Mobilusis pasaulis
„Maršrutai“ jau veikia ir su „Apple“
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 27 Lapkritis 2013 09:45

Nuo šiol su „Maršrutais“ planuoti keliones, nepraleisti reikiamo viešojo transporto galės ir „Apple“ naudotojai. Šiandien startuoja maršrutų planavimo programėlės „Maršrutai“ versija, pritaikyta „iOS“ operacinės sistemos naudotojams.

 

„Siekiame, jog programėlė „Maršrutai“ būtų naudinga ir pasiekiama kuo didesnei daliai vartotojų, todėl pritaikymas „Apple iOS“ platformai tai tiesiog dar vienas žingsnis, įgyvendinant šį tikslą, – teigia įmonės „TRAFI“, valdančios „Maršrutai.lt“ vadovas Martynas Gudonavičius.

 
„Tele2” paskelbė ankstyvas Kalėdas – gigabaitus dalins po litą
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2013 14:13

Vilnius, 2013 m. lapkričio 21 d. Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ kalėdines dovanas šiemet pradėjo dalinti anksti. Bendrovė kartu su neribotais pokalbiais bei SMS pasiūlė ir 1 GB duomenų naršymui. Visa tai – už 22 litus per mėnesį. Tai reiškia, kad mobilusis internetas kainuos vos vieną litą.

 

Kartu su „Tele2” neribotų pokalbių ir SMS planu „Pigiau“ užsakyti mobiliojo interneto paketą buvo galima ir iki šiol. Bendrovė šią paslaugą siūlė pigiausiai tarp operatorių. Naujas šventinis pasiūlymas mobilųjį internetą atpigina dar labiau.

 

„Kai buvo paskelbta apie neribotus pokalbius ir SMS, daug kas klausinėjo, kada pasiūlysim dar pigesnį mobilųjį internetą. Jį ir taip siūlome pigiausiai, bet šventėms kainą sumažinome dar labiau. Internetas po 1 Lt už gigabaitą yra tikrų tikriausia dovana, tokių mažų kainų dar nebuvo“, – sakė Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas.

 
Žemaitijoje ir pajūryje – sparti „Tele2” tinklo plėtra
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 20 Lapkritis 2013 13:44

Vilnius, 2013 m. lapkričio 20 d. Rudenį telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ įrengė ir atnaujino dvylika 2G bei 3G bazinių ryšio stočių Žemaitijoje ir pajūryje.

 

Naujos ryšio stotys rugsėjo-spalio mėnesiais buvo įrengtos šešiuose miestuose ir miesteliuose: Vadagiuose, Ubiškėje, Veliuonoje, Notėnuose, Pašilėje ir Kurmaičiuose. Per tą patį laikotarpį ryšio stotys atnaujintos Sudmantuose, Vėžaičiuose, Palangoje ir Klaipėdoje.

 
Ar gali būti telefone neriboti ne tik pokalbiai ir SMS, bet ir internetas
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 15 Lapkritis 2013 09:55

Mobiliojo telefono ryšio operatoriams pradėjus mūšį neribotais pokalbiais ir SMS, vis didesnę įtaką žmonių pasirinkimui daro naudojimosi mobiliuoju internetu poreikiai – tenka apsispręsti dėl duomenų kiekio ir pasiryžti mokėti papildomai už viršytą jų limitą. Tuo pat metu lietuviška telekomunikacijų bendrovė Telecentras tvirtina, kad ir internetas išmaniajame telefone gali būti neribotas.

 

„Mes nuo 2011 metų panaikinome visų planų duomenų ribojimus. Pradėjus masiškai naudotis išmaniaisiais telefonais, šis mobiliojo 4G interneto „Mezon“ privalumas ypač išryškėjo“, – sako Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė.

 

 
Šokoladinis „Android“ batonėlis: kas naujo „KitKat“ apsaugos sistemoje
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 13 Lapkritis 2013 13:47

Neseniai pasirodė nauja populiariosios „Android“ operacinės sistemos versija „KitKat“. Platformos atnaujinimai padarė įtaką ir apsaugos sistemai. „Kaspersky Lab“ išnagrinėjo „Android“ 4.4 versijos („KitKat“) atnaujinimus.

 

Pagrindiniai apsaugos sistemos atnaujinima nukreipti į skaitmeninius sertifikatus ir operacinės sistemos stiprinimą. Dabar „Android“ perspės vartotoją, jei įrenginyje įdiegtas „Certificate Authority“ (autorizavimo sertifikatas). Tai leidžia lengviau atsekti „Man-in-the-Middle“ tipo atakas vietos tinklų viduje. Kartu „Google Certificate Pinning“ sistema apsunkina „Google“ paslaugų siunčiamo ir gaunamo tinklo srauto perėmimą ir stebi, kad tik saugūs SSL sertifikatai iš leidžiamų sąrašo būtų naudojami „Google“ tam tikriems domenams prisijungti.

 

 
RRT matavimai: „Tele2“ mobilusis internetas yra sparčiausias
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 13 Lapkritis 2013 12:47

Vilnius, 2013 m. lapkričio 12 d. Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) devyniuose Lietuvos miestuose, įskaitant Vilnių ir Kauną, spalio mėnesį atlikti mobiliojo interneto greičio matavimai parodė, kad sparčiausią mobilųjį internetą siūlo telekomunikacijų bendrovė „Tele2“.

 

Spalį vidutinė duomenų siuntimo (FTP Upload) sparta „Tele2“ tinkle buvo 2829,23 Kb/s, duomenų atsisiuntimo greitis (FTP Download) siekė 9904,37 Kb/s (1 iliustracija).

 

 
Išmanusis laikrodis: verslininkui, namų šeimininkei, o gal slaptajam agentui?
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 11 Spalis 2013 08:29

Vienas didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų „Samsung“ rugsėjo pradžioje pristatė naująją technologiją – ant riešo dėvimą išmanųjį laikrodį „The Galaxy Gear“, kuris, tikimąsi, taps mobiliųjų telefonų ateitimi.  Jau kitą savaitę naujiena atsiras prekybos tinklo „Technorama“ parduotuvių lentynose, todėl nutarėme pasidomėti, kam šis prietaisas iš tiesų taps nepamainomu darbo ir laisvalaikio įrankiu.

 
Lietuvą pasiekė „Samsung Galaxy Note 3“
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:44

„Samsung Electronics“ Lietuvoje pradėjo prekybą naujuoju „Note“ serijos produktų modeliu „ 3“. Prietaisas leidžia patogiai ir sparčiai atlikti įvairias kasdienes užduotis, jame įdiegtos inovatyvios funkcijos, įskaitant patobulintąją „S Pen“, padeda vartotojams atskleisti savo individualumą. Apytikslė naujojo įrenginio kaina – 2500 Lt.

 
„Bitė“ tėvams padės jaustis ramiau vaikams naudojantis telefonais
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 27 Rugpjūtis 2013 08:37

Tėvai galės geriau pasirūpinti savo vaikų saugumu net ir mobiliuosiuose telefonuose. Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ sukūrė pirmąją Lietuvoje integruotą paslaugą, skirtą geriau rūpintis mobiliaisiais besinaudojančiais vaikais „Rūpestingi tėvai“. Ją sudaro ekspertų ir „Bitės“ saugaus elgesio el. erdvėje patarimai tėvams ir jų atžaloms bei to paties pavadinimo programėlė vaikų išmaniesiems telefonams.

 
„Bitės“ interneto telefone vartojimas išaugo 27 proc.
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 12 Rugpjūtis 2013 11:06

Per pirmąjį šių metų pusmetį vartotojai pradėjo intensyviau naudotis internetu telefone. Birželį 27 proc. aktyviai internetu besinaudojančių „Bitė Lietuva“ vartotojų atsisiuntė daugiau duomenų nei sausį. Labiausiai augo vartotojų, parsisiunčiančių nuo pusės iki vieno gigabaito duomenų, skaičius – beveik 50 procentų.

 
HTC pristato naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną „Desire 500”
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:51

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė, bendrovė HTC pristato naują išmanųjį telefoną „HTC Desire 500” ir Europos rinkai. Lietuvoje rugpjūčio mėn. gale turintis debiutuoti įrenginys pasižymės galingu 1,2 GHz keturių branduolių procesoriumi, palaikys „HTC BlinkFeed“ ir „Video Highlights“ funkcijas. Pastaroji vartotojų nuotraukas pavers 30 sekundžių trukmės video filmukais. Naujasis „HTC Desire 500” sukurtas ieškantiems aukšto lygio išmaniojo telefono už prieinamą kainą. Įrenginį bus galima rinktis iš dviejų spalvų: mėlynos ir juodos

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed