Mobilusis pasaulis
„Nokia“ tyrimas: ką veikia išmaniųjų telefonų vartotojai internete?
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 18 Rugsėjis 2012 00:00

2 iš 3-jų išmaniųjų telefonų vartotojų Lietuvoje naršo po internetą, o aktyviausiai tai daro 16-34 metų amžiaus vyrai, rodo „Nokia Lietuva“ užsakymu atliktas Lietuvos mobiliųjų telefonų vartotojų tyrimas.

„Interneto naudojimas išmaniajame telefone auga geometrine progresija ir, pagal įvairias prognozes, jau 2014-2015 metais daugiau planetos gyventojų internetą pasieks mobiliaisiais telefonais, nei per kompiuterį. Lietuvoje interneto kompiuteryje skvarba didelė ir siekia apie 68 proc., tad čia mūsų tikslas, kad interneto naudojimas mobiliajame įrenginyje vytųsi interneto naudojimą kompiuteryje“, – sakė „Nokia Lietuva“ pardavimų vadovas Vytenis Koryzna.

 
Lietuviai norėtų lojalumo korteles perkelti į išmaniuosius telefonus
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 17 Rugsėjis 2012 00:00

Penkios lojalumo kortelės ir daugiau – taip atrodo daugumos lietuvių piniginės. Poreikis gauti nuolaidų įvairioms prekėms ir paslaugoms priverčia apsikrauti begale nuolaidų kortelių, tačiau, išmaniųjų telefonų turėtojų teigimu, galimybė sužinoti apie visas nuolaidas savo išmaniajame telefone labai palengvintų naudojimąsi lojalumo programomis. Tai atskleidė telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ apklausa, atlikta naudojantis tarptautine mobiliąja programėle išmaniesiems telefonams „Omnitel Trends“.

 
„App Store“ pasirodė naujas lietuvių žaidimas
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 15 Rugsėjis 2012 00:00

„Apple“ elektroninėje parduotuvėje „App Store“ pasirodė naujas lietuvių žaidimų kūrėjų „OSM Games“ kūrinys – „Captain Badass“. Naujojo žaidimo principas - vertikali šaudyklė, kuri yra sukurta naudojantis „stop-motion“ animacijos technologija.

„Captain Badass“ esmė – įsikūnijus į žaidimo pagrindinį herojų išnaikinti modifikuotas daržoves, kurios kėsinasi užkariauti pasaulį. Pereinant į aukštesnį lygį, daržovės tampa greitesnės ir pavojingesnės, tuo tarpu herojus gauna vis daugiau pinigų už kuriuos gali įsigyti vis galingesnius ginklus ir išgelbėti pasaulį.

 
"Windows 8" programėlių parduotuvė atvėrė duris Lietuvos programuotojams
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 15 Rugsėjis 2012 00:00

Naujausios „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows 8“ programėlių parduotuvė tapo prieinama programuotojams iš 120 šalių, tarp kurių yra ir Lietuva. Nuo šiol Lietuvos programuotojai gali talpinti programėles „Windows Store“ parduotuvėje ir pradėti uždirbti iš savo kūrinių. Pirmąją lietuvišką programėlę į „Windows Store“ jau patalpino įmonė „Visma Lietuva“. Bendrovė sukūrė kino repertuarų programėlę „Filmai by cinema.lt“.

 

„Nors dar liko laiko iki galutinės „Windows 8“ versijos pasirodymo, jau kurį laiką matome didėjantį programuotojų susidomėjimą „Windows 8“ programų kūrimu. Planuojame, kad „Windows 8“ greitai užims didelę operacinių sistemų rinkos dalį, o tai reiškia puikias perspektyvas programuotojams“, - sakė „Microsoft“ technologijų ekspertas Tautvydas Dagys.

 
Informacija apie komunalines paslaugas – išmaniajame telefone
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 13 Rugsėjis 2012 00:00

Viena sąskaita“ sukūrė specialią aplikaciją išmaniesiems „Apple“ telefonams, su kuria galima atnaujinti vandens, dujų ir elektros skaitiklių duomenis. Šį rodmenų įvedimo būdą naudojantys „iPhone“ savininkai nebegaišta laiko žymėdamiesi skaičių ant lapelių, o iškart juos suveda į „Vienos sąskaitos“ sistemą.

„Vienos sąskaitos“ generalinio direktoriaus Dariaus Kriuko teigimu, sukurti aplikaciją paskatino noras dar labiau palengvinti klientų kasdienybę ir supaprastinti naudojimąsi „Viena sąskaita“.

„Anksčiau gyventojai turėdavo užsirašyti skaitiklių rodmenis ant lapelio ir visas sąskaitas apmokėdavo atskirai. Prieš penkerius metus pasiūlėme visas sąskaitas mokėti vienu pervedimu per „Vieną sąskaitą“. Siekiame kuo labiau palengvinti šį procesą ir žengiame dar vieną žingsnį – dabar pakaks duomenis įvesti į telefoną ir aplikacija atliks likusį darbą“, – sako D. Kriukas.

 
„TeliaSonera“ turi dvidešimt milijonų mobiliojo ryšio abonentų
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 10 Rugsėjis 2012 19:23

„TeliaSonera“ mobiliojo ryšio abonentų skaičius pasiekė dvidešimt milijonų. Jubiliejinė klientė pasirašė sutartį Ispanijoje, Madride – su Ispanijos telekomunikacijų bendrove „Yoigo“, įeinančia į „TeliaSonera Mobility Services“.

Jubiliejinė „TeliaSonera Mobility Services“ abonentė įsigijo išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy S3“, kuriuo ji neribotai kalba, siunčia elektroninius laiškus, SMS žinutes ir laisvalaikiu žaidžia „Angry Birds“.

 
„Samsung Galaxy S III“ per 100 dienų parduota 20 mln. vienetų
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 01:56

„Samsung Electronics“ pranešė, kad „Galaxy S III“ telefono, rinkai pristatyto šių metų gegužės mėnesį, per pirmąsias 100 dienų parduota 20 milijonų vienetų. Tai rekordinis kompanijos telefonų pardavimų skaičius per tokį laiką.

„Galaxy S III“ ypatingo populiarumo sulaukė nuo pirmojo pristatymo rinkai gegužės mėnesį. Džiaugiamės, kad vartotojai jį įvertino“, – pasakė JK Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir mobiliųjų komunikacijų padalinio prezidentas.

 
Kas trečias išmaniojo telefono naudotojas JAV turi „iPhone“
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:45

Išmanieji telefonai su „Android“ operacine sistema rinkoje pasirodė 2009-aisiais, kuomet vartotojams buvo pristatytas „Motorola Droid“. Netrukus po to, kompanijos „Google“ sukurta mobilioji platforma tvirtai įsitvirtino išmaniųjų telefonų industrijoje ir iki šiol JAV užėmė net 50 procentų rinkos.

Tačiau kompanija „Apple“, kuri yra antroji iš dviejų šios rinkos favoričių, priėmė „Google“ mestą iššūkį. Dėka „iPhone“ išmaniųjų telefonų serijos bei bendradarbiavimo su mobiliųjų tinklų operatoriais, JAV technologijų milžinė dabar užima 30 procentų rinkos.

 
Rugsėjo 12-ąją „Apple“ surengs renginį, kuriame gali būti pristatytas „iPhone 5“
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2012 21:43

Kompanija „Apple“ paskelbė, jog rugsėjo 12-ąją surengs specialų renginį. Technologijų pasaulio ekspertai bei kompanijos fanai renginyje tikisi naujausią „iPhone“ modelį, dar vadinamą „iPhone 5“, kurio vartotojai laukia jau bene dvejus metus.

„Apple“ antradienio rytą išsiuntinėjo kvietimus į renginį, kuris rugsėjo 12-ąją įvyks San Franciske. Kvietime rašoma, jog renginys vyks „Yerba Buena“ menų centre, o prasidės 10 val. (20 val. Lietuvos laiku - red. past.)“, - skelbia „The Loop“.

 
Naujųjų „Nokia Lumia 920“ ir „Lumia 820“ arsenale – bevielis įkrovimas ir papildytos tikrovės žemėlapiai
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2012 21:33

Suomijos bendrovė „Nokia“ šiandien pristatė pirmuosius telefonus su „Windows Phone 8“ operacine sistema „Lumia 920“ ir „Lumia 820“. Naujieji telefonai išsiskirs galimybe baterijas įkrauti bevieliu būdu, o serijos flagmanas „Lumia 920“ bus aprūpintas fotokameroje integruota „Nokia PureView“ slankiojo objektyvo technologija.

 
Ar gali didesnės įstrižainės „iPhone“ įveikti „Android“?
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 04 Rugsėjis 2012 22:03

Net ir nesidomintis technologijomis žmogus tikriausiai žino, jog išmaniųjų telefonų rinkoje šiuo metu lyderio poziciją yra užėmę išmanieji telefonai su „Android“ operacine sistema. Būtent tokią poziciją jiems garantuoja didelis vartotojų skaičius beveik visame pasaulyje.

Tačiau tik ne Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rinkos tyrimų agentūros „Kantar Worldpanel ComTech“ atliktas naujausias tyrimas parodė, jog „Android“ flagman‘ų pardavimai JAV per metus nukrito iki 4,5 procento; tuo tarpu „iOS“ vartotojų skaičius kiekvienais metais stabiliai auga net 9 procentais.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed