Mobilusis pasaulis
Mobilioji aplikacija „Lunch Box“ sprendžia dienos pietų paieškos dilemą
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 17 Balandis 2012 12:30

„Lemon Labs“ nuotr. „Lemon Labs“ nuotr. Mobiliųjų programėlių kūrėjai „Lemon Labs“ kartu su entuziastų komanda pristatė mobiliąją dienos pietų paieškos programėlę „Lunch Box“, kurios idėja gimė „Omnitel“ programėlių dirbtuvėse „AppCamp“.

 
„Microsoft“ „iPhone“ galėjo išleisti prieš 20 metų
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 17 Balandis 2012 00:20

Buvęs kompanijos „Microsoft“ techninis direktorius Nathanas Myhrvoldas papasakojo, kad dar 1991 metais bandė įtikinti kompaniją išleisti mobilųjį telefoną, analogišką šiandieniniam „iPhone“.

Myhrvoldas tikino kompanijos vadovus, kad įrenginys bus santykinai pigus: nuo 400 iki 1000 dolerių, tačiau „Microsoft“ vadovybė nusprendė atmesti rizikingą projektą.

 
Keletas „Apple“ parduotuvių JAV ir Kanadoje pakeičia „iPhone 4“ į „iPhone 4S“
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 16 Balandis 2012 13:42

Portalas 9to5Mac.com pranešė, jog savaitgalį keletas kompanijos „Apple“ parduotuvių Amerikoje pradėjo gan netikėtą išmaniųjų telefonų „iPhone“ mainų programą. „iPhone 4“ turėtojai gali maloniai nustebti – jiems suteikiama galimybė pasikeisti savo neveikiantį „iPhone 4“ į naujausią kompanijos išmanųjį telefoną „iPhone 4S“.

 
Mobiliosios aplikacijos: ar lietuviai išnaudos galimybes?
Mobilusis pasaulis
Sekmadienis, 15 Balandis 2012 15:42

Aplikacijos sutinkamos kiekviename žingsnyje ir įgauna vis didesnę reikšmę ne tik smulkiųjų verslų, bet ir didžiųjų kompanijų veikloje.

Sparčiai augant išmaniųjų telefonų populiarumui, mobiliosios aplikacijos tampa neatsiejama kiekvieno vartotojo kasdienio gyvenimo dalimi. Vienos aplikacijos leidžia mums greitai ir nesunkiai atlikti tam tikras užduotis, kitos palengvina komunikaciją, trečios tiesiog suteikia galimybę atsipalaiduoti.

 
„Kinect“ gali atsirasti „Windows Phone 8“ valdomuose išmaniuosiuose telefonuose
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 13 Balandis 2012 00:06

Balsą ir judesius atpažįstanti technologija „Kinect“ gali atsirasti operacinės sistemos „Windows Phone 8“ valdomuose išmaniuosiuose telefonuose.

Teigiama, kad mintis integruoti „Kinect“ ir „smartfonus“ „Microsoft“ gimė po „Apple Siri“ sėkmės. Kol kas „Apollo“ ir „Kinect“ integracija oficialiai nepatvirtinama.

 
„Boeing“ išleis „Android“ išmanųjį telefoną
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 13 Balandis 2012 00:02

JAV lėktuvų gamintoja „Boeing“ išleis operacinės sistemos valdomą „Android“ išmanųjį telefoną.

Įrenginio kūrimas jau beveik baigtas. „Boeing“ viceprezidentas Brianas Palma teigia, kad „smartfonas“ rinkoje pasirodys 2012-ųjų pabaigoje.

 
„Nokia“ šaiposi iš „iPhone“ ir „Android“ telefonų (video)
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 12:05

Bendrovė „Nokia“, pateikusi JAV rinkai savo išmanųjį telefoną „Nokia Lumia 900“, valdomą „Windows Phone“ operacinės sistemos, pasirinko agresyvią rinkodaros strategiją.

 
JAV atsiras pavogtų mobiliųjų telefonų duomenų bazė
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 10:08

Stambiausi JAV mobiliojo ryšio operatoriai kartu su Federaline komisija ketina suformuoti pavogtų arba pamestų mobiliųjų telefonų identifikatorių centrine duomenų bazę.

Manoma, kad ši iniciatyva gali sumažinti greitai augančias mobiliųjų įrenginių vagystes. Aptarnavimas aparatų, kurių identifikacinis numeris pateko į duomenų bazę, bus blokuojamas.

 
Iki metų pabaigos „Amazon“ gali pristatyti išmanųjį telefoną
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 09:59

Interneto šaltinių teigimu, interneto parduotuvė „Amazon“, svarsto galimybę išleisti į rinką išmanųjį telefoną.

Manoma, kad „Amazon“ jau kuria „smartfoną“, kuris gali būti pristatytas dar šiais metais.

 
Nauji gandai: visiškai naujo dizaino „iPhone 5“ su A5X procesoriumi
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 09:37

Kai pagaliau prieš daugiau nei mėnesį buvo pristatytas „iPad“, visų akys vėl pamažu krypsta ties kompanijos „Apple“ mitais apipintą išmanųjį telefoną „iPhone 5“, arba kaip pastaruoju metu vadinamąjį naująjį „iPhone“. Kaip skelbia portalas 9to5Mac.com, šeštasis kampanijos išmaniojo telefono „iPhone“ modelis turės 1 gigabaitą darbinės atminties bei tokį patį procesorių, koks yra naujajame „iPad“ – A5X.

 
Kaip sukurti mobiliąją aplikaciją?
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 16:17

Mobiliosios aplikacijos greitai nebebus smulkaus verslo privalumas – jos taps būtinybe. Tyrimų bendrovė „comScore“ teigia, jog apie 40 proc. JAV mobiliųjų telefonų vartotojų per mėnesį parsisiunčia nors vieną aplikaciją.

 
Įvardinta „ASUS PadFone“ kaina ir debiuto data
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 16:13

Parodoje „Mobile World Congress 2012“ pristatytas mobilusis įrenginys – išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridas „Asus PadFone“, jei tikėti gamintojo pažadais, prekyboje pasirodys jau balandį. Nors „Asus“ atstovai konkrečią kainą įvardinti atsisakė, tačiau kompanijos partneriai buvo atviresni.

 
AT&T teiks „iPhone“ „atrišimo“ paslaugą
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 15:56

„iPhone“ „atrišimas“ gali tapti nelengvas uždavinys bet kuriam vartotojui. Nebent jūs sumokėtumėte pilną „iPhone“ kainą arba „nulaužtumėte“ ( angl. – jailbreak ) ir pradėtumėte naudoti trečiųjų šalių techninę įrangą.

 
Pasiklydusi Nokia ir atviro kodo kelias
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 07 Balandis 2012 10:27

Suomijos bendrovė „Nokia“ atrodo dar nesiruošia taip greitai atsisakyti „MeeGo“ operacinės sistemos kaip buvo manyta iki šiol. Neseniai IT naujienų portalas Netbooknews.com, remdamasis „patikimais industrijos šaltiniais“, pranešė, kad bendrovė šiuo metu ruošia du vidutinės klasės išmaniuosius telefonus veikiančius šios platformos pagrindu.

 
Nokia galimai kuria du naujus MeeGo išmaniuosius telefonus
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 07 Balandis 2012 10:23

Suomijos bendrovė „Nokia“ atrodo dar nesiruošia taip greitai atsisakyti „MeeGo“ operacinės sistemos kaip buvo manyta iki šiol. Neseniai IT naujienų portalas Netbooknews.com, remdamasis „patikimais industrijos šaltiniais“, pranešė, kad bendrovė šiuo metu ruošia du vidutinės klasės išmaniuosius telefonus veikiančius šios platformos pagrindu.

 
Pusmečio derybos atvedė į liepto pradžią: mobiliojo ryšio viešieji pirkimai per CPO vyks konkuruojant tik kaina
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 06 Balandis 2012 15:59

Daugiau nei pusmetį trukusios derybos dėl to, kaip reikėtų tobulinti viešuosius mobiliojo ryšio pirkimus, vykdomus per Centrinės perkančiosios organizacijos (CPO) sistemą, pasiekė finišo tiesiąją. Visos trys mobiliojo ryšio kompanijos derybų rezultatus vertina skirtingai ir lieka neaišku, ar į CPO grįš tikra konkurencija.

 
Naujovė vilniečiams – atsiskaitymas už transporto paslaugas mobiliajame telefone
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 06 Balandis 2012 12:51

Vilniaus gyventojai ir miesto svečiai dar šiemet galės nemokamai į savo telefonus įsidiegti „m.transportas“ mobiliąją aplikaciją.

Šios aplikacijos pagalba vilniečiams bus patogiau ir paprasčiau įsigyti vienkartinį ar laikiną viešojo transporto mobilųjį bilietą (m.bilietą), susidaryti kelionės maršrutą. Mobiliuoju telefonu taip pat galima bus sumokėti už automobilių stovėjimą, kurio laikas bus skaičiuojamas „Start-stop“ principu. Todėl šios naujovės dėka vairuotojai mokės tik už faktinį stovėjimo laiką.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed