Programinė įranga
„Adobe Flash“ saugumo spraga leido svetainėmis perimti internetinės kameros valdymą (video)
Programinė įranga
Antradienis, 25 Spalis 2011 12:32

Praėjusį ketvirtadienį „Adobe“ paskelbė ištaisiusi saugumo spragą „Flash“ programoje, kuria pasinaudojant programišių sukurtos svetainės galėdavo perimti jose apsilankiusių vartotojų „Mac“ kompiuterių internetinės kameros valdymą.

 
"Android" programuotojai "Siri" konkurentą "Iris" sukūrė vos per 8 valandas (video)
Programinė įranga
Pirmadienis, 24 Spalis 2011 18:04

Praėjusią savaitę "Android" kūrėjų vadovas Andy Rubin pareiškė, jog "išmaniųjų telefonų naudotojai turėtų kalbėti su kitais žmonėmis, o ne su savo telefonais", taip iš esmės pašiepdamas naująją "Apple iPhone 4S" telefonų funkciją "Siri". Tačiau "Android" naudotojai neabejotinai norėtų tai turėti savo įrenginiuose, ir jie tai įrodė. Vos per 8 valandas.

 
Kodėl „Siri“ ir beveik visos kompiuterinės programos įgarsintos moters balsu?
Programinė įranga
Pirmadienis, 24 Spalis 2011 17:55

Jei „Siri“ asmeninio telefono asistento, sukurto bendrovės „Apple", paklaustumėte, kokiu balsu – vyrišku ar moterišku – jis kalba, greičiausiai aiškaus atsakymo taip ir nesulauktumėte, praneša businessinsider.com.

 
Legali programinė įranga - už penktadalį kainos
Programinė įranga
Penktadienis, 21 Spalis 2011 10:17

90 proc. Europos moksleivių savo kompiuteriuose naudoja nelegalią programinę įrangą. Tai rodo „IDC BSA“ vardu atliktas tyrimas, kurį užsakė kompanija „LEGALO“. Atsižvelgdama į informacinių technologijų mokymosi ir mokymo procese svarbą, kompanija siūlo Lietuvos mokytojams ir besimokantiesiems įsigyti legalios programinės įrangos už penktadalį kainos internetinėje parduotuvėje.

 
RIM pristatė naują mobiliąją operacinę sistemą
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 20 Spalis 2011 05:46

Kanados bendrovės „Research In Motion“ (RIM) naujos kartos planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai bus valdomi naujos operacinės sistemos – „BlackBerry BBX“.

 
„G Data InternetSecurity 2012“ kompiuterių apsaugos programa – jau ir Lietuvoje
Programinė įranga
Trečiadienis, 19 Spalis 2011 00:37

Lietuvos vartotojai jau gali įsigyti pirmaujančios kompiuterinių apsaugos programų kūrėjos „G Data“ produktus, tarp kurių yra ir nuolat pirmosiose pozicijose įvairiuose testuose atsidurianti „G Data InternetSecurity 2012“ programa. Šiuos produktus pradėjo platinti bendrovė „Acme kompiuterių komponentai“, tapusi oficialia, jau daugiau nei 20 metų antivirusines ir kitas kompiuterių apsaugos priemones kuriančios Vokietijos įmonės „G Data“ atstove.

 
„OpenOffice.org“ projektas gali būti uždarytas
Programinė įranga
Pirmadienis, 17 Spalis 2011 00:55

Neseniai pradėjo veikti tinklalapis, kuriame renkami pinigai projektui „OpenOffice.org“. Teigiama, kad ieškomas naujas projekto interesus atitinkantis investuotojas.

Jei projektui pavyks surinkti pakankamai lėšų, tai „OpenOffice.org“ radikaliai pasikeis ir nebebus „MS Office“ kopija.

 
Pribloškianti „Photoshop“ naujovė – išblukusių nuotraukų paryškinimas (video)
Programinė įranga
Penktadienis, 14 Spalis 2011 00:42

Visame pasaulyje puikiai žinoma kompanijos „Adobe“ nuotraukų redagavimo programa „Photoshop“ ateityje gali pasipildyti nauja funkcija, kuri leis paryškinti išblukusias nuotraukas.

 
„Apple“ klientai piktinasi negalėdami atsisiųsti naujos operacinės sistemos „iOS 5“
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011 18:58

Dalis kompanijos „Apple“ klientų skundžiasi, kad negali atsisiųsti naujosios operacinės sistemos „iOS 5“, skirtos mobiliesiems įrenginiams. Vieniems siuntimas vyksta labai lėtai ir nutrūksta, kitiems jis net neįsijungia.

 
„Ubuntu 11.10“ įdiegtas ARM mikroprocesorių architektūros palaikymas (video)
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011 18:42

Nauja ir jau šiandien planuojama pristatyti „Ubuntu Linux“ versija bus išskirtinė tuo, jog palaikys ne tik tradicinius, bet ir ARM architektūros mikroprocesorius.

 
„Kaspersky Lab“ pristato naujus verslo sprendimus
Programinė įranga
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 19:08

„Kaspersky Lab“ paskelbė apie savo naują asmeninių kompiuterių ir serverių apsaugos sprendimą „Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai, bei įmonės IT saugumo priemonių centralizuoto valdymo sistemą „Kaspersky Security Center“. Naujuosiuose gaminiuose naudojamos pažangiausios kompiuterių apsaugos nuo visokių tipų grėsmių technologijos, jos taip pat suteikia patogius aktyvių programų, periferinės įrangos, ir naudotojų veiklos tinkle kontrolės priemones.

 
„Windows XP“ švenčia 10 metų jubiliejų
Programinė įranga
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 11:02

Šį spalį operacinė sistema „Windows XP“ švenčia 10-ąjį gimtadienį, pranešė „Microsoft“.

Prieš dešimtmetį buvę aukščiausio lygio programiniais sprendimais, „Windows XP“ ir jau 8-ąją žvakutę į tortą smeigiantis biuro programų paketas „Office 2003“, dabar užleidžia vietą naujausiems „Microsoft“ sprendimams – „Windows 7“ ir  „Office 2010“, sakoma bendrovės pranešime.

 
„Facebook“ aplikacijoje planšetėms „iPad“ – daugybė „skylių“
Programinė įranga
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 10:54

Antradienį vos oficialiai pristačius „Facebook“ aplikaciją planšetiniams kompiuteriams „iPad“ vartotojai pradėjo skelbti joje radę daugybę smulkių klaidų. Didžioji dalis jų yra susijusios su netinkamu atvaizdavimu ar tam tikrų funkcijų „dingimu“, skelbia BBC.

 
Lapkritį „Omnitel“ organizuoja pirmąsias tarptautines programėlių dirbtuves „AppCamp”
Programinė įranga
Penktadienis, 07 Spalis 2011 14:05

Lapkričio 11-13 dienomis bendrovė „Omnitel“ jau trečią kartą rengs programėlių dirbtuves, kurios šįkart virs tarptautiniu ir didžiausiu Skandinavijos ir Baltijos šalyse programėlių kūrėjų renginiu „AppCamp”. Šiose programėlių dirbtuvėse tikimasi sulaukti daugiau nei 300 dalyvių – programuotojų, kūrėjų, rinkodaros specialistų, dizainerių ir idėjų turinčių entuziastų.

 
Lietuvių sukurta programinė įranga pelnė tarptautinį pripažinimą
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 06 Spalis 2011 00:49

Trijų lietuvių sukurta turinio valdymo sistema „ImpressPages CMS“ pateko į tarptautinio IT produktų konkurso „Open Source Awards 2011” finalą. Konkurse Lietuvą atstovaujančių jaunų verslininkų sukurtas produktas pretenduoja į perspektyviausio atvirojo kodo projekto vardą. Tarptautinėje rinkoje šis produktas susilaukia vis daugiau dėmesio ir teigiamų įvertinimų, tad lietuviai gali savotiškai pakartoti ar net pranokti estų „Skype“ fenomeno sėkmę.

„Mūsų projekto sėkmę tarptautiniame konkurse, manau, lėmė jo paprastumas - visai nesistengdami nurungti didžiausių rinkos lyderių, mes pasiūlėme naują ir daug patogesnį produktą, skirtą svetainių turinio valdymui”, – teigia „ImpressPages CMS“ komandos narys ir projekto vadovas Audrius Jankauskas.

 
Rugsėjo operacinių sistemų reitingas
Programinė įranga
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 00:27

Kompanija „Net Applications“ įvertino padėtį asmeniniams kompiuteriams skirtų operacinių sistemų rinkoje šį rugsėjį.

Populiariausia operacine sistema išlieka prieš 10 metų išleista „Windows XP“, kuri įdiegta 50,5% prie interneto prijungtų kompiuterių.

 
„Adobe Photoshop“ nuotraukų redagavimo programa pritaikyta planšetiniams kompiuteriams (video)
Programinė įranga
Antradienis, 04 Spalis 2011 18:06

Kompanija „Adobe“ pristatė populiarią nuotraukų redagavimo programą „Photoshop“, pritaikytą planšetiniams kompiuteriams. Ją bus galima nusipirkti jau šįmet.

„Photoshop“ yra viena populiariausių tokio pobūdžio programų visame pasaulyje, naudojama tiek mėgėjų, tiek profesionalų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed