Programinė įranga
„Nokia“ pristatys operacinę sistemą, skirtą nebrangiems telefonams
Programinė įranga
Penktadienis, 30 Rugsėjis 2011 00:14

„Informuotų šaltinių“ teigimu, kompanija „Nokia“ kuria nebrangiems mobiliesiems telefonams skirtą operacinę sistemą kodiniu pavadinimu „Meltemi“.

 
Būsimos Android versijos palaikys ir Intel procesorius (video)
Programinė įranga
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2011 00:44

Praeitą savaitę vykusiame „Intel Developer Forum (IDF)” renginyje „Google“ mobiliųjų technologijų padalinio vyresnysis viceprezidentas Andy Rubinas pranešė, kad ateityje išeisiančios „Android“ operacinės sistemos versijos bus visiškai suderinamos su „Intel“ centriniais procesoriais. Šiuo metu „Google“ plėtojama atvirojo kodo platforma yra tinkamai optimizuota tik ARM architektūros lustams.

 
Automatiniais „Skype“ skambučiais platinama netikra antivirusinė programa (video)
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2011 08:39

Kompiuterių antivirusinės įrangos gamintojos „Sophos" atstovai perspėja apie naują virusų platintojų triuką: automatinius „Skype“ skambučius, atliekamus iš specialiai tam sukurtos paskyros. Pasak jų, kompiuterių vartotojai pranešė sulaukę automatizuotų „Skype“ skambučių, kuriuose tariamai robotizuotas balsas praneša, jog šiam kompiuteriui gresia pavojus.

 
„Lietukas“ – nemokama lietuviška operacinė sistema (video)
Programinė įranga
Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2011 12:36

Žinant, kad Lietuvoje didelė dalis programinės įrangos naudojama nelegaliai, neretai siūloma naudoti legalias nemokamas programas ir operacinę sistemą „Linux“. Niekada šios sistemos nenaudojusiems žmonėms perprasti jos subtilybes turėtų padėti „Lietukas“ – nemokama lietuviška operacinė sistema „Linux“ pagrindu.

 
„Samsung“ paskelbs operacinės sistemos „bada“ kodą
Programinė įranga
Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2011 00:23

Kompanija „Samsung“ savo mobiliąją operacinę sistemą „bada“ ketina paversti atvira platforma.

Jei tai bus padaryta, „bada“ operacinės sistemos valdomus įrenginius galės išleisti ne tik „Samsung“, bet ir kitos kompanijos. Tai gali būti kaip išmanieji telefonai, taip ir prie interneto prijungiami „Smart TV“ televizoriai.

 
„Anonymous“ išleido naują programą interneto svetainių atakoms
Programinė įranga
Pirmadienis, 19 Rugsėjis 2011 00:33

Hakerių grupuotė „Anonymous“ paskelbė sukūrusi naują programą, skirtą DDos atakų vykdymui. Ji turėtų pakeisti šiandien naudojama programą „Low Orbit Ion Cannon“.

 
iOS 5 operacinė sistema jau beveik paruošta išleidimui į rinką
Programinė įranga
Pirmadienis, 19 Rugsėjis 2011 00:15

Kol viso pasaulio žiniasklaida nekantriai laukia artimiausios „Apple“ konferencijos datos paskelbimo, „iOS 5“ operacinė sistema ir internetinė „iCloud“ paslauga yra ruošiama galutiniam išleidimui į rinką. Naujienų svetainė AppleInsider.com praneša, kad taip vadinamą „iOS 5 Golden Master“ versiją „Apple“ įrenginių surinkimo bendrovės gaus jau po dviejų savaičių.

 
„Google“ ruošia socialinių tinklų naujienų skaitytuvą (video)
Programinė įranga
Penktadienis, 16 Rugsėjis 2011 19:42

„Google Propeller“ – taip neva vadinsis būsimoji „Google“ programa, suteiksianti galimybę socialinių tinklų vartotojams skaityti jų draugų skelbiamas žinutes.

 
„Apple“ nutraukė žydus identifikuojančios „iPhone" programos platinimą
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 15 Rugsėjis 2011 13:02

Bendrovė „Apple" iš Prancūzijos rinkai skirtos savo taikomųjų programų internetinės parduotuvės „French App Store“ pašalino programą „Jew or Not a Jew", pranešė CBSNews.com.

Ši programa, vartotojui įvedus asmens vardą ir pavardę, įžymių žmonių – politikų, verslininkų, aktorių, dainininkų ir kt. –  duomenų bazėje patikrindavo, ar dominantis asmuo yra žydas arba turi žydiškų šaknų, sakoma pranešime.

 
„Microsoft“ kviečia išbandyti „Windows 8“
Programinė įranga
Trečiadienis, 14 Rugsėjis 2011 12:52

Norintiems patiems išbandyti svarbiausias būsimos operacinės sistemos „Windows 8“ galimybes „Microsoft“ siūlo parsisiųsti ankstyvąją šios OS versiją „Windows 8 Developer Preview" .

„Pre-beta build“ vadinamą išankstinę „Windows 8“ atmainą „Microsoft“ savo svetainėje paskelbė vakar prasidėjus „BUILD Windows" konferencijai, kurios dalyviams, „Microsoft“ programinės įrangos plėtotojams, buvo pristatyta būsimoji operacinė sistema „Windows 8“.

 
ESET pristatė „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir „ESER Smart Security 5“
Programinė įranga
Antradienis, 13 Rugsėjis 2011 18:01

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naują, penktos kartos antivirusinę programą „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir saugumo priemonių paketą „ESET Smart Security 5“. Namų vartotojai Lietuvoje jau gali išmėginti pažangiomis grėsmių sekimo technologijomis ir apsaugos savybėmis išsiskiriančias ESET antivirusines programas, kurios pirmą kartą išleistos lietuvių kalba.

 
„Kaspersky Lab“ pristato „Kaspersky Internet Security 2012“ ir „Kaspersky Anti-Virus 2012“ programas
Programinė įranga
Antradienis, 13 Rugsėjis 2011 17:46

„Kaspersky Lab“, viena iš pirmaujančių pasaulyje apsaugos nuo kenkėjiškų ir nepageidaujamų kompiuterių programų, kompiuterinių įsilaužimų ir brukalų sistemų gamintojų, paskelbė išleidusi naujas, 2012-ųjų metų, namų vartotojams skirtų produktų versijas. Atnaujintos “Kaspersky Anti-Virus” ir “Kaspersky Internet Security” programos suteikia maksimalią apsaugą ir patogumą naudojantis internetu.

 
Kilpa žurnalistams: kompiuterinė programa straipsnį parašo per minutę
Programinė įranga
Antradienis, 13 Rugsėjis 2011 10:36

Robotai jau pakeitė daugybę žmonių prie įvairių fabrikų staklių ir atlieka už juos fizinius darbus. Kompiuteriai už žmones atlieka įvairius skaičiavimus. Panašu, kad artėja laikas, kai jie perims ir kūrybinį darbą.

JAV Ilinojaus valstijoje Evanstono mieste įsikūrusi kompanija „Narrative Sciences“ sukūrė programą, kuri gali rašyti straipsnius.

 
HTC gali įsigyti mobiliąją operacinę sistemą
Programinė įranga
Antradienis, 13 Rugsėjis 2011 00:12

Taivanio kompanija HTC neatmeta galimybės įsigyti mobiliąją operacinę sistemą.

Apie tokius ketinimus pareiškė viena iš bendrovės bendraįkūrėjų Cher Wang. Ji teigia, kad operacinės sistemos įsigijimo klausimas jau buvo aptartas su HTC vadovais, tačiau sprendimas kol kas nepriimtas.

 
„iPhone“ programėlė „Blendr“ padės susitikti su bendraminčiais (video)
Programinė įranga
Pirmadienis, 12 Rugsėjis 2011 17:28

Nauja socialinių tinklų ir bendravimui skirtų programinių priemonių tendencija – mažinti atskirtį tarp realaus ir virtualaus bendravimo. To pavyzdys yra nauja „iPhone" išmaniesiems telefonams skirta programėlė „Blendr“, kuri padeda susitikti panašių interesų turintiems ir netoliese esantiems žmonėms.

 
„Windows 8“ įsijungs per kelias sekundes (video)
Programinė įranga
Pirmadienis, 12 Rugsėjis 2011 07:33

„Microsoft“ kompanijos „Windows“ padalinio vadovas Stevenas Sinofsky žada, kad naujoji operacinė sistema „Windwos 8“ įsijungs vos per kelias sekundes.

Siekdama tai įrodyti „Microsoft“ internete paviešino vaizdo įrašą, kuriame moteris įdeda į kompiuterį elementą (taip siekiama parodyti, kad jis buvo visiškai išjungtas) ir įjungia kompiuterį. Ir iš tiesų – šis pilnai užsikrauna vos per kelias sekundes.

 
Orange Fever 2011 – penkių iniciatyvių žmonių sukurta programėlė krepšinio aistruoliams
Programinė įranga
Penktadienis, 09 Rugsėjis 2011 17:55

Išmaniųjų telefonų augimui Lietuvoje įgaunant vis didesnį pagreitį, programėlių, specialiai sukurtų jiems, sparčiai daugėja. Nenuostabu, nes išmanusis telefonas atveria neregėtas galimybes beveik kiekvienam žmogui: studentai gali bendrauti su bendrakursiais, mamos – su kitomis mamomis, verslininkai – priimti sprendimus išvykę iš biuro.

Ir tai tik keli pavyzdžiai.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed