It Naujienos

Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II
Žaidimai
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 01:37

Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.

 
Už „The Pirate Bay“ nario suėmimą hakeriai keršija atakuodami Kambodžos tinklapius
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 17:03

Hakerių grupuotė „NullCrew“ pradėjo Kambodžos interneto svetainių atakas, taip atsakydama į vieno iš torrent portalo „The Pirate Bay“ įkūrėjo Gottfrido Svartholmo suėmimą.

„NullCrew“ savo operaciją pavadino #OpTPB („Operation The Pirate Bay“). Tarp programišių atakuotų resursų yra Kambodžos ginkluotosios pajėgos, Visuomeninių darbų ministerija ir Kambodžos standartų institutas.

Servise „Pastebin“ „NullCrew“  paskelbė vartotojų vardus ir slaptažodžius prieigai prie minėtų tinklapių. Kol kas neaišku, kiek rimtai nukentėjo šios įstaigos.

 
Tyrimas: sekami beveik visi „BitTorrent“ naudotojai
Technologijos
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:51

Beveik visi naudojantys failų dalinimosi paslaugą „BitTorrent“ norėdami parsisiųsti naujausią filmą arba muziką tikriausiai yra stebimi, rodo JK tyrėjų atliktas tyrimas, rašo BBC.

Birmingemo universiteto atliktas tyrimas rodo, kad nelegalus duomenų dalintojas, besisiunčiantis populiarų turinį, yra užfiksuojamas per tris valandas.

 
M. Zuckerbergas nusprendė pasilaikyti jam priklausančias „Facebook“ akcijas
E-verslas
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:47

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas nutarė metus neparduoti jam priklausančių kompanijos akcijų. Kaip rašo „The Wall Street Journal“, socialinio tinklo vadovybė mano, kad ši priemonė turėtų morališkai palaikyti akcininkus ir kompanijos darbuotojus.

Vadovai Marcas Andreessenas ir Donaldas Grahamas neparduos daugiau „Facebook“ akcijų, nei būtina norint sumokėti mokesčius. Taip pat socialinis tinklas ketina skirti 1,9 mlrd. dolerių vertybiniams popieriams iš savo darbuotojų išpirkti.

 
Kas trečias išmaniojo telefono naudotojas JAV turi „iPhone“
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:45

Išmanieji telefonai su „Android“ operacine sistema rinkoje pasirodė 2009-aisiais, kuomet vartotojams buvo pristatytas „Motorola Droid“. Netrukus po to, kompanijos „Google“ sukurta mobilioji platforma tvirtai įsitvirtino išmaniųjų telefonų industrijoje ir iki šiol JAV užėmė net 50 procentų rinkos.

Tačiau kompanija „Apple“, kuri yra antroji iš dviejų šios rinkos favoričių, priėmė „Google“ mestą iššūkį. Dėka „iPhone“ išmaniųjų telefonų serijos bei bendradarbiavimo su mobiliųjų tinklų operatoriais, JAV technologijų milžinė dabar užima 30 procentų rinkos.

 
Capcom tiria Resident Evil 6 kopijų vagystę
Žaidimai
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:42

Capcom patvirtino gandus, kad Lenkijos parduotuvėse jau parduodamos dar nepasirodžiusio žaidimo kopijos. Resident Evil 6 bus oficialiai išleistas tik spalio 2 dieną. Capcom ėmėsi susidariusios situacijos tyrimo.

Paaiškėjo, kad žaidimo kopijos, pasirodžiusios Lenkijoje, nėra Resident Evil 6 piratinės versijos, o originalios pakuotės, pavogtos iš Capcom Vokietijos skyriaus. Capcom teigia, kad pavogtas nedidelis žaidimo kopijų skaičius. Kiek tiksliai – kompanija neatskleidžia. Dabar aiškinamasi, kaip jie pateko į Lenkiją.

 
Half-Life modas Black Mesa – startuoja kitą savaitę
Žaidimai
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2012 21:47

Bendruomenė, kurianti naują Half-Life žaidimo modą, Black Mesa (anksčiau vadinosi Black Mesa: Source), paskelbė, kad pirmoji žaidimo dalis bus išleista jau rugsėjo 14 dieną. Oficiali internetinė modo svetainė pasipildė virtualiu laikmačiu, skaičiuojančiu laiką iki oficialaus žaidimo starto.

 
Rugsėjo 12-ąją „Apple“ surengs renginį, kuriame gali būti pristatytas „iPhone 5“
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2012 21:43

Kompanija „Apple“ paskelbė, jog rugsėjo 12-ąją surengs specialų renginį. Technologijų pasaulio ekspertai bei kompanijos fanai renginyje tikisi naujausią „iPhone“ modelį, dar vadinamą „iPhone 5“, kurio vartotojai laukia jau bene dvejus metus.

„Apple“ antradienio rytą išsiuntinėjo kvietimus į renginį, kuris rugsėjo 12-ąją įvyks San Franciske. Kvietime rašoma, jog renginys vyks „Yerba Buena“ menų centre, o prasidės 10 val. (20 val. Lietuvos laiku - red. past.)“, - skelbia „The Loop“.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed