It Naujienos

Samsung pristatė „Windows 8“ ir „Windows Phone 8“
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 21:08

„Samsung Electronics“ pristatė naujo prekės ženklo ATIV įrenginius, kuriuose įdiegtos „Windows 8“ ir „Windows Phone 8“ operacinės sistemos, skirtos išmaniesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams.

 
Battlefield 3 papildymas Armored Kill bus išleistas po savaitės
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 21:06

Kitą savaitę dienos šviesą išvys naujas Battlefield 3 šaudyklės papildymų paketas - Armored Kill. Rugsėjo 4 dieną - Armored Kill pirmiausia pasieks PlayStation 3 žaidėjus, o po savaitės – rugsėjo 11-ąją – ir PC bei Xbox 360 konsolės savininkus.

Armored Kill – tai trečiasis iš penkių suplanuotų, internetu parsisiunčiamų Battlefield 3 papildymų paketų. Iki šiol EA DICE studija jau išleido Back to Karkand ir Close Quarters paketus, o ateityje planuoja pristatyti Aftermath bei Endgame (pastarieji turėtų būti išleisti iki šių metų pabaigos).

 
Naujas Skyrim papildymų paketas - Hearthfire
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 21:01

Laukti naujo The Elder Scrolls V: Skyrim turinio papildymo ilgai laukti nebeteks. Naujas internetu parsisiunčiamas paketas, pavadinimu Hearthfire, dienos šviesą išvys rytoj. Pirmiausia jį už 5 JAV dolerių arba 400 Microsoft taškų galės įsigyti Xbox 360 konsolių savininkai (pagal galiojančia Bethesda bei Microsoft sutartį, žaidimo papildymai pirmiausia platinami Xbox Live skaitmeninio platinimo sistemoje. Papildymo PC bei PlayStation 3 versijų sulauksime po mėnesio).

 
2020-aisias Ethernet tinklų pralaidumas gali siekti 10 Tb/s
Interneto Gidas
Antradienis, 21 Rugpjūtis 2012 18:37

Elektronikos ir elektrotechnikos inžinierių institutas (The Institute of Electrical and Electronics Engineers, IEEE) suformavo specialią darbo grupę – IEEE 802.3 Industry Connections Higher Speed Ethernet Consensus, kuriai teks nuspręsti, kokias greičio charakteristikas turės naujos kartos Ethernet standartas.

2010-aisiais buvo patvirtinta galutinė specifikacija IEEE 802.3ba, kurioje aprašomas 100 Gigabit Ethernet duomenų perdavimo standartas. Joje numatyti du galimi duomenų perdavimo greičiai – 40 ir 100 Gb/s.

 
„uTorrent“ naudotojai galės atsisakyti reklamos
Programinė įranga
Sekmadienis, 19 Rugpjūtis 2012 11:58

uTorrent“ naudotojai galės išjungti reklamą, kuri atsiras naujoje programos versijoje.

Rugpjūčio 10-ąją „uTorrent“ kūrėjai paskelbė apie programoje atsirasiantį reklaminį bloką. Tada buvo teigiama, kad vartotojai galės išjungti konkrečią reklamą, tačiau negalės visiškai jos atsisakyti. Išimtis buvo numatyta tik mokamos programos versijos pirkėjams.

 
Prognozuojama, kad šiais metais JAV legalūs skaitmeninės muzikos pardavimai aplenks prekyba kompaktiniais diskais
Audio-Video
Sekmadienis, 19 Rugpjūtis 2012 00:10

Kompanija „Strategy Analytics“ prognozuoja, kad iki šių metų pabaigos  pirmą kartą istorijoje skaitmeninių įrašų pardavimai aplenks prekyba įrašais kompaktiniuose diskuose. Ataskaitoje pateikiami duomenys tik apie legalią muzikos prekybą.

Ekspertai teigia, jog 2012-ieji tapo lūžio metais labiausiai dėl staigaus srautinių muzikos servisų („Spotify“, „Pandora“) populiarumo augimo, kurie aktyviai veikia JAV. Srautinių muzikos servisų paslaugomis taip pat aktyviai naudojasi Švedijos ir Pietų Korėjos gyventojai.

 
Popsas tampa garsesnis
Audio-Video
Šeštadienis, 18 Rugpjūtis 2012 23:50

Žuanas Seras su kolegomis iš Barselonos Dirbtinio intelekto mokslų tyrimo instituto pasinaudojo „Milijono dainų“ duomenų baze. Ją sudaro 280 GB failas, kuriame pateikta informacija apie beveik 45 tūkstančių atlikėjų dainas. Beveik pusė milijono bazės dainų buvo įrašytos 1955-2010 metais. Jos ir domino mokslininkus.

Specialistai atkreipė dėmesį į tris aspektus: tembrą, tonaciją ir garsumą. Paaiškėjo, jog po piko, pasiekto 1960-aisiais, tembrų įvairovė vis mažėjo. Tai įvyko dėl muzikinės paletės homogenizacijos ir garso įrašų standartizacijos. Ta pati istorija ir su tonacija: muzikinis žodynas praktiškai nepakito, tačiau sintaksė tapo labiau apribota. Dažniausiai kompozitoriai naudoja tuos natų ir akordų derinius, kuriuos jau išbandė pirmtakai.

 
Ruošiamas aukštos kokybės video ir audio failų suspaudimo standartas – H.265
Audio-Video
Penktadienis, 17 Rugpjūtis 2012 18:53

„Moving Picture Experts Group“ (MPEG) ekspertų grupė paruošė juodraštinį aukštos kokybės video ir audio failų suspaudimo standarto variantą – H.265, arba „High Efficiency Video Coding“ (HEVC).

Tikimasi, kad H.265 formato video užims maždaug dvigubai mažiau vietos be kokybės praradimo nei H.264 formato vaizdo įrašai.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed