antradienis, 14 Vasaris 2012 00:32

„Samsung Electronics“ pristatė naują „Zoom“ tipo „Smart“ fotokamerų seriją su įdiegtomis „Wi-Fi“ ryšio funkcijomis. WB850F, WB150F ir ST200F modeliuose įdiegtas „Wi-Fi“ ryšys leidžia patogiai persiųsti ir saugoti nuotraukas. Tvirto korpuso kameros yra kompaktiškos ir lengvos, todėl yra ypač patogios naudoti kelionėje. WB150F galima įsigyti nuo vasario, ST200F Lietuvoje pasirodys kovo mėnesį.  

 
Naujas galingas „Sony“ „Alpha“ fotoaparatas
Audio-Video
Pirmadienis, 13 Vasaris 2012 00:16

„CP+“ parodoje kompanija atskleidė naujo viso kadro modelio planus ir 500 mm objektyvą.

Naujas „Alpha“ serijos modelis pakeis ilgametį flagmaną A900. Apie fotoaparatą jokių detalių neatskleista, tik galima spėti, kad kaip ir anksčiau, jame gali būti naudojamas „Nikon“ jutiklis, šiuo atveju 36 MP iš D800.

 
„Swann PenCam“: šnipinėjimui skirtas rašiklis
Audio-Video
Penktadienis, 10 Vasaris 2012 00:32

Kompanija „Swann“ pristatė kompaktiškas kameras „HD PenCam“ ir „PenCam 4GB“, skirtas slaptam fotografavimui ir filmavimui.

Įrenginys slepiasi rašiklyje, kurio funkcijas taip pat gali atlikti. Viršutinėje rašiklio dalyje yra slaptas objektyvas, o korpuso viduje – elektronika ir baterijos. Filmavimas vysta be garso ir be vartotojo įsikišimo.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed