It Naujienos

„Anonymous“ logotipą pasisavino marškinėlių pardavėjas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Rugpjūtis 2012 12:08

Marškinėlių prekyba užsiimanti prancūzų kompanija „Early Flicker“ gavo teisę naudoti tarptautinės hakerių grupuotės „Anonymous“ logotipą. Tokį sprendimą priėmė vietinis patentų biuras.

Programišius ši žinia papiktino. Jie paskelbė video, kuriame teigiama, jog organizacija pradeda kompaniją „Operation AnonTrademark“. Hakeriai pažadėjo, jog paralyžiuos kompanijos verslą ir 99% grupuotės narių kenks kompanijai tol, kol „Early Flicker“ neanuliuos registracijos ir viešai neatsiprašys.

 
Beveik visos mobiliosios programėlės renka asmeninius duomenis
Ketvirtadienis, 02 Rugpjūtis 2012 12:04

Kompanija „Appthority“ pateikė ataskaitą apie 50 populiariausių „iOS“ ir „Android“ mobiliųjų operacinių sistemų nemokamų programėlių. Bendrovės ekspertai teigia, jog 96% „iOS“ ir 84% „Android“ platformų programėlių gali gauti prieigą prie asmeninės vartotojų informacijos (kontaktiniai duomenys, kalendorius, buvimo vieta ir t. t.).

Tarp mobiliųjų programėlių populiariausi yra žaidimai. Jie užima 50% populiariausių „iOS“ ir 20% populiariausių „Android“ programėlių.

 
Londono telekomunikaciniai tinklai per olimpiadą neatlaiko apkrovos
Interneto Gidas
Antradienis, 31 Liepa 2012 09:49

Sparčiai populiarėjant išmaniesiems telefonams ir kitiems mobiliesiems įrenginiams, kurių pagalba internetu siunčiamos nuotraukos, video siužetai ir kita informacija, tapo rimtu išbandymu Londono telekomunikaciniams tinklams.

Kartais apkrovimas pasiekia kritišką lygį, todėl Londono olimpinių žaidynių organizatoriai prašo svečių nesiųsti pranešimų, jei tai nėra būtina.

 
Vokiečių psichologas paskyrų „Facebook“ neturinčius žmones laiko asocialiais
Interneto Gidas
Antradienis, 31 Liepa 2012 09:30

Vokiečių psichologas Christofas Mioleris atkreipė dėmesį į tai, jog teroristas Andresas Breivikas ir neseniai kino žiūrovus sušaudęs Džeimsas Holmsas neturėjo paskyros socialiniame tinkle „Facebook“.

Miolerio manymu, jei žmogus nėra užsiregistravęs „Facebook“, tai gali būti asmens asocialumo požymiu. Tikėtina, kad ateityje tokie stebėjimai padės aptikti potencialius nusikaltėlius prieš tai, kai jie padarys nusikaltimą.

 
Prognozė: „Google“ ir „Facebook“ išnyks per 5 metus
Įvairenybės
Trečiadienis, 02 Gegužė 2012 14:05

Mes galvojame apie „Google“ ir „Facebook“ kompanijas kaip apie tikras interneto gorilas. Jos išliks amžinai. Tačiau jei technologijų pasaulis ir toliau vystysis tokiu tempu, yra pagrindo tikėti, kad šios dvi kompanijos išnyks per artimiausius 5-8 metus. Ne, jos ne bankrutuos, tačiau išnyks panašiai kaip „MySpace“. Šį požiūrį taip pat pagrindžia tam tikra akademinė teorija bei pastarųjų metų įvykiai.

 
Analitikas: „Apple“ gali tapti mobiliuoju operatoriumi
E-verslas
Trečiadienis, 02 Gegužė 2012 14:03

Analitikas Whitey Bluesteinas konferencijoje Barselonoje sakytame pranešime teigia, jog „Apple“ netolimoje ateityje gali tapti mobiliuoju operatoriumi. Anot jo, JAV technologijų milžinė jau kuria virtualų mobilųjį tinklą (MVNO), skelbia portalas 9to5Mac.com.

 
„Eurocom Monster 1.0“: galingiausias nešiojamas kompiuteris pasaulyje su 11,6 colio ekranu
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 30 Balandis 2012 12:10

Kompanija „Eurocom“ pristatė nešiojamąjį kompiuterį „Monster 1.0“, kurį gamintoja vadina galingiausiu nešiojamu kompiuteriu pasaulyje su 11,6 colio ekranu.

Įrenginys turi keturių branduolių 2,6 GHz dažnio „Core i7-3720QM“ procesorių, kuris „turbo“ režimu pasiekia 3,6 GHz dažnį, 8 GB operatyviosios atminties, 1 TB kietąjį diską, grafinį greitintuvą „GeForce GT 650M“ su 2 GB atminties. Taip pat gali būtį įdiegtas 600 GB talpos SSD kaupiklis.

 
„Fujitsu“ išleis 3D antgalį mobiliesiems telefonams
Audio-Video
Pirmadienis, 30 Balandis 2012 12:07

Kompanija „Fujitsu“ išleis mobiliesiems telefonams skirtą 3D antgalį, kuris leis kurti stereoskopinius vaizdus.

Antgalis tvirtinamas ant telefono kameros objektyvo. Uždedamo įrenginio viduje yra veidrodžių sistema. Filmuojant su antgaliu į įrenginį patenka iškart du vaizdai, apjungiami į vieną video.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed