Programinė įranga
Atsisiuntimų iš „App Store“ skaičius peržengė 25 mlrd. ribą
Programinė įranga
Pirmadienis, 05 kovas 2012 00:33

Atsisiuntimų iš aplikacijų parduotuvės „App Store“ skaičius ką tik peržengė 25 milijardų ribą. Laimingasis, kuris atliko jubiliejinį skelbimą, tačiau dar nėra paskelbtas, iš „Apple“ gaus 10 tūkst. JAV dolerių dovanų čekį.

Kompanija apie rengiamą akciją paskelbė prieš porą savaičių, tačiau jai nesunkiai pavyko pasiekti tokį atsisiuntimų skaičių iš jos elektroninės aplikacijų parduotuvės.

 
„Microsoft“ pristatė bandomąją „Windows Server 8” versiją
Programinė įranga
Penktadienis, 02 kovas 2012 01:23

Š.m. kovo 1 d. „Microsoft“ paskelbė, kad vartotojams pristatyta bandomoji „Windows Server 8“ (beta) versija, kurią gali parsisiųsti ir išbandyti visi pageidaujantys IT profesionalai ir programuotojai.  Kaip teigė šią naujieną „Windows“ serveriams skirtame tinklaraštyje pristatęs „Microsoft“ viceprezidentas Bilas Laingsas (Bill Laings), naujausia „Windows“ serverių operacinė sistema geriausiai pritaikyta debesijos paslaugoms kurti ir teikti,  apima tiek viešojo, tiek privataus debesies scenarijus.

 
„Kaspersky Lab“ išleidžia universalų apsaugos produktą „Kaspersky ONE“
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 01 kovas 2012 16:19

Lietuvos rinkos namų vartotojams „Kaspersky Lab“ pristato konceptualiai naują universalų apsaugos produktą – „Kaspersky ONE“. Ši programinė įranga leidžia vienu aktyvavimo kodu patikimai apsaugoti iki 5 skirtingų asmeninių įrenginių – nuo personalinių ir nešiojamųjų „Windows“ ar „Mac“ platformų kompiuterių iki išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

 
Naujas „Firefox“ įskiepis parodys, kas seka naršyklės naudotojus
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 01 kovas 2012 10:32

„Mozilla Foundation“ generalinis direktorius Gary Kovacsas kasmetinėje konferencijoje TED Kalifornijoje pristatė įskiepį „Firefox“ naršyklei „Collusion“, kuris realiuoju laiku rodys, kaip reklamos užsakovai seka vartotojo veiksmus internete.

„Collusion“ pateikia duomenis voratinklio pavidalu, kuris auga lankantis naujuose tinklalapiuose. Kai įskiepis aptinka sekimą, jis pažymi reklamos užsakovus raudona spalva. Šnipinėjimo kodas gali būti patalpintas iškart keliuose tinklalapiuose ir būti surištas vienas su kitu.

 
„Microsoft“ pristato naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ išankstinę versiją
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 01 kovas 2012 01:59

Šiandien Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese „Microsoft“ pristato išankstinę naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ versiją vartotojams. Nuo šios dienos iš tinklalapio http://preview.windows.com ją gali parsisiųsti visi pageidaujantys. Vartotojams suteikiama galimybė išbandyti naująją populiariausios operacinės sistemos pasaulyje versiją.

 
10 nekenčiamiausių programų
Programinė įranga
Antradienis, 28 Vasaris 2012 00:54

Vyrauja nuomonė, kad programos turi būti geriausiais mūsų draugais: spręsti kasdienius uždavinius ir daryti viską, kad supaprastinti mūsų gyvenimą. Tačiau kartais jos taip viską apsunkina, kad sukelia tik neapykantą.

Kokios gi programos dažnai išveda vartotojus iš kantrybės?

 
Pristatyta bandomoji „Skype“ versija „Windows Phone“ telefonams
Programinė įranga
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 20:38

Šiuo metu Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese „MobileWorldCongress“ „Microsoft“ pristatė bandomąją pokalbių programos„Skype“ versiją išmaniesiems telefonams su „Windows Phone“ operacine sistema. Galutinė programos versija „Windows Marketplace“ programėlių parduotuvę pasieks balandžio mėnesį.

 
„SkyDrive“ kaupiklis bus glaudžiai integruotas į „Windows 8“ (video)
Programinė įranga
Trečiadienis, 22 Vasaris 2012 15:31

Duomenų laikymo interneto serveriuose paslauga „SkyDrive“ bus glaudžiai integruota į būsimosios „Windows 8“ operacinės sistemos vartotojo sąsają, pranešė „Microsoft“.

„SkyDrive“ gaus specialų priedą, kuris integruos šią paslaugą į „Windows 8“ „Metro“ sąsają, o „Windows Explorer“ failų tvarkytuvas – papildomą plėtinį, leisiantį valdyti į „SkyDrive“ įkeltus failus įprastinėmis vietinių kaupiklių turinio tvarkymo priemonėmis, sakoma „Building Windows 8“ tinklaraštyje.

 
„Microsoft“ prailgino ne įmonėms skirtų „Vista“ ir „Windows 7“ OS versijų priežiūrą
Programinė įranga
Antradienis, 21 Vasaris 2012 23:54

Bendrovė „Microsoft“ pranešė keičianti namų vartotojams skirtų savo operacinės sistemos versijų techninės priežiūros politiką, skelbia „Computerworld“.

Iki šiol „Microsoft“ rūpinosi eilinės „Windows“ OS laidos techniniu palaikymu 5 metus nuo produkto išleidimo.

 
Aplikacija pašalins nepageidaujamus žmones ar objektus iš telefonu darytų nuotraukų
Programinė įranga
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 13:29

Mobiliesiems įrenginiams skirta aplikacija „Remove“ gali pašalinti iš nuotraukų nepageidaujamus asmenis ar objektus – tam nereikia jokios nuotraukų redagavimo programos.

„Android“ operacinę sistemą naudojantiems telefonams pritaikyta aplikacija yra panaši į daugumą telefono kameros programų, rašo Dailymail.co.uk. Esminis jos skirtumas – išplėstas funkcionalumas.

 
„Goggles“ atpažins banknotus
Programinė įranga
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 10:05

Kompanijos „Google“ programėlė „Goggles“ jau gali atpažinti banknotus.

Norint gauti informaciją apie vieną ar kitą banknotą, vartotojas turi „smartfone“ ar planšetiniame kompiuteryje paleisti „Goggles“ ir nufotografuoti kupiūrą. Po atpažinimo programėlė pateiks banknoto nominalą, šalį, kurioje jis naudojamas ir apyvartos metus.

 
Gandai: „iOS 5.1“ pasirodys kovo 9-ąją
Programinė įranga
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 00:50

Neseniai rašėme, jog planšetinis kompiuteris „iPad 3“ greičiausiai pasirodys kovo 7-ą dieną. O štai technologijų portalas BGR rašo, jog po naujos planšetės išleidimo „Apple“ pristatys ir naują mobiliosios operacinės sistemos „iOS 5“ versiją - „iOS 5.1“.

 
Dviem Vilniaus bendrovėms naudojimasis nelicencijuota programine įranga atsiėjo 72 tūkst. litų
Programinė įranga
Penktadienis, 17 Vasaris 2012 16:30

Su neteisėta programine įranga dirbusios bendrovės „Tadetas“ ir „Formos“ teismo sprendimu autorių teisių turėtojams turės sumokėti kompensaciją. Pirmoji bendrovė autorių teisių turėtojams „Autodesk“ ir „Microsoft“ turės sumokėti 35 tūkst. litų dydžio kompensaciją, o antroji įpareigota sumokėti 37 tūkst. litų dydžio kompensaciją keturiems programinės įrangos gamintojams.

 
Laukiama visiškai naujos „VLC“ 2.0 versijos
Programinė įranga
Penktadienis, 17 Vasaris 2012 16:21

„VideoLAN“ multimedijos grotuvas, kuris dažnai tituluojamas kaip populiariausia pasaulyje nemokama programa, sulauks visiškai naujos 2.0 versijos.

Atnaujintame grotuve žadami svarbūs pakeitimai, pavyzdžiui, „Blu-ray“ palaikymas ir „iTunes“ priemanti sąsaja „Mac“ versijoje, 64 bitų versija „Windows“ vartotojams, palengvintas subtitrų valdymas, galimybė paleisti failus iš RAR archyvų.

 
„Sony“ konsolės „PlayStation Vita“ operacinę sistemą naudos planšetėse ir išmaniuosiuose telefonuose?
Programinė įranga
Trečiadienis, 15 Vasaris 2012 00:27

Kompanija „Sony“ neatmeta galimybės, kad žaidimų konsolės „PlayStation Vita“ operacinė sistema ateityje bus panaudota kituose įrenginiuose.

Pasak būsimojo (pradės eiti pareigas nuo balandžio 1-osios) „Sony“ vykdomojo direktoriaus Kazuo Hirai, „PlayStation Vita“ operacinė sistema buvo kuriama taip, kad ją būtų galima panaudoti kituose įrenginiuose. Pirmiausiai, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

 
Atskleista, kaip „Microsoft“ operacinė sistema veiks įrenginiuose su mobiliaisiais procesoriais (video)
Programinė įranga
Antradienis, 14 Vasaris 2012 18:42

Kaip naujoji „Microsoft“ operacinė sistema veiks įrenginiuose su mobiliaisiais procesoriais?

Svarbiausias klausimas, susijęs su operacinės sistemos versija „ARM“ įrenginiams, ar „OS“ turės kompiuteriams įprastą darbalaukį, ar labiau primins mobiliąsias sistemas. Tinklaraštyje „Windows“ prezidentas Stevenas Sinofsky atskleidė, kad „Windows 8 ARM“ versijoje bus darbalaukis, bet jo funkcijos bus ribotos.

 
„Microsoft“ pranešė „Windows 8 beta“ išleidimo datą
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2012 17:51

Bendrovė „Microsoft“ pranešė savo naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ viešą bandomąją versiją (Consumer Preview) pristatysianti vasario 29 dieną.

Tai bus padaryta specialiame renginyje Barselonoje (Ispanijoje) vyksiančios konferencijos „Mobile World Congress 2012“ metu. Bendrovės išsiuntinėtuose kvietimuose į šį renginį nurodoma, kad išsamesnė informacija apie jį bus pateikta artimiausiomis savaitėmis.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed