It Naujienos

Kitais metais elektronika pabrangs dėl atlyginimų kėlimo Kinijoje
E-verslas
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 15:08

Dėl atlyginimų augimo Kinijoje, kur gaminama ir surenkama didžioji dalis elektronikos, padidės elektroninės įrangos savikaina, o tai neišvengiamai paveiks įrenginių kainą.

Atlyginimų augimas padidins kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir kitų įrenginių kainą.

 
„Huawei“ pristatė naująjį „Huawei Ascend D1 Quad XL“
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 15:03

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšių technologijų tiekėjų „Huawei“ pristatė naują išmanųjį telefoną „Huawei Ascend D1 Quad XL“, pasižymintį išskirtinėmis ekrano, baterijos ir procesorius savybėmis.

Naujajame „Android 4.0“ pagrindu sukurtame įrenginyje įdiegta „Huawei“ baterijos taupymo technologija, iki 30 proc. sumažinanti energijos naudojimą. Galinga 2600 mAh baterija suteikia „Huawei Ascend D1 Quad XL“ įspūdingą ištvermingumą – net 15 valandų pokalbio ir 500 valandų budėjimo režimu. Taip pat „Huawei Ascend D1 Quad XL“ turi galingą 1,2 GHz K3V2 procesorių su integruotu 16x GPU.

 
EA Maxis: PC žaidimų rinka dar gyva
Žaidimai
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 12:56

PC žaidimų erdvė nemiršta. Bent jau taip sako EA Maxis studijos vyriausiasis prodiuseris, Kip Katsarelis. „Kylant žaidimo konsolių populiarumui, daug kas mano, kad PC rinka eina į antrą planą. Tačiau mes matom, kad PC rinka nemirė, o ypač gyva.“

Katsarelis teigia, kad stiprus Activision Blizzard leidėjų žaidimo, Diablo III, startas gegužę ir besitęsiantis The Sims žaidimų serijos gyvavimas – puikūs PC žaidimų zonos gyvavimo pavyzdžiai. „Taigi, ten yra rinka. Mes turime auditoriją, kuri nori žaidimų šioje platformoje, o mes ties jais dirbame ir dirbsime“, - sako Katsarelis.

 
„IFA 2012“ parodoje „Huawei“ pristatė vartotojo sąsają „Android“ įrenginiams
Programinė įranga
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 12:42

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėjų „Huawei“ šią savaitę „IFA 2012“ parodoje Berlyne surengė išankstinę „Huawei Emotion“ vartotojo sąsajos peržiūrą. „Android“ veikianti sąsaja atliks svarbų vaidmenį stiprinant kompanijos išmaniųjų telefonų rinkinį. Vadovaujantis į vartotoją orientuota „Huawei“ dizaino filosofija „Dizainas su empatija“, „Emotion“ buvo kuriama ištyrus vartotojų naudojimosi telefonais ypatybes ir lūkesčius.

 
Kibernetiniai sukčiai taikosi į išmaniuosius įrenginius
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 13:47

Technologijų pasaulyje plinta grėsmės, kurioms pagrindą suteikia spartėjantis įrenginių konvergencijos procesas. Jis apima kompiuterius, mobiliuosius telefonus, fotoaparatus, netgi spausdintuvus – visus išmaniuosius įrenginius, kurie gali tarpusavyje jungtis, interneto ar vietinio tinklo pagalba keistis duomenimis. Ekspertai prognozuoja, jog ši tendencija stiprės ir ateinančiais metais taps viena iš didžiausių saugumo grėsmių.

 
Robotai varžosi savo „olimpinėse“ žaidynėse
Įvairenybės
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 13:43

Nors Londonas ir šeimininkavo šių metų vasaros olimpinėse žaidynėse, Bristolis yra ta vieta, kurioje turėtum dabar būti, jei esi sportiškas robotukas.

26 komandos iš viso pasaulio šią savaitę varžosi „FIRA RoboWorld Cup“. Robotai varžosi įvairiuose žaidimuose, pavyzdžiui – futbole, krepšinyje ir net svorių kilnojime. Tai pirmasis kartas, kai renginys vyksta Didžiojoje Britanijoje ir organizatoriai sako, kad šiemet buvo sutrauktas rekordinis dalyvių skaičius. Robotai taip pat sugebėjo sumušti kelis pasaulio rekordus.

 
„Panasonic“ IFA 2012 parodoje sujungia išmaniąsias technologijas su ekologiniais sprendimais
Technologijos
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 13:40

„Panasonic” šiais metais Berlyne vykstančioje kasmetinėje parodoje „Internationale Funkausstellung” (IFA) 2012 ruošiasi parodos lankytojams parodyti savo pasaulinę viziją, kaip sujungti išmaniąsias technologijas ir ekologijos idėjas. „Panasonic” 6,150m2 dydžio parodos stendas (esantis 5.2 salėje) yra suskirstytas į atskiras zonas, kuriose eksponuojamas naujausias produktų asortimentas, pažangiausios naujovės ir ateities technologijos.

 
„Western Digital“ tapo kietųjų diskų rinkos lydere
E-verslas
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 10:23

Kompanija „iSuppli“ įvertino padėtį kietųjų diskų rinkoje antrame šių metų ketvirtyje.

Bendrovės skaičiavimai, nuo balandžio iki birželio visame pasaulyje buvo realizuota apie 157 milijonų kietųjų diskų. Tai maždaug 8% daugiau, nei pirmame šių metų ketvirtyje, kada pardavimai siekė 145,1 milijono. Bendros gamintojų pajamos siekė 10,3  milijardo dolerių.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed