Audio-Video
Naujoji „Sharp XL-HF401PH“ stereosistema – puikios kokybės garsas
Audio-Video
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2012 21:41

Pamėgtos muzikos paleidimas gera garso kokybe per mobiliuosius įrenginius dar niekada nebuvo toks paprastas kaip su naujojo „Sharp XL-HF401PH“ „hi-fi“ stereosistema. Naudodamiesi  „AirPlay“ technologija, atskiras dainas arba visą grojaraštį iš „iTunes“ galėsite paleisti per bet kurį „Apple“ įrenginį belaidžiu tinklu. Svarbiausia, kadtam, nebereikės papildomos įrangos.

 
„Samsung“ ir „TeliaSonera“ pristato IPTV programėlę išmaniesiems televizoriams
Audio-Video
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 09:18

Kompanijos „TeliaSonera“ ir „Samsung Electronics Co., Ltd“ bendradarbiauja kuriant išmaniųjų televizorių programėlę, kuri leis naudotis moderniomis IPTV (skaitmeninės televizijos, transliuojamos per interneto protokolo tinklus) paslaugomis be išorinio priedėlio, tačiau išlaikant svarbiausias funkcijas ir paslaugas. IPTV paslauga „be priedėlio“ ir naujoji programėlė bus demonstruojamos Berlyne vykstančioje vartojamosios elektronikos parodoje IFA 2012. „Smart TV“ programėlė pirmiausia bus pristatyta Estijos rinkoje, kur ši technologija ir buvo sukurta. Vėliau paslauga bus diegiama kitose šalyse.

 
„Panasonic“ sukūrė didžiausią 3D ekraną, kuriam nereikia specialių akinių
Audio-Video
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 22:55

Kompanija „Panasonic“ sukūrė didžiausią pasaulyje 3D ekraną, kurį galima žiūrėti be specialių akinių.

Naujojo ekrano įstrižainė siekia 103 colius. Jame taip pat yra sensorinė panelė, kuria galima valdyti ekrano vaizdą: keisti dydį ir apžvalgos kampą. Kompanija tikisi, kad naujuoju ekranu susidomės muziejai ir meno galerijos, o taip pat švietimo įstaigos.

 
Prognozuojama, kad šiais metais JAV legalūs skaitmeninės muzikos pardavimai aplenks prekyba kompaktiniais diskais
Audio-Video
Sekmadienis, 19 Rugpjūtis 2012 00:10

Kompanija „Strategy Analytics“ prognozuoja, kad iki šių metų pabaigos  pirmą kartą istorijoje skaitmeninių įrašų pardavimai aplenks prekyba įrašais kompaktiniuose diskuose. Ataskaitoje pateikiami duomenys tik apie legalią muzikos prekybą.

Ekspertai teigia, jog 2012-ieji tapo lūžio metais labiausiai dėl staigaus srautinių muzikos servisų („Spotify“, „Pandora“) populiarumo augimo, kurie aktyviai veikia JAV. Srautinių muzikos servisų paslaugomis taip pat aktyviai naudojasi Švedijos ir Pietų Korėjos gyventojai.

 
Popsas tampa garsesnis
Audio-Video
Šeštadienis, 18 Rugpjūtis 2012 23:50

Žuanas Seras su kolegomis iš Barselonos Dirbtinio intelekto mokslų tyrimo instituto pasinaudojo „Milijono dainų“ duomenų baze. Ją sudaro 280 GB failas, kuriame pateikta informacija apie beveik 45 tūkstančių atlikėjų dainas. Beveik pusė milijono bazės dainų buvo įrašytos 1955-2010 metais. Jos ir domino mokslininkus.

Specialistai atkreipė dėmesį į tris aspektus: tembrą, tonaciją ir garsumą. Paaiškėjo, jog po piko, pasiekto 1960-aisiais, tembrų įvairovė vis mažėjo. Tai įvyko dėl muzikinės paletės homogenizacijos ir garso įrašų standartizacijos. Ta pati istorija ir su tonacija: muzikinis žodynas praktiškai nepakito, tačiau sintaksė tapo labiau apribota. Dažniausiai kompozitoriai naudoja tuos natų ir akordų derinius, kuriuos jau išbandė pirmtakai.

 
Ruošiamas aukštos kokybės video ir audio failų suspaudimo standartas – H.265
Audio-Video
Penktadienis, 17 Rugpjūtis 2012 18:53

„Moving Picture Experts Group“ (MPEG) ekspertų grupė paruošė juodraštinį aukštos kokybės video ir audio failų suspaudimo standarto variantą – H.265, arba „High Efficiency Video Coding“ (HEVC).

Tikimasi, kad H.265 formato video užims maždaug dvigubai mažiau vietos be kokybės praradimo nei H.264 formato vaizdo įrašai.

 
„Fujitsu“ išleis 3D antgalį mobiliesiems telefonams
Audio-Video
Pirmadienis, 30 Balandis 2012 12:07

Kompanija „Fujitsu“ išleis mobiliesiems telefonams skirtą 3D antgalį, kuris leis kurti stereoskopinius vaizdus.

Antgalis tvirtinamas ant telefono kameros objektyvo. Uždedamo įrenginio viduje yra veidrodžių sistema. Filmuojant su antgaliu į įrenginį patenka iškart du vaizdai, apjungiami į vieną video.

 
Naujoji „Dolby“ technologija gali nukreipti garsą į bet kurį kino salės tašką
Audio-Video
Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012 00:07

Kompanija „Dolby Laboratories“ pristatė naują akustinių sistemų technologiją „Atmos“ kino teatrams, išsiskiriančia ypač realistišku garso perdavimu. Kitaip nei šiandieninės akustinės sistemos, užtikrinančios skambesį iš kelių pusių, „Atmos“ gali nukreipti garsą praktiškai į bet kurį kino salės tašką.

 
„Philips“ išleido kompaktišką projektorių „PicoPix 2480“
Audio-Video
Trečiadienis, 25 Balandis 2012 12:31

Kompanija „Philips“ išleido kompaktišką projektorių „PicoPix 2480“ su akumuliatoriumi.

Įrenginys leidžia formuoti 854 x 480 taškų vaizdą. Kontrastiškumas siekia 1000:1, maksimalus ryškumas – 80 liumenų (55 liumenai veikiant autonomiškai).

 
„Panasonic“ fotoaparatui ir objektyvui – prestižiniai TIPA apdovanojimai
Audio-Video
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 18:50

„Panasonic“ fotoaparatas „Lumix DMC-GX1“ ir objektyvas „Lumix G X Vario PZ 14-42mm“ pelnė prestižiniais laikomus ir vienus labiausiai foto bei vaizdavimo rinkoje vertinamus Techninių vaizdų spaudos asociacijos (TIPA) apdovanojimus. „Lumix DMC-GX1“ buvo pripažintas Geriausiu pažangios kompaktinės sistemos fotoaparatu, o „Lumix G X Vario PZ 14-42mm“ – Geriausiu kompaktinės sistemos fotoaparatų ekspertiniu objektyvu.

 
IKEA sujungė baldus ir televizorių (video)
Audio-Video
Trečiadienis, 18 Balandis 2012 11:18

Švedijos kompanija IKEA pristatė baldus, sujungtus su garso ir vaizdo technika. Sistema buvo pavadintas „Uppleva“.

„Uppleva“ susideda iš spintelės, kurioje ura DVD/Blu-ray grotuvas ir garso sistema. Ant spintelės tvirtinamas LED televizorius .

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed