Mobilusis pasaulis
Mesti rūkyti padės ir mobilioji programėlė
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2012 00:00

Mesti rūkyti skatinantis interaktyvus sprendimas „iCoach“ (www.exsmokers.eu), kuris yra prieš rūkymą nukreiptos Europos Komisijos inicijuotos kampanijos „Exrūkaliai nenugalimi“ dalis, nuo šiol visiems norintiems yra prieinamas ir kaip mobiliajam telefonui skirta programėlė. Ši nemokama programėlė veikia su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, ją galima parsisiųsti iš internetinių programėlių parduotuvių (www.exsmokers.eu/mobile).


Naujoje programėlėje galima rasti įvertinimo jau spėjusias sulaukti tokias internetinės „iCoach“ versijos ypatybes kaip dienos patarimai, metančiojo rūkyti dienoraštis, testai pažangai matuoti ir biblioteka su naudinga informacija apie sveikatą. Visais šiais dalykais nuo šiol galima naudotis keliaujant, neprisijungus prie savo kompiuterio.

 
Atsinaujinusi „Omni ID“ privalumų programa tapo išmania ir pritaikoma prie kiekvieno kliento interesų
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 24 Rugsėjis 2012 00:00

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ atnaujino savo klientams skirtą „Omni ID“ privalumų programą, suteikiančią daug privilegijų ir specialių pasiūlymų. Nuo šiol „Omni ID“ yra pritaikoma prie konkretaus kliento interesų – „Omni ID“ korteles turintys „Omnitel“ klientai gali gauti tik jiems įdomius ir aktualius pasiūlymus savo pasirinktu būdu. Drauge pristatoma ir išmaniesiems telefonams skirta „Omni ID“ mobilioji programėlė, suteikianti galimybę sužinoti apie arčiausiai kliento buvimo vietos esančius pasiūlymus.

 
HTC ir „Microsoft“ pristato pirmuosius bendrus telefonus su „Windows“ OS
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 19 Rugsėjis 2012 00:00

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų lyderė HTC ir korporacija „Microsoft“ pristatė pirmuosius bendrus „Windows“ telefonus „8X“ ir „8S“. Šie išmanieji telefonai parduodami su naująja „Windows Phone 8” operacine sistema, pasižymi išskirtiniu dizainu, garsu, kurį užtikrina „Beats Audio™“ technologija, ir aukštos kokybės vaizdo kamera.

„HTC išmaniųjų telefonų „Windows Phone 8X“ ir „8S“ sąjunga su mūsų prekės ženklu yra didelis žingsnis abejoms kompanijoms. Kartu savo klientams siūlome išties unikalų produktą. Tikiuosi, kad tai – didelis žingsnis ilgalaikės partnerystės link“, - sakė kompanijos „Microsoft“ vadovas Steve‘as Ballmeris.

 
„Nokia“ tyrimas: ką veikia išmaniųjų telefonų vartotojai internete?
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 18 Rugsėjis 2012 00:00

2 iš 3-jų išmaniųjų telefonų vartotojų Lietuvoje naršo po internetą, o aktyviausiai tai daro 16-34 metų amžiaus vyrai, rodo „Nokia Lietuva“ užsakymu atliktas Lietuvos mobiliųjų telefonų vartotojų tyrimas.

„Interneto naudojimas išmaniajame telefone auga geometrine progresija ir, pagal įvairias prognozes, jau 2014-2015 metais daugiau planetos gyventojų internetą pasieks mobiliaisiais telefonais, nei per kompiuterį. Lietuvoje interneto kompiuteryje skvarba didelė ir siekia apie 68 proc., tad čia mūsų tikslas, kad interneto naudojimas mobiliajame įrenginyje vytųsi interneto naudojimą kompiuteryje“, – sakė „Nokia Lietuva“ pardavimų vadovas Vytenis Koryzna.

 
Lietuviai norėtų lojalumo korteles perkelti į išmaniuosius telefonus
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 17 Rugsėjis 2012 00:00

Penkios lojalumo kortelės ir daugiau – taip atrodo daugumos lietuvių piniginės. Poreikis gauti nuolaidų įvairioms prekėms ir paslaugoms priverčia apsikrauti begale nuolaidų kortelių, tačiau, išmaniųjų telefonų turėtojų teigimu, galimybė sužinoti apie visas nuolaidas savo išmaniajame telefone labai palengvintų naudojimąsi lojalumo programomis. Tai atskleidė telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ apklausa, atlikta naudojantis tarptautine mobiliąja programėle išmaniesiems telefonams „Omnitel Trends“.

 
„App Store“ pasirodė naujas lietuvių žaidimas
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 15 Rugsėjis 2012 00:00

„Apple“ elektroninėje parduotuvėje „App Store“ pasirodė naujas lietuvių žaidimų kūrėjų „OSM Games“ kūrinys – „Captain Badass“. Naujojo žaidimo principas - vertikali šaudyklė, kuri yra sukurta naudojantis „stop-motion“ animacijos technologija.

„Captain Badass“ esmė – įsikūnijus į žaidimo pagrindinį herojų išnaikinti modifikuotas daržoves, kurios kėsinasi užkariauti pasaulį. Pereinant į aukštesnį lygį, daržovės tampa greitesnės ir pavojingesnės, tuo tarpu herojus gauna vis daugiau pinigų už kuriuos gali įsigyti vis galingesnius ginklus ir išgelbėti pasaulį.

 
"Windows 8" programėlių parduotuvė atvėrė duris Lietuvos programuotojams
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 15 Rugsėjis 2012 00:00

Naujausios „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows 8“ programėlių parduotuvė tapo prieinama programuotojams iš 120 šalių, tarp kurių yra ir Lietuva. Nuo šiol Lietuvos programuotojai gali talpinti programėles „Windows Store“ parduotuvėje ir pradėti uždirbti iš savo kūrinių. Pirmąją lietuvišką programėlę į „Windows Store“ jau patalpino įmonė „Visma Lietuva“. Bendrovė sukūrė kino repertuarų programėlę „Filmai by cinema.lt“.

 

„Nors dar liko laiko iki galutinės „Windows 8“ versijos pasirodymo, jau kurį laiką matome didėjantį programuotojų susidomėjimą „Windows 8“ programų kūrimu. Planuojame, kad „Windows 8“ greitai užims didelę operacinių sistemų rinkos dalį, o tai reiškia puikias perspektyvas programuotojams“, - sakė „Microsoft“ technologijų ekspertas Tautvydas Dagys.

 
Informacija apie komunalines paslaugas – išmaniajame telefone
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 13 Rugsėjis 2012 00:00

Viena sąskaita“ sukūrė specialią aplikaciją išmaniesiems „Apple“ telefonams, su kuria galima atnaujinti vandens, dujų ir elektros skaitiklių duomenis. Šį rodmenų įvedimo būdą naudojantys „iPhone“ savininkai nebegaišta laiko žymėdamiesi skaičių ant lapelių, o iškart juos suveda į „Vienos sąskaitos“ sistemą.

„Vienos sąskaitos“ generalinio direktoriaus Dariaus Kriuko teigimu, sukurti aplikaciją paskatino noras dar labiau palengvinti klientų kasdienybę ir supaprastinti naudojimąsi „Viena sąskaita“.

„Anksčiau gyventojai turėdavo užsirašyti skaitiklių rodmenis ant lapelio ir visas sąskaitas apmokėdavo atskirai. Prieš penkerius metus pasiūlėme visas sąskaitas mokėti vienu pervedimu per „Vieną sąskaitą“. Siekiame kuo labiau palengvinti šį procesą ir žengiame dar vieną žingsnį – dabar pakaks duomenis įvesti į telefoną ir aplikacija atliks likusį darbą“, – sako D. Kriukas.

 
„TeliaSonera“ turi dvidešimt milijonų mobiliojo ryšio abonentų
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 10 Rugsėjis 2012 19:23

„TeliaSonera“ mobiliojo ryšio abonentų skaičius pasiekė dvidešimt milijonų. Jubiliejinė klientė pasirašė sutartį Ispanijoje, Madride – su Ispanijos telekomunikacijų bendrove „Yoigo“, įeinančia į „TeliaSonera Mobility Services“.

Jubiliejinė „TeliaSonera Mobility Services“ abonentė įsigijo išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy S3“, kuriuo ji neribotai kalba, siunčia elektroninius laiškus, SMS žinutes ir laisvalaikiu žaidžia „Angry Birds“.

 
„Samsung Galaxy S III“ per 100 dienų parduota 20 mln. vienetų
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 01:56

„Samsung Electronics“ pranešė, kad „Galaxy S III“ telefono, rinkai pristatyto šių metų gegužės mėnesį, per pirmąsias 100 dienų parduota 20 milijonų vienetų. Tai rekordinis kompanijos telefonų pardavimų skaičius per tokį laiką.

„Galaxy S III“ ypatingo populiarumo sulaukė nuo pirmojo pristatymo rinkai gegužės mėnesį. Džiaugiamės, kad vartotojai jį įvertino“, – pasakė JK Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir mobiliųjų komunikacijų padalinio prezidentas.

 
Kas trečias išmaniojo telefono naudotojas JAV turi „iPhone“
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:45

Išmanieji telefonai su „Android“ operacine sistema rinkoje pasirodė 2009-aisiais, kuomet vartotojams buvo pristatytas „Motorola Droid“. Netrukus po to, kompanijos „Google“ sukurta mobilioji platforma tvirtai įsitvirtino išmaniųjų telefonų industrijoje ir iki šiol JAV užėmė net 50 procentų rinkos.

Tačiau kompanija „Apple“, kuri yra antroji iš dviejų šios rinkos favoričių, priėmė „Google“ mestą iššūkį. Dėka „iPhone“ išmaniųjų telefonų serijos bei bendradarbiavimo su mobiliųjų tinklų operatoriais, JAV technologijų milžinė dabar užima 30 procentų rinkos.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed