Programinė įranga
Gingerbread versiją jau naudoja 50% Android įrenginių
Programinė įranga
Pirmadienis, 12 Gruodis 2011 00:13

„Android“ išmaniųjų telefonų savininkų adaptacija ir toliau vyksta sėkmingai. „Google“ programinės įrangos kūrėjų bendruomenės svetainėje „Android Developers“ pateikiami naujausi statistiniai duomenys rodo, kad „Gingerbread“ operacinės sistemos versija naudojama jau pusėje „Android“ įrenginių.

 
Symbian Belle atnaujinimas senesniuose įrenginiuose – tik kitais metais
Programinė įranga
Pirmadienis, 12 Gruodis 2011 00:11

„Belle“ – tai naujausia „Symbian“ operacinės sistemos versija, kuri šios platformos naudotojams siūlo daugiausiai patobulinimų per pastaruosius keletą metų. Vis dėlto, kol kas didžiausia problema buvo ta, kad „Symbian Belle“ nebuvo suderinama su senesnės gamybos, bendrovės „Nokia“  išmaniaisiais telefonais, todėl šiuo metu rinkoje yra tik keletas įrenginių veikiančių su šia naujausia platformos versija.

 
„Microsoft“ pristatė „Windows 8“ programų parduotuvės privalumus programuotojams
Programinė įranga
Penktadienis, 09 Gruodis 2011 00:40

San Franciske vykusioje programų parduotuvės „Windows Store“ apžvalgoje „Microsoft“ atskleidė galimybes programuotojams, norintiems kurti sprendimus „Windows 8” operacinei sistemai. Renginyje „Windows Web Services“ viceprezidentas Antoine LeBlond smulkiai paaiškino kaip suksis „Windows Store“ parduotuvės ekonomikos variklis.

 
„Samsung Apps“ programėlių parduotuvėje – mokamos programėlės ir vartotojams Lietuvoje
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2011 16:16

Kompanija „Samsung Electronics“ paskelbė, kad „Android“ operacinės sistemos vartotojai Lietuvoje nuo šiol galės įsigyti „Premium“ klasės mokamas programėles ne tik iš „Android Market“, bet ir iš „Samsung Apps“ programėlių parduotuvės.

 
IDC analitikai abejoja „Windows 8“ sėkme
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2011 00:14

„Microsoft“ atstovai pabrėžia būsimosios „Windows“ versijos gebėjimą dirbti su planšetiniais kompiuteriais ir sensorinės įvesties galimybę, tačiau kaip įprastinių kompiuterių savininkai reaguos į „Windows 8“ pasirodymą rinkoje? Rinkos tyrimų bendrovės IDC analitikai dėl to nusiteikę skeptiškai.

„Įprastinių kompiuterių savininkams „Windows 8“ iš esmės bus nereikšmingas atnaujinimas, ir mes manome, kad šiame rinkos segmente perėjimas nuo „Windows 7“ prie „Windows 8“ praktiškai nevyks“, - teigia IDC analitikai.

 
Pristatomas elektroninės DVS sprendimas „store+find“
Programinė įranga
Trečiadienis, 07 Gruodis 2011 11:18

Įprasta daugelio įmonių kasdienybės dalis – svarbūs verslo dokumentai, ataskaitos, korespondencija, sutartys yra saugomos aplankuose ar dėžėse. Net ir per kelis darbo mėnesius susirenka kalnai dokumentų ir krūvos popierių, kurie užima vietos ir sugaištama nemažai laiko ieškant reikiamo dokumento. Geriausias sprendimas – elektroninių dokumentų valdymo sistema (DVS), kuri leidžia gauti ir išsaugoti visus reikalingus dokumentus, faksus, elektroninius laiškus elektroniniame formate.

 
Auga susidomėjimas išmaniųjų telefonų operacine sistema „Windows Phone“
Programinė įranga
Penktadienis, 02 Gruodis 2011 16:13

Mobiliųjų programėlių kūrėjai vis labiau domisi „Microsoft“ išmaniųjų telefonų operacine sistema „Windows Phone“ ir šiuo metu per dieną išleidžia apie 150 naujų programėlių. Programėlių prekiautojas „Appcelerator“ ir IDC surengė 2160 programuotojų apklausą, kurios metu paaiškėjo, kad  per paskutinius 6 mėn. programėlių kūrėjų susidomėjimas „Windows Phone“ išaugo 8 proc. ir šiuo metu yra 38 procentai.

 
„Microsoft“ gali išleisti „Office“ versiją „iPad“ planšetėms
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011 00:13

Informuotų šaltinių teigimu korporacija „Microsoft“ svarsto galimybę išleisti savo biuro programų paketo „Office“ versiją planšetiniams kompiuteriams „iPad“.

 
Ruošiama mokama „µTorrent“ versija
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011 00:11

Kompanija „BitTorrent Inc.“ jau priima užsakymus į programą „µTorrent Plus“ – mokamą „µTorrent“ versija.

Metus naudotis „µTorrent Plus“ bus galima už 24,95 dolerio. Programa pasirodys iki metų pabaigos.

 
3DMark našumo testų programa skirta Android įrenginiams – jau kitais metais
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011 00:04

Kompiuterių našumą matuojančios programinės įrangos kūrėja, Suomijos bendrovė „Futuremark“, vakar paskelbė ketinanti kitais metais išleisti „Android“ platformai skirtą „3DMark“ programos versiją, rašoma TechCrunch.com. „3D Mark for Android“ pavadinimą laikinai turintis įrankis bus skirtas įvertinti grafikos apdorojimo pajėgumams mobiliuosiuose įrenginiuose.

 
„Microsoft Office 365“ nuo šiol - ir Lietuvoje
Programinė įranga
Trečiadienis, 30 Lapkritis 2011 12:40

Nuo lapkričio 30-osios Lietuvoje ir dar 21-oje pasaulio šalyje „Microsoft“ pradeda teikti naująją debesų kompiuterijos paslaugą „Office 365“.

Artimiausius tris mėnesius visi norintys galės nemokamai išbandyti ir susipažinti su naujosios paslaugos galimybėmis.

 
Sukurta nuotraukų „gražinimą“ aptinkanti programa
Programinė įranga
Trečiadienis, 30 Lapkritis 2011 01:47

Britų mokslininkai sukūrė kompiuterinę programą, identifikuojančią nuotraukų pakeitimus, padarytus „Photoshop“ ir kitomis skaitmeninių atvaizdų redagavimo programomis.

 
„CadSoft“ anonsavo naują „EAGLE“ programos versiją
Programinė įranga
Pirmadienis, 28 Lapkritis 2011 00:11

Naujoje „CadSoft EAGLE V6.0“ programos versijoje bus gausu patobulinimų, padidinančių darbo su programinės įrangos paketu elastingumą ir efektyvumą. 6.0 versija naudos modifikuotą XML formato duomenų bazę, kurioje informacija bus saugoma teksto pavidalu. Tai užtikrins galimybę greitai atlikti projekto pakeitimus, importuoti informaciją iš įvairių failų arba versti ją įvairiais formatais.

 
„Windows 8 beta“ ir „Office 15 beta“ gali pasirodyti sausį
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 24 Lapkritis 2011 15:59

Bendrovė „Microsoft“ naujos kartos biuro programų paketo kodiniu pavadinimu „Office 15“ pirmąją bandomąją versiją planuoja išleisti 2012 m. sausio mėnesį, remdamasis informuotais šaltiniais skelbia „Winrumors.com“. Šaltinių teigimu, šiuo metu „Microsoft“ inžinieriai darbuojasi ties paskutinėmis „Office 15 beta“ modifikacijomis ruošdamiesi jos pristatymui.

 
5 priežastys, kodėl vartotojai šalina programas iš savo kompiuterio
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 24 Lapkritis 2011 01:48

Jeigu užsiiminėjate programinės įrangos kūrimu ir jūsų klientai yra paprasti piliečiai, kurie gali patys spręsti, ar diegti jūsų programas, tai turite kariauti dėl jų pasitikėjimo. Turite skaičiuoti ne tik, kiek vartotojų įdiegia jūsų produktą, bet ir kiek pašalina. Maža to, būtų gerai sužinoti, kodėl jie taip daro, kad galima būtų ateityje tobulinti produktą. Kompanija “DeskMetrics”, stebėdama įvairios programinės įrangos diegimo procesus, pateikė savo penketuką priežasčių, kodėl žmonės dažniausiai pašalina programas iš savo kompiuterio. Prie jų pateiktų punktų pridėjau savo asmenines pastabas.

 
Speciali HTML versija švietimo tikslams?
Programinė įranga
Trečiadienis, 23 Lapkritis 2011 01:43

Kaip šiuo metu moksleiviai ir studentai ieško informacijos ar mokomosios medžiagos internete? Teisingai, per “Google”. Bet problema ta, kad net ir radus dominančią kursą, publikaciją, knygą ar straipsnį, sunku iš karto nuspręsti, ar jis tau tinkamas – ar atitinka tavo dabartinį išsilavinimą, amžiaus grupę, mokymosi poreikius ir t.t. Būtent šiai problemai išspręsti kuriama nauja semantinė kalba.

 
Lietuvių sukurta programinė įranga – geriausia pasaulyje
Programinė įranga
Pirmadienis, 21 Lapkritis 2011 01:09

Trijų lietuvių sukurta turinio valdymo sistema „ImpressPages CMS“ tarptautinio IT produktų konkurso „Open Source Awards 2011” finale pelnė perspektyviausio atvirojo kodo projekto vardą. Iki šiol nei vienas lietuvių sukurtas IT produktas nėra sulaukęs tokio pripažinimo.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed