It Naujienos

„Facebook“ pašalintas nuotraukas žada saugoti ne ilgiau 30 dienų
Interneto Gidas
Penktadienis, 17 Rugpjūtis 2012 12:53

„Facebook“ nustatė maksimalų pašalintų nuotraukų saugojimo laikotarpį savo serveriuose – 30 dienų. Iki šiol jokių pašalintų nuotraukų saugojimo terminų nebuvo. Tai reiškė, jog pašalinus nuotraukas, jos likdavo socialinio tinklo serveriuose ir buvo prieinamos per tiesiogines nuorodas. Tai sukėlė vartotojų nepasitenkinimą. Tačiau teisiškai jokių pretenzijų vartotojai pateikti negali, nes registruojantis sutinka su socialinio tinklo taisyklėmis.

 
Pradėjo veikti dar vienas torrentų šnipas – „ScanEye“
Interneto Gidas
Trečiadienis, 15 Rugpjūtis 2012 19:51

Pradėjo veikti servisas „ScanEye“, kuris seka P2P tinklų vartotojus ir registruoja, iš kokių IP adresų kokie failai atsisiunčiami.

„ScanEye“ svetainėje galima pasižiūrėti, kokie failai buvo atsisiųsti iš jūsų IP adreso. Iš kitų IP adresų atsisiųstų failų sąrašo peržiūrėti negalima. Tačiau kompanija teikia paslaugas autorinių teisių savininkams ir interneto tiekėjams.

Autorinių teisių savininkai iš „ScanEye“ gali gauti tam tikro filmo ar muzikinio albumo atsisiuntusių vartotojų IP adresų sąrašą, o interneto tiekėjai – gauti informaciją apie jų tinkluose atsisiunčiamus failus.

 
Britai perka daugiau elektroninių nei popierinių knygų
Įvairenybės
Trečiadienis, 08 Rugpjūtis 2012 21:50

Interneto parduotuvė „Amazon“ paskelbė, jog britai teikia pirmenybę elektroninėms knygoms.

2010-ųjų rugpjūtį „Amazon“ Didžiojoje Britanijoje pristatė elektroninių knygų skaitytuvus „Kindle“. 2011-ųjų gegužės mėnesį skaitmeniniai leidiniai pagal pardavimus aplenkė knygas su kietais viršeliais santykiu 2:1.

Dabar „Amazon“ parduoda daugiau elektroninių knygų nei visų spausdintų leidinių (su kietais ir minkštais viršeliai). Nuo metų pradžios šimtui popierinių tenka 114 elektroninių knygų. Šioje statistikoje neatsižvelgiama į nemokamas elektronines knygas, tačiau atsižvelgiama į popierinės knygas, kurios neturi „Kindle“ versijos.

 
„Android“ ir „iOS“ įrenginiai užima 85% išmaniųjų telefonų rinkos
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 08 Rugpjūtis 2012 21:48

Kompanijos IDC pateikti duomenys rodo tolimesnį mobiliosios operacinės sistemos „Android“ populiarėjimą: jos dalis artėja prie 70%.

Antrame šių metų ketvirtyje visame pasaulyje buvo realizuota apie 154 milijonai įvairių operacinių sistemų valdomų išmaniųjų telefonų. Tai 42,2% daugiau nei 2011-aisiais tuo pačiu metu.

 
Po mėnesio „Nokia“ pristatys „Windows Phone 8“ išmanųjį telefoną
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 06 Rugpjūtis 2012 20:21

Kompanija „Nokia“ rugsėjo 5-6 dienomis Helsinkyje vyksiančioje parodoje „Nokia World 2012“ pristatys naujos kartos išmanųjį telefoną.

Šiame „smartfone“ bus naudojama „Windows Phone 8“ operacinė sistema. Pabrėžiama, jog „Nokia“ pristatys naujuosius savo išmaniuosius telefonus greičiau nei naujos kartos „iPhone“, kurio debiutas numatytas rugsėjo 12-ąją. Parduotuvėse „Windows Phone 8“ valdomi „Nokia“ įrenginiai pasirodys prieš prasidedant kalėdiniams išpardavimams.

 
Styvas Wozniakas: „debesų“ technologijos virs siaubingomis problemomis
Interneto Gidas
Pirmadienis, 06 Rugpjūtis 2012 20:17

Vienas iš kompanijos „Apple“ įkūrėjų, Styvas Wozniakas, išsakė savo nuomonę dėl vis populiarėjančių „debesų“ duomenų saugyklų.

„Aš išties esu surūpinęs tuo, kad viskas persikelia į „debesis“. Aš manau, jog per ateinančius 5 metus tai virs siaubingomis problemomis. „Debesyje“ mums nieko nepriklauso. Aš norėčiau jausti tai, ką turiu. Tačiau kuo daugiau informacijos mes įkeliame į internetą, į „debesis“, tuo mažiau ją galime kontroliuoti“.

 
Indijoje išleista pigiausia „Android Jelly Bean“ valdoma planšetė
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 03 Rugpjūtis 2012 11:56

Indijos kompanija „Karbonn Mobile India Private“ paskelbė pradedanti prekiauti planšetiniu kompiuteriu „Karbonn Smart Tab 1“. Kompanija teigia, jog tai yra pigiausia operacinės sistemos „Android 4.1 Jelly Bean“ valdoma planšetė.

 
„Facebook“ paskaičiavo netikrų paskyrų skaičių
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 02 Rugpjūtis 2012 17:57

Beveik 9% „Facebook“ paskyrų yra netikros arba pažeidžia socialinio tinklo taisykles. Tokie duomenys pateikiami „Facebook“ ataskaitoje.

Mėnesio „Facebook“ auditorija liepos pabaigoje siekė 955 milijonus vartotojų. Iš jų 4,8% paskyrų yra dubliuojančios, t. y. sukurtos vartotojų, jau užsiregistravusių socialiniame tinkle. „Facebook“ taisyklės draudžia kurti daugiau nei vieną paskyrą.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed