Mobilusis pasaulis
RRT matavimai: „Tele2“ mobilusis internetas yra sparčiausias
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 13 Lapkritis 2013 12:47

Vilnius, 2013 m. lapkričio 12 d. Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) devyniuose Lietuvos miestuose, įskaitant Vilnių ir Kauną, spalio mėnesį atlikti mobiliojo interneto greičio matavimai parodė, kad sparčiausią mobilųjį internetą siūlo telekomunikacijų bendrovė „Tele2“.

 

Spalį vidutinė duomenų siuntimo (FTP Upload) sparta „Tele2“ tinkle buvo 2829,23 Kb/s, duomenų atsisiuntimo greitis (FTP Download) siekė 9904,37 Kb/s (1 iliustracija).

 
Išmanusis laikrodis: verslininkui, namų šeimininkei, o gal slaptajam agentui?
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 11 Spalis 2013 08:29

Vienas didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų „Samsung“ rugsėjo pradžioje pristatė naująją technologiją – ant riešo dėvimą išmanųjį laikrodį „The Galaxy Gear“, kuris, tikimąsi, taps mobiliųjų telefonų ateitimi.  Jau kitą savaitę naujiena atsiras prekybos tinklo „Technorama“ parduotuvių lentynose, todėl nutarėme pasidomėti, kam šis prietaisas iš tiesų taps nepamainomu darbo ir laisvalaikio įrankiu.

 
Lietuvą pasiekė „Samsung Galaxy Note 3“
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:44

„Samsung Electronics“ Lietuvoje pradėjo prekybą naujuoju „Note“ serijos produktų modeliu „ 3“. Prietaisas leidžia patogiai ir sparčiai atlikti įvairias kasdienes užduotis, jame įdiegtos inovatyvios funkcijos, įskaitant patobulintąją „S Pen“, padeda vartotojams atskleisti savo individualumą. Apytikslė naujojo įrenginio kaina – 2500 Lt.

 
„Bitė“ tėvams padės jaustis ramiau vaikams naudojantis telefonais
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 27 Rugpjūtis 2013 08:37

Tėvai galės geriau pasirūpinti savo vaikų saugumu net ir mobiliuosiuose telefonuose. Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ sukūrė pirmąją Lietuvoje integruotą paslaugą, skirtą geriau rūpintis mobiliaisiais besinaudojančiais vaikais „Rūpestingi tėvai“. Ją sudaro ekspertų ir „Bitės“ saugaus elgesio el. erdvėje patarimai tėvams ir jų atžaloms bei to paties pavadinimo programėlė vaikų išmaniesiems telefonams.

 
„Bitės“ interneto telefone vartojimas išaugo 27 proc.
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 12 Rugpjūtis 2013 11:06

Per pirmąjį šių metų pusmetį vartotojai pradėjo intensyviau naudotis internetu telefone. Birželį 27 proc. aktyviai internetu besinaudojančių „Bitė Lietuva“ vartotojų atsisiuntė daugiau duomenų nei sausį. Labiausiai augo vartotojų, parsisiunčiančių nuo pusės iki vieno gigabaito duomenų, skaičius – beveik 50 procentų.

 
HTC pristato naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną „Desire 500”
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:51

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė, bendrovė HTC pristato naują išmanųjį telefoną „HTC Desire 500” ir Europos rinkai. Lietuvoje rugpjūčio mėn. gale turintis debiutuoti įrenginys pasižymės galingu 1,2 GHz keturių branduolių procesoriumi, palaikys „HTC BlinkFeed“ ir „Video Highlights“ funkcijas. Pastaroji vartotojų nuotraukas pavers 30 sekundžių trukmės video filmukais. Naujasis „HTC Desire 500” sukurtas ieškantiems aukšto lygio išmaniojo telefono už prieinamą kainą. Įrenginį bus galima rinktis iš dviejų spalvų: mėlynos ir juodos

 
„Bitė“ pataria: kaip atsikratyti reklaminių SMS žinučių
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 29 Liepa 2013 11:00

Vidutinis vartotojas per mėnesį sulaukia bent trijų SMS žinučių, kuriose reklamuojamos įvairios prekės ar akcijos, skaičiuoja telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“. Ji pastebi, kad vartotojai ne visada žino, kaip atsisakyti juos erzinančių reklaminių pranešimų. Greičiausias būdas – kreiptis į besireklamuojančias įmones tiesiogiai ir paprašyti pašalinti numerį iš jų duomenų bazių.

 
„Omnitel“ tris kartus padidino 3G ryšio aprėptį pajūryje ir pagerino mobiliojo interneto kokybę aplink Vilnių
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 15 Liepa 2013 12:24

Vis daugiau Lietuvos gyventojų su išmaniaisiais telefonais nesiskiria ir vasarą, vykdami ilsėtis į užmiestį ar prie jūros. Atsižvelgdama į tai, telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ net tris kartus padidino 3G ryšio aprėptį apie pajūrio miestus bei pagerino trečiosios kartos mobiliojo ryšio tinklo kokybę, aprėptį ir mobiliojo interneto greičius aplink Vilnių, kur gausu vasarnamių, vilniečių pamėgtų ežerų ir sodų bendrijų.

 
„Samsung“ pristatė „Galaxy Ace 3“
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 10 Birželis 2013 11:18

„Samsung Electronics“ pristatė naują populiariosios „Galaxy“ serijos išmanųjį telefoną „Samsung GALAXY Ace 3“. Lietuvoje telefonas su LTE versija pasirodys rugpjūčio mėnesį. Preliminari jo kaina – 776 Lt.

 
Du 4G miestus – Vilnių ir Kauną – „Omnitel“ sujungė 3G greitkeliu
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 16 Balandis 2013 15:15

Vilniaus ir Kauno dvimiesčio vizija tapo realybe. Du didžiausius Lietuvos miestus, padengtus 4G ryšiu, sujungė telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, išplėtusi ir modernizavusi greitkelyje tarp jų esantį 3G tinklą ir taip sukūrusi mobiliojo interneto dvimiestį.

 
„Samsung“ pristatė spausdinimo sprendimus mobiliesiems įrenginiams
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 09 Balandis 2013 13:41

„Samsung Electronics“ pristatė 3 mobiliuosius spausdinimo sprendimus, kurie leis iš mobiliųjų įrenginių spausdinti keliais spustelėjimais. „Galaxy S4“ įdiegti mobilieji spausdinimo sprendimai veikia kaip išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirta mobiliojo spausdinimo programėlė, operacinėje sistemoje įdiegus komandą „Spausdinti“, ir su keliuose naujuose „Samsung“ spausdintuvuose įdiegta technologija „Near Field Communication“ (NFC).

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed